register

Розробка медичного сайту

лікарні | стоматології | клініки| аптеки | лабораторії

Розробка медичного сайту

Сайт для медицини  - це онлайн-ресурс, який присвячений здоров'ю, лікування, фармакології або мед. обладнанню. Замовниками таких інтернет-порталів можуть виступати будь-які організації зі сфери охорони здоров'я. При розробці медичних сайтів потрібно враховувати ряд особливостей проектування, дизайну та просування ІТ-проектів даної галузі.

Розробка медичних сайтів необхідна для:

 1. Приватних та державних клінік, санаторіїв і лікарень.
 2. Стоматологічних поліклінік і приватних кабінетів.
 3. Фармацевтичних компаній
 4. Інтернет-аптек
 5. Лабораторій і діагностичних медичних центрів
 6. Виробників і продавців медтехніки

Переваги створення медичного сайту

Маркетинг

Запуск сайту - це нова можливість для просування вашого бізнесу. Ви зможете залучити нових клієнтів за допомогою пошукового просування, контекстної реклами, email-розсилки та інших цифрових каналів. А інструменти веб-аналітики дозволять вам більш чітко відслідковувати взаємодію клієнтів з вашою організацією.

Брендинг

Створення сайту дасть можливість поліпшити брендинговую складову вашого медичного бізнесу. Потенційні клієнти зможуть в реальному часі переглянути відгуки про ваших лікарів, ознайомитись з рецензіями і сертифікатами вашої установи і вибрати потрібну послугу.

Зручність

Запуск сучасного сайту зробить взаємодію з вашою мед. установою білш зручною для клієнтів. Вони зможуть записуватися на прийом до лікаря в онлайні, отримувати потрібну інформацію про ваші сервісах, звертатися в підтримку і ознайомлюватися з корисними матеріалами.

Доступ до данних

Вашим лікарям більше не знадобиться витрачати час на пошук медичних карток та іншу паперову тяганину. Вся інформація про ваших пацієнтів буде доступна в один клік. Для автоматизації збору даних, ми можемо розробити і підключити до вашого сайту CRM-систему.

Довіра

Сайт дає можливість ближче познайомити потенційних клієнтів з вашим установою. На вашому інтернет-ресурсі можна розмістити фотографії і відео з вашими лікарями, адміністративної командою, а також продемонструвати інтер'єр та обладнання. Чим більше відвідувачі дізнаються про вас, тим вище буде їх довіру.

Вимога часу

У 2021 році виробництво свого сайту - обов'язкова умова для розвитку будь-якого бізнесу, в тому числі, пов'язаного з медициною. Навіть якщо ви не відчуваєте браку клієнтів зараз, варто заздалегідь подбати про те, щоб зберегти і помножити попит на свої послуги і в наступні роки.

Запис на прийом

На сайті можна не тільки вказати графік роботи лікарів, а й реалізувати онлайн-запис на прийом або консультацію. Для цього розробимо спеціальну форму, в якій клієнти зможуть вибрати потрібного лікаря і зручний час прийому. А автоматична система обліку дозволить уникнути ситуації, коли кілька пацієнтів записані на одне вікно.

Пошук фахівців і мед. товарів

Впровадження внутрішнього пошукового движка, класифікації та фільтрів допоможе користувачам швидко знайти потрібну послугу, лікаря або - продукцію, якщо мова йде про сайті фармакологічної компанії або виробника техніки.

Функционал- поиск и просмотр врачей клиники

Особистий кабінет

Додавання функціоналу особистих кабінетів дозволяє створити кілька типів користувацьких акаунтів: для клієнтів, лікарів і адміністрації. У кожному типі особистого кабінету будуть передбачені необхідні функції. Наприклад, клієнти зможуть записуватися на прийом, лікарі - вести картки пацієнтів, адміністратори - стежити за роботою сайту.

Інтеграція з CRM-системою

Інтеграція вашого медичного онлайн ресурсу з CRM-системою дасть можливість здійснювати вивантаження прайсів, списку клієнтів, записів на прийом і практично будь-яких релевантних для вашого бізнесу даних. Розробка та інтеграція CRM з сайтом дозволить автоматизувати ключові процеси і підняти роботу з клієнтами на новий рівень.

Особливості проектування сайтів для медицини

Зручна навігація

Щоб користувачі могли швидко знаходити потрібну інформацію, у сайту клініки має бути два основних навігаційних меню: робоче та адміністративне. За допомогою робочого меню відвідувачі зможуть ознайомитися з вашими послугами. Адміністративне меню дає доступ до додаткової інформації

Ієрархічна структура

При роботі над проектом сайту важливо продумати грамотну структуру розділів і сторінок. Проектування чіткої ієрархії створить основу для створення зручної навігації, поліпшення користувацького досвіду.

Типізація послуг

Для кожної послуги, яку ви надаєте, важливо створити окрему веб-сторінку. Безсистемний опис різного роду сервісів на одній сторінці ускладнює пошук і засвоєння інформації.

Оптимізація зображень

Якісний візуальний контент виділить ваш медичний сайт серед конкурентів і підвищить довіру клієнтів. Але великі фотографії у високому дозволі можуть уповільнити завантаження сторінок і погіршити призначений для користувача досвід. Тому оптимізації малюнків варто приділити особливу увагу. Для цього ми налаштуємо для вас кешування і стиснення зображень без втрати якості.

Єдиний стиль

Гармонійний і послідовний дизайн говорить про те, що установа дбає про свій імідж і репутацію. Всі сторінки вашого онлайн ресурсу повинні бути виконані в єдиному стилі. Наші дизайнери продумають візуальну айдентику вашого бренду і подбають про те, щоб ваш сайт виглядав гармонійно і професійно.

Ясні заклики дії

CTA або заклики до дії це елементи сайту, такі як кнопки або посилання, які спонукають відвідувачів замовити послугу, записатися на консультацію або просто залишити свої контакти. Правильний підхід до інтеграції CTA-закликів в інтерфейс сайту підвищує конверсію лидов в постійних клієнтів.

Запис на консультацію з бізнес-аналітиком

Розберемо, яке рішення необхідно саме для вашого бізнесу. Який функціонал потрібен для повноцінної роботи порталу. Складемо план розробки та запуску проекту.

Адаптуємо ваш сайт під мобільні пристрої

Основна частка інтернет-трафіку припадає на мобільні пристрої. Особливо це стосується B2C ринків, до яких відносяться більшість медичних ІТ-проектів. Ми повністю адаптуємо ваш сайт під смартфони та планшети, що працюють на iOS і Android.

Адаптация сайта медицинского сайта для мобильных устройств

Які модулі розробити для підвищення лояльності користувачів

1. Онлайн оплата для користувачів
Логотип для функционала 12

Впровадження платіжної системи несе ряд переваг для ваших клієнтів ы для вас, як для власника медичного бізнесу. Ви зможете приймати платежі і автоматизувати ведення фінансового обліку і бухгалтерії. Ваші клієнти також виграють від можливості оплати послуг прямо на сайті в кілька кліків.

2. Чат підтримки для користувачів
Логотип для функционала 11

Додавання онлайн чату, дозволить оперативно відповідати на запитання користувачів, підвищити їх лояльність і збільшити конверсію відвідувачів в клієнтів, які платять. При цьому відповіді на стандартні запити можна автоматизувати, заощадивши час вашого персоналу. А інтеграція чат-бота допоможе отримувати потрібну інформацію в будь-який час доби.

3. База з історіями хвороб
Логотип для функционала 9

Зручна електронна база дозволить клієнтам переглядати історію хвороб і лікування в своєму особистому кабінеті. Також ведення цифрової бази допоможе уникнути ручного заповнення документації і втрати медичних карток.

4. Push-повідомлення для користувачів
Логотип для функционала 7

Push-повідомлення - це повідомлення, які відправляються прямо в інтернет-браузер клієнта. За допомогою цієї функції ви зможете нагадувати користувачам про призначені зустрічі і аналізах. При цьому якщо email може потрапити в спам або просто не бути прочитаним, push-повідомлення надходять користувачам миттєво.

5. Відгуки та оцінки лікарів
Логотип для функционала 5

Система відгуків і оцінок лікарів підвищує довіру до медичної установи, дозволяє клієнтам вибрати кращого фахівця і заохочує лікарів постійно підвищувати рівень професіоналізму.

6. Розділ о новинах
Логотип для функционала 4

Медичний сайт може включати і новинний розділ. Пацієнти зможуть своєчасно дізнаватися про заходи, події та акції вашої установи. Також ви зможете публікувати корисні матеріали на тему медицини і здоров'я для залучення додаткових відвідувачів і позиціонування своєї організації як лідера галузі.

Особливості дизайну сайту медичних послуг

Відповідність найкращим UX-практикам.

Інтерфейс вашого сайту повинен насамперед бути зручним і допомагати користувачам виконати цільове дію. Головні функції, такі як запис на прийом і вхід в особистий кабінет, повинні бути доступні в мінімальне число кліків.

Айдентика бренду

Сайт повинен бути витриманий у фірмовому стилі вашої організації. Єдиний дизайн у всіх точках взаємодії клієнта і компанії (сайт, соціальні мережі, інтер'єр офісів і будинків) сприяє формуванню впізнаваності бренду.

Фотографії

Зображення привертають увагу набагато сильніше, ніж текст. Тому фотографії - це потужний інструмент веб-дизайну, який допомагає побудувати довіру до вашого бренду. Три поради: фото повинні бути зроблені професійним фотографом, гармонійно вбудовані в інтерфейс сайту і оптимізовані під високу швидкість завантаження.

Тривимірний тур

3D-тур - це інтерактивний формат, який симулює прогулянку по коридорах вашої організації. Він створюється за допомогою спеціальної технології монтажу 360 ° фотографій. Віртуальні тривимірні тури вже активно використовуються при створенні сайтів клінік на Заході.

Сертифікати

Пацієнти зможуть своєчасно дізнаватися про заходи, події, акції закладу.

Інтерактивність

Інтерактивний, анімований дизайн допоможе    побудувати емоційний зв'язок з користувачами. Плавні переходи, анімації, «живі» фони і інші фронтенд-прийоми втягують відвідувачів набагато сильніше, ніж звичайні статичні сторінки.

Сайт для медичної клініки

Замовник - німецька стоматологічна клініка.

Цілі

 • Розробити сайт з інтуїтивною навігацією.
 • Забезпечити зручний доступ до важливих розділом: опису послуг і інформації про лікарів.
 • Розробити функціонал онлайн-запису на прийом до лікаря.

Рішення

 • Розробили сайт клініки з урахуванням всіх технічних і бізнес-задач.
 • Створили зручне навігаційне меню для користувачів.
 • Спроектували дизайн, витриманий у фірмовому стилі клініки.
 • Реалізували функціонал запису на прийом через сайт.
Кейс

КЕЙС "PETHEALTH"

Мета:

Створити внутрішню систему для контролю і автоматизації основних бізнес-процесів в клініці.

 • Спростити облік тварин.
 • Можливість для дистанційної записа до лікаря.
 • Організувати зручну комунікацію між власником тварини і лікарем.

Рішення:

Керівництво клініки може планувати зайнятість кожного фахівця як на цілий рік так і на кожен тиждень.

Особистий кабінет для кожного типу юзера і онлайн-чат дозволяє створити зручну комунікацію і надавати консультації для післяопераційного догляду.

Для онлайн записи до лікаря, був розроблений окремий модуль який дозволяє вибрати час і відповідного фахівця.

Автоматизація обліку тварин в клініці була виконана за рахунок двох технічних компонентів: стаціонару тварин які в даний момент знаходяться в клініці і бази аналізів всіх тварин.

Кейс
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми ведемо розробку складних, цікавих веб-проектів. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш сервіс. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику розробити потрібний продукт, адже його успіх - це наші повторні продажу.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Поради для SEO оптимізації медичного сайту

01

Читабельні посилання

Фактор SEO потрібно враховувати при проектуванні кожної деталі вашого сайту, в тому числі - посилань веб-сторінок. Для кращого ранжирування і зручності користувачів URL-адреси повинні містити ключове слово, бути читабельними і максимально короткими.

02

Продуктивність сайту

Швидкість, з якою веб-сторінка завантажується в браузері користувача, безпосередньо впливає на позиції вашого сайту в пошуку. З травня 2021 року Google підвищує пріоритет швидкості сайту при формуванні пошукової видачі. Для підвищення продуктивності потрібно вибрати швидкий хостинг з CDN, а також працювати над оптимізацією коду і зображень.

03

Мета-теги

Мета-теги Title і Description відображаються на сторінці пошукової видачі. При цьому, якщо Description іноді формується пошуковим ботом автоматично з фрагментів тексту на вашій сторінці, Title - залишається одним з ключових SEO факторів. Він повинен містити ключове слово, розкривати суть сторінки і залучати користувачів.

04

Надмірна оптимізація

SEO оптимізація - важлива частина інтернет-маркетингу в медицині і будь-який інший галузі. Але важливо розуміти, що мета SEO - допомогти користувачам знайти потрібну інформацію, а не заманити відвідувача на сайт за всяку ціну. Уникайте типових помилок переоптімізаціі: спаму ключовими словами, закупівлі неякісних посилань і написання провокаційних заголовків.

05

Безпечний протокол

Ваш сайт повинен працювати через безпечний зашифрований протокол HTTPS. Це допоможе захистити дані користувачів і убезпечити онлайн платежі. Захищене з'єднання також важливо з точки зору SEO та користувацького досвіду. Якщо сайт не підтримує HTTPS, браузер видає користувачам попередження, що відштовхує значну частину трафіку.

06

Розмітка SCHEMA.ORG

Schema – це єдиний стандарт семантичної розмітки, що підтримується головними гравцями на ринку пошукових движків: Google, Яндекс, Microsoft и Yahoo!. Якщо HTML розмітка каже браузеру як відображати сторінку, то  теги  Schema.org повідомляють пошуковим ботам - про що ваш контент. Це дозволяє виводити більш повну інформацію у відповідь на пошуковий запит.

Чому вам варто вибрати WebCase

Розробка під ключ

Ми надаємо повний спектр послуг веб-розробки: від аналізу ринку і написання вимог до дизайну та програмування. В кінці проекту ми запустимо ваш сайт і протестуємо його з урахуванням припливу реальних відвідувачів.

Фокус на цілях

Ми відрізняємося від багатьох гравців ринку розробки цифрових рішень тим, що наш основний пріоритет не створення сайтів по формальним вимогам, а  комплексна робота над проектами і фокус на досягнення бізнес-цілей наших клієнтів.

Дослідження і розробка

Ми розробляємо сміливі, інноваційні та складні програмні продукти. Для ефективного вирішення нестандартних завдань над кожним проектом працюють виділені команди, що складаються з технічних фахівців і бізнес-експертів.

Зручні моделі співпраці

Коли мова йде про формат оплати, ми завжди йдемо назустріч нашим замовникам. Якщо у вас вже є технічне завдання і ви точно знаєте, яким повинен бути ваш сайт в плані функціоналу та дизайну, ми рекомендуємо замовити створення медичного сайту з фіксованою ціною. Для складних проектів краще підходить погодинна оплата.

Техпідтримка

Щоб переконатися, що сайти наших клієнтів працюють безперебійно 24/7, ми надаємо послуги технічної підтримки. Наші фахівці швидко усунуть будь-які помилки в коді або неполадки на хостингу при найменших збоях в роботі вашого ресурсу.

Юридична гарантія

Ми даємо офіційну гарантію на всі наші послуги. Якщо ви вирішите замовити розробку сайту для медицини у нас, ваш майбутній ресурс буде відповідати всім технічним вимогам і працювати швидко і безперебійно під заявленими піками навантаження.

Коли наявність в інтернеті це невід'ємний елемент бізнесу, вкрай важливо  як ваш бізнес представлений в Інтернеті. Особливо він необхідний в сфері охорони здоров'я, яка стрімко виходить за рамки певної географічної локації. Сьогодні з сайтом ваш бізнес відкриває нові горизонти і перспективи розвитку і вирішує безліч питань, характерних виключно медичним установам.

Важливо, щоб проектування порталу було спрямоване на зручність і комфорт користувачів.

Наша компанія здійснює проектування веб ресурсів для таких медичних закладів:

 • лікарень;
 • сайти-рейтинги приватних лікарів;
 • сайти стоматологій з розкладом;
 • клінік пластичної хірургії;
 • фармацевтичних компаній;
 • сайти інтернет-аптек;
 • діагностичних медичних центрів;
 • лабораторій;
 • виробників медтехніки та ін.

Проектування сайту

Розробляючи сайти, ми орієнтуємося або на існуючі CMS (системою управління контентом) або спеціально проектуємо нову під вас. Вона забезпечить легке наповнення сайту медичною інформацією і не тільки. Більш того, в сфері охорони здоров'я проектування на WordPress дає можливість проводити пошукове просування сайту, повноцінну SEO-оптимізацію.

Медичні сайти мають свою специфіку і відрізняються багатоплановістю, оскільки клініка часто надає багато послуг. Грамотно об'єднати їх - це не просте завдання.

 • Це дозволить вам збільшити число відвідувачів з ближніх і дальніх регіонів країни і за кордоном;
 • З його допомогою можна збільшити дохід за рахунок залучення нових пацієнтів;
 • Ефективний інструмент для реклами, інформування відвідувачів про новини, акції, пропозиції клініки, розміщення портфоліо;
 • При правильному проектуванні і просуванні, сайти дозволяють налагодити діалог з користувачами, проводити опитування, медичне анкетування.

Етапи роботи:

 • Обговорення із замовником ідей і концепцій майбутнього проекту
 • Технічне завдання та прототипування (схематичне оформлення основних блоків сайту)
 • Підписання договору з клієнтом
 • Поетапне реалізація проекту (дизайн, верстка, програмування)
 • Запуск і тестування проекту
 • Гарантійний період 6 місяців

Вартість медичного сайту

Для того щоб визначитися з передбачуваними інвестиціями необхідними для створення медичного сайту, варто звернути увагу на той факт, що в значній мірі ціна може змінюватися від 3000 $ до 20000 $ в залежності від функціоналу та дизайну вашого проекту. Кількість особистих кабінетів, платіжні системи, а також модуль для запису онлайн потрібно узгоджувати ще на етапі ТЗ.

Замовити медичний сайт

При створенні сайтів або додатків для медичних клінік, установ варто пам'ятати про те, що це комплексний проект, який вимагає декількох місяців для розробки.

Під час проектування вашого бізнесу буде задіяно відразу кілька команд розробників, а також маркетологи, дизайнери і менеджери. Віддавши даний проект на фріланс ви ризикуєте отримати неякісний результат в дизайні або в програмуванні.

В нашій студії ми використовуємо підхід - розробка під ключ. Це означає те, що в штат нашої команди входять всі необхідні фахівці для реалізації вашої ідеї і єдине, що вам залишається - це чекати коли ваш проект буде готовий.

Щоб почати, зв'яжіться з нами

Пропонуємо замовити проектування сайту клініки або іншої мед-установи і ознайомитися з нашим портфоліо. Всі проекти ми виконуємо в обумовлений термін. На будь-якому етапі ми узгоджуємо проміжні результати, коригуємо їх згідно із зауваженнями. Ми працюємо комплексно, злагоджено, з повною відповідальністю і фіксованою вартість. Адже створення нового -  одне з найулюбленіших наших занять. Для створення заявки на прорахунок, заповніть форму в нижній частині сторінки або скористайтеся будь-яким іншим способом зв'язку на нашому сайті.

Розробка сайту під ключ

Після закінчення розробки проекту, ми здійснюємо постпроектний супровід вашого веб-ресурсу. Це дозволяє гарантувати безперебійну роботу вашого сайту і зберегти цільову аудиторію сайту.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом