register
создание сайта

ВИДІЛЕНА КОМАНДА
З ПОГОДИННОЮ ОПЛАТОЮ

Коли Ви починаєте роботу над новим проектом, Ви в першу чергу зацікавлені в команді, яка не просто реалізує Вашу ідею, а й запропонує своє бачення цього проекту, грунтуючись на попередньому досвіді. Дійсно, група професіоналів, готова до нових ідей, ймовірно є найголовнішим ключем до успіху. Для наших проектів ми збираємо унікальні команди вузько фахівців, готових втілити в життя всі Ваші інноваційні ідеї. Щоб організувати робочий процес найбільш ефективним способом, ми розбиваємо його на етапи, звані спринті. По закінченню кожного з них, ми надаємо робочі розділи сайту, готові до використання. Це робиться для спрощення процесів тестування і оцінки. Ми вважаємо, що наше ставлення до організації роботи дуже продуктивне, оскільки дозволяє нашим клієнтам реалізувати всі свої ідеї в короткі терміни за допомогою найбільш досвідчених професіоналів в цій області.

Відповідно до нашого досвіду, модель виділеної команди з погодинною оплатою є ідеальним вибором для замовників, яким необхідний контроль і гнучкість, а також повна прозорість процесу розробки своїх проектів.

Як ми працюємо

Організація роботи і структура команди надзвичайно важливі для створення успішного проекту. Щоб створити ефективну робочу схему і правильно її використовувати, необхідно провести аналіз поставленого завдання і встановити чіткі цілі. Ми покажемо Вам, як управляти командою і організовувати її робочий процес максимально ефективно. Це дозволить Вам удосконалити свої вимоги і скористатися новими можливостями вирішення поставлених завдань.

 1. ЗБІР І АНАЛІЗ ВИМОГ

 2. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ

 3. ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ

 4. ВЕБ ПРОГРАМУВАННЯ

 5. ПРОТОТИПИ ТА ДИЗАЙН

 6. ФОРМУВАННЯ СПИСКУ ЗАВДАНЬ НА ІТЕРАЦІЮ

 7. ТЕСТУВАННЯ

 8. ПІДГОТОВКА ІНФРАСТРУКТУРИ

 9. ЗАПУСК ГОТОВОЙ ЧАСТИНИ ФУКЦІОНАЛУ

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ ПО ПОГОДИНІЙ СХЕМІ:

 • Можливість змінювати вимоги до проекту в процесі розробки;
 • Щоденний контроль ходу роботи;
 • Немає необхідності складати розширене ТЗ перед стартом робіт;
 • Працюючий функціонал по завершенню кожної ітерації, не потрібно чекати закінчення проекту;
 • Єдина робоча область роботи над проектом - backlog;
 • Робота по agile методології розробки;
 • Можливість визначати пріоритети реалізації функціоналу;
 • Трекінг часу по кожній задачі сприяє максимально ефективній роботі.

«LOCAL MOVING» ПРОЕКТ, РОЗРОБЛЕНИЙ З ПОГОДИННОЮ ОПЛАТОЮ

ERP система «під ключ» для транспортної компанії Local Moving Service дозволила автоматизувати весь процес роботи компанії, налагодити канали комунікації між співробітниками, а також об'єднати в рамках однієї платформи оформлення і відстеження заявок на вантажоперевезення, розрахунок і виплату заробітної плати, різну статистику і фінансову звітність .

Отзывы
клиентов

Марченко Сергей, руководитель digital отдела
Студия «Квартал 95»

От лица студии «Квартал 95» благодарим нашего партнера веб-студию «WebCase» за разработку сайта для проекта «Квартал ТВ».

За время сотрудничества с веб-студией, команда разработчиков показала свою способность с полной ответственностью подходить к поставленным задачам, выполнять задачи качественно и в срок. Отличительной чертой работы является высокий профессионализм, коммуникабельность и заинтересованность в выполняемой работе. Рекомендуем студию как надежного и стабильного партнера.

Студия квартал 95 довольна проведенной работой и с удовольствием продолжим сотрудничество с веб-студией "WebCase»!

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом