register

Створення сайтів Чернівці

Ми створюємо сайти, спрямовані на просування бізнесу будь-якого рівня. Тепер створення сайтів стало простою і доступною справою, яка  допомогає розвитку бізнесу відповідно до онлайн-стратегією, орієнтованої на результат.

... читать полностью

& Nbsp;

Розробка сайтів Чернівці

Якщо вам необхідно замовити створення сайтів чернівці, ціна на який буде цілком демократичною, то звернення в нашу компанію стане оптимальним рішенням. Працюючи в області проектної розробки і створення web-сайтів більше шести років, ми сформували команду програмістів, дизайнерів, верстальників та менеджерів, здатних впоратися з будь-якою поставленою задачею.

Розуміння особистих потреб кожного клієнта і дружня атмосфера спілкування дозволяє не тільки підвищити якість роботи, а й зробити її комфортною і необтяжливою. Уміння вирішувати нетривіальні завдання дає гарантію якісної реалізації проектів будь-якого рівня.

В результаті нашої роботи ви отримуєте сайт під ключ , повністю настроєний і готовий до повноцінного використання.

Створення сайту Чернівці ціни

При зверненні в нашу компанію ціни вас приємно здивують. Вартість наших послуг вигідно відрізняється від конкурентів, а якість виконаних робіт гарантується сотнями реалізованих проектів і позитивними відгуками клієнтів, які вже давно стали нашими друзями.

Замовити розробку сайтів Чернівці

Якщо ви цікавитеся запитами на кшталт "створення сайту чернівці", " розробка сайту чернівці ціни ", "тз створення сайту чернівці", "створення сайтів чернівці ціни", " розробка сайтів чернівці ", то зв'яжіться по одному з контактів , зазначених на нашому сайті. Не упускайте прекрасну можливість вивести свій бізнес на новий рівень за допомогою компанії міжнародного рівня.

Изображение на карте -Черновецкой области
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Розробка сайтів Чернівці. Етапи розробки:

Обговорення

Обговорення із замовником його бачення майбутнього сайту;

Технічне завдання та прототипування

Розробка ТЗ на і графічне відображення прототипів проекту;

Оцінювання

Оцінка складності реалізації проекту і визначення термінів, а також підписання договору та отримання передоплати;

Процес розробки

Безпосередня робота над проектом: створення дизайн-макетів, верстка, програмування;

Тестування

Процес тестування та виправлення багів;

Запуск сайта

Запускаємо проект. Також сюди входить піврічна гарантія. Протягом цього часу ми безкоштовно усуваємо всі недоліки.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги  і команди за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху початківцям командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Переваги роботи з нами:

Кілька моделей оплати

Ми пропонуємо Вам дві моделі роботи: фіксована оплата за готовий сайт і погодинна оплата роботи наших фахівців.

Розробка проекта під ключ

Ми не працюємо з фрілансерами. Всі наші співробітники зараховані в штат, виконуючи свої обов'язки безпосередньо в офісі. Такий підхід робить створення сайтів для м.Чернівці найбільш продуктивним. Фахівці компанії знаходяться в тісній взаємодії, що дозволяє миттєво реагувати на всі зміни, що вносяться до проекту.

Безперевний контроль

Для кожного проекту виділяється окремий менеджер. Project-менеджер контролює роботу на всіх її етапах і здійснює оперативний зв'язок між замовником і розробниками. Це виключає виникнення непорозумінь між фахівцями і замовником, гарантуючи якісний кінцевий результат.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Консультация по ТЗ

Спасибо за ваш интерес!

Мы с вами свяжемся в ближайшее время