register

Блог

БЛОГ ПРО ВЕБ-РОЗРОБКУ/ СТАРТАПИ / МОЖЛИВОСТІ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ

Uncategorized

Ціни створення сайту по типам проектів і бізнесів

10
Січ 2022
За рахунок цієї статті ви дізнаєтеся про вартість сайту при розробці на готовій CMS-системі або з нуля на фреймворку, а також у яких випадках функціоналу готових рішень буде недостатньо.
График продаж недвижимости
Нерухомість

Діджиталізація агентства нерухомості

09
Чер 2021
Ця стаття розповість про переваги впровадження сучасних IT-рішень для агентств нерухомості. Ви отримаєте інформацію про те як автоматизувати роботу ріелторів і збільшити кількість проданих об'єктів вашою фірмою.
Macbook
Технології

Розробка веб додатків з використанням Python і Django

16
Лют 2021
Плюси і мінуси веб-розробки на Python Django. Що вибрати для інтернет-проекту: Python, PHP, Java? Розглядаємо сильні, слабкі сторони Python Django при створенні сайтів і веб-додатків.
Дашборд сайта
Досвід

3 причини, чому про діджиталізацію бізнеса потрібно задуматися вже в 2021 році

16
Лют 2021
Діджиталізація – це перетворення бізнесу за допомогою сучасних технологій і методів управління. Цей процес також називають цифровою трансформацією або цифровізацією. З результатами діджиталізаціі ми стикаємося щодня. Варто тільки погуглити, наприклад, погоду в Іспанії, як тут же на сайті почнуть з’являтися банери туристичних фірм. Так діджиталізований бізнес виходить на цільову аудиторію. Мета діджиталізації: підвищення ефективності бізнесу, […]
Iphone в руках человека
Технології

Розробка PWA

16
Лют 2021
Створення PWA сайту з можливостями програми: швидким інтерфейсом, автономною роботою. Переваги та недоліки розробки PWA додатків.
Дерево которое вмещает последние IT-технологии
Технології

РОЗРОБКА односторінкових ДОДАТКІВ SPA

16
Лют 2021
Пояснюємо, що таке односторінковий додаток; в чому різниця між SPA і PWA; плюси, мінуси та особливості розробки; а також, скільки коштує створення SPA.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом