register

Блог

БЛОГ ПРО ВЕБ-РОЗРОБКУ/ СТАРТАПИ / МОЖЛИВОСТІ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

Нерухомість

Діджиталізація агентства нерухомості

09
Чер 2021
Ця стаття розповість про переваги впровадження сучасних IT-рішень для агентств нерухомості. Ви отримаєте інформацію про те як автоматизувати роботу ріелторів і збільшити кількість проданих об'єктів вашою фірмою.
Технології

Розробка веб додатків з використанням Python і Django

16
Лют 2021
Плюси і мінуси веб-розробки на Python Django. Що вибрати для інтернет-проекту: Python, PHP, Java? Розглядаємо сильні, слабкі сторони Python Django при створенні сайтів і веб-додатків.
Досвід

3 причини, чому про діджиталізацію бізнеса потрібно задуматися вже в 2021 році

16
Лют 2021
Діджиталізація – це перетворення бізнесу за допомогою сучасних технологій і методів управління. Цей процес також називають цифровою трансформацією або цифровізацією. З результатами діджиталізаціі ми стикаємося щодня. Варто тільки погуглити, наприклад, погоду в Іспанії, як тут же на сайті почнуть з’являтися банери туристичних фірм. Так діджиталізований бізнес виходить на цільову аудиторію. Мета діджиталізації: підвищення ефективності бізнесу, […]
Технології

Розробка PWA

16
Лют 2021
Створення PWA сайту з можливостями програми: швидким інтерфейсом, автономною роботою. Переваги та недоліки розробки PWA додатків.
Досвід

РОЗРОБКА односторінкових ДОДАТКІВ SPA

16
Лют 2021
Пояснюємо, що таке односторінковий додаток; в чому різниця між SPA і PWA; плюси, мінуси та особливості розробки; а також, скільки коштує створення SPA.
Технології

Мобільний веб-додаток: який тип обрати для розробки

16
Лют 2021
Розробка мобільних додатків. Основні переваги і технічні особливості при створенні різних видів додатків.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом