register

Створення сайту Тернопіль

Студія Web Case спеціалізується на створенні веб-сайтів для бізнесу. Якщо потрібне створення сайту Тернопіль, то звернувшись до нас, ви отримаєте продуктивне рішення цього завдання.

...читати повністю

Розробка сайтів Тернопіль

Великий досвід по створенню веб-проектів високого рівня складності дозволяє компанії утримувати лідируючі позиції в цьому сегменті. Створення сайтів в Тернополі дає можливість підвищити впізнаваність бренду і створити необхідний імідж для бізнесу.
Наша головна спеціалізація - це сайт під ключ , що не вимагає додаткових налаштувань для подальшого використання.

Створення сайтів Тернопіль - ціна

Ціни на послуги компанії формуються з декількох складових:

  • консультацій з замовником;
  • складності розробки проекту;
  • терміновість реалізації.

Компанія Web Case пишається своїм умінням утримувати вартість на свої продукти в розумних межах без втрати якості. Якщо вам потрібне створення сайту Тернопіль - то ціна, яка формується в залежності від стандартних запитів, розраховується після завершення всіх консультацій.

Повна розробка сайтів в Тернополі не обмежується створенням простих ресурсів. Великим компаніям часто необхідне створення складних корпоративних порталів. Web Case готова вирішити всі питання, пов'язані з розробкою і запуском нового ресурсу. Замовлення сайту в агентстві дозволить вам реалізувати якісний проект.

Изображение на карте - Тернопольской области
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги і командах за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху початківцям командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин производителя одежды

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Наша студія надає оптимальні моделі роботи. Ви можете працювати з нами: по фіксованої вартості або по методу погодинної оплати . Дані моделі повністю задовольняють запити клієнтів - підтвердження цьому численні відгуки у нас на сайті.

Ми в сфері розробки сайтів більше 6 років. За цей час ми сформували штатний відділ front-end & back-end розробки. Це дозволяє максимально точно розуміти запити клієнта і виконувати складні завдання.

Етапи створення сайту в Тернополі:

З'ясування всіх побажань;

Розробка ТЗ і створення прототипів;

Оцінка складності роботи;

Підписання документації і передоплата;

Запуск проекту і тестування;

Гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом