register

Веб-розробка
для діджитал агентств

Хто ми?

Наша компанія на ринку з 2013 року, центральні офіси компанії знаходяться в Східній Європі, а саме в Україні. Завдяки віддаленості від світових економічних центрів, ми можемо запропонувати якісний сервіс за помірну вартість.

Сьогодні в наших офісах працює більше 30 висококваліфікованих фахівців, що працюють в двох напрямках: CMS WordPress and Python programming language.

Ми пропонуємо співпрацю digital агентствам, які потребують надійного технічного партнера. Ми готові виконувати всі технічні завдання і нести відповідальність за результат, при цьому дотримуючи повну конфіденційність, закріплену NDA.

Для наших партнерів ми підготували спеціальні умови співпраці, що виключають можливі ризики, що виникають при роботі з віддаленими підрядниками, а також максимально прозорі процеси ведення роботи.

ОТЖЕ, ЧОМУ МИ?

Якщо ви потрапили на дану сторінку, значить ви шукаєте собі в партнери висококваліфіковану команду по розробці проектів на базі CMS WordPress. Також як і всі компанії такого рівня, ми готові вам запропонувати стандартний набір переваг:
  • досвід розробки проектів на WordPress більше 5 років;
  • більше 200 проектів за плечима;
  • виконання роботи "під ключ" з наданням проміжних результатів;
  • позитивна історія відгуків на Clutch і Linkedin;
  • комфортна комунікація через менеджера-проектів;
  • щотижневі звіти.
Але крім цього, укладаючи з нами партнерські відносини, Ви отримуєте ряд переваг, які обов'язково вас зацікавлять:

ЧОТИРИ ПРИЧИНИ ПРАЦЮВАТИ САМЕ З НАМИ:

Изображение
ОПЛАТА ПО ФАКТУ

Партнерство - це довіра. Ми впевнені в якості нашої роботи.

Изображение
FIXED PRICE

Узгодження вартості проекту до старту робіт.

Изображение
ТОЧНО В СТРОК

Не встигли? - Повернемо 5% від вартості проекту за кожен день прострочення

Изображение
ГАРАНТІЯ 6 МІСЯЦІВ

У вас буде час, щоб перевірити якість робіт

ПРОЦЕС СПІВПРАЦІ

ОБГОВОРЕННЯ І ПОГОДЖЕННЯ ВАРТОСТІ / СТРОКІВ

Ви відправляєте інформацію нашому проект-менеджеру, він складае технічне завдання, в якому вказує вимоги до проекту, вартість, терміни та етапи, за якими буде проводися звітність.

Нескладні проекти діляться на етапи: верстка, програмування, тестування. У більш складних, програмування ділиться на кілька проміжних етапів. Результат кожного етапу надається партнеру на узгодження.

РОЗРОБКА ПРОЕКТУ

Структура компанії розділена на кілька відділів по компетенції: front-end, WordPress і Python development. Залежно від завдань, проект проходить один або кілька відділів, для спільної роботи яких використовуємо git-репозиторій. Збудовані бізнес-процеси дозволяють гарантувати терміни здачі етапів і проекту в цілому.

ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ

Кожен проект проходить через QA відділ. Ми прагнемо перевірити всі можливі user story для виявлення непрацюючого функціоналу.

Верстка ретельно тестується на кроссбраузерность і адаптивність. Для цього ми щорічно закуповуємо гаджети в офіс, а так само використовуємо сервіси-емулятор, такі як browserstack and Crossbrowsertesting

РЕЛІЗ КЛІЄНТУ

По завершенню роботи над проектом, ми надаємо посилання на нейтральному домені для того, щоб ви могли узгодити готовий сайт зі своїми клієнтами.

Після внесення всіх доопрацювань і узгодження проекту, ми отримуємо оплату за проект і переносимо сайт на хостинг вашого замовника.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом