register

Створення сайтів Луцьк

Компанія Web Case створює сайти, спрямовані на просування бізнесу будь-якого рівня. Тепер створення сайтів Луцьк стало простою і  доступною справою, яка реалізує розвиток бізнесу відповідно до онлайн-стратегієї, орієнтованої на результат.

...читати повністю

Розробка сайтів Луцьк

Ціни на послуги компанії формуються з декількох складових:

  • складність розробки проекту;
  • терміновість реалізації.

Також ціна може змінюватися в залежності від індивідуальних побажань замовника. Однак, WebCase пишається своїм умінням йти назустріч клієнтам і створювати продукти з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Якщо вам потрібна розробка сайтів Луцьк - то ціна буде озвучена після проходження всіх консультацій і вироблення загальної стратегії проекту. Замовити створення сайту Луцьк Україна просто і зручно безпосередньо на порталі. Також, замовлення можна оформити, скориставшись телефоном, вказаному на сайті або проїхати в офіс - адреса також зазначена на сайті.

Ринок з усією очевидністю показує, що ті компанії, які не присутні в інтернеті, швидко втрачають свої позиції. Якісний сайт збільшить продажі, приверне нових клієнтів і підвищить лояльність до вашого бренду.

Наша основна спеціалізація - це сайт під ключ , повністю розроблений нами від А до Я і готовий до повноцінного використання.

Замовляйте в WebCase - створення сайту Луцьк. Дзвінок на телефон дозволить вам не тільки оформити замовлення, а й отримати докладні консультації по вас цікавлять. Володіючи великим досвідом створення сайтів, компанія виведе ваш бізнес в лідери. Робіть замовлення зараз - завтра буде пізно.

Изображение на карте - Луцкой области
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Чому вам потрібно обрати нашу компанію?

Гнучкість форми оплати співпраці

Зручна система оплати, що дозволяє провести розрахунок або по фіксованою ставкою за виконану роботу, або методом погодинного нарахування .

Штатні cпеціалісти

Всі співробітники компанії виконують свої обов'язки в офісі, що дозволяє тримати тісний контакт не тільки між фахівцями, а й замовником.

Досвідчені менеджери

Для того щоб уникнути непорозуміння на стадії роботи, під кожен проект виділяється окремий менеджер. Такий підхід гарантує, що всі заявлені замовником вимоги будуть повністю відображені в готовому рішенні.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги і команди  за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху новим командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Этапи розробки:

Формулювання основної ідеї, консультування;

Разработка технического задания и создание графических прототипов проекта;

Узгодження строків, підписання угоди та отримання передоплати;

Безпосередня робота над проктом: дизайн, верстання, програмування;

Запуск готового сайту, відлагодження ресурсу, виявлення багів;

Гарантія на піврічний тестовий період.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом