register

Розробка сайтів Житомір

Вам потрібен якісний сайт або ефективна посадкова сторінка? Наше агентство пропонує створення сайтів Житомир якісно і в стислі терміни. Послуги веб-розробки доступні для всіх бажаючих - від власників бізнесу до приватних осіб.

...читати повністю

Розробка сайтів Житомир

Ми працюємо понад 6 років в середовищі веб-дизайну та програмування і знаємо все про створення сайтів. З нашою допомогою ви отримаєте сучасний, якісний і запам'ятовується інформаційний ресурс. Розробка сайту Житомир Житомирська область тепер доступна для всіх бажаючих. Це ефективний інструмент для реалізації онлайн-стратегії компанії.

Наше агентство постійно вдосконалює свою роботу і пропонує найбільш креативні рішення для розробки сайтів в Житомирі. Велику цінність для нас має досвід клієнтів. Професійні сайти передового рівня допомагають підтримувати репутацію бренду, досягати цілей і вирішувати завдання вашого бізнесу, всієї галузі і суспільства в цілому.

Створення сайтів в Житомирі

Наші клієнти та партнери:

  • Малий і середній бізнес. Ми допомагаємо вирішувати безліч бізнес-задач на всіх етапах розвитку фірм, надаємо стимулюючу дію на освоєння ринкової ніші.
  • Державні компанії. Якісна розробка сайтів в Житомирі здатна в корені змінити роботу держслужб. Ми співпрацюємо з провідними держструктурами.
  • Веб-агентства. Всі поточні і стратегічні завдання веб-агентства можна вивести на новий рівень розвитку. Створення сайтів в Житомирі виводить бізнес на новий рівень.

Розробка сайтів Житомир для вашого бізнесу

Наше агентство дає гарантію на виконання роботи і компенсує витрати, які можливі в ході некоректної роботи сайту. В результаті клієнт отримує працездатний сайт «під ключ» , який відразу починає виконувати корисну функцію. Створення сайтів в Житомирі сьогодні є на вищому рівні.

Приклади готових робіт і діючих сайтів - в нашому портфоліо . Можна замовити новий проект «з нуля» або вибрати аналогічний варіант з адаптацією під потреби замовника. Створення сайтів Житомир ціна на сервіс доступна для різних бюджетів.

Для оформлення замовлення на створення сайту достатньо зателефонувати нам або оформити заявку на сайті студії. Ваше замовлення відразу буде прийнятий в роботу, в цей же день почнеться розробка тз сайту Житомир.

Запрошуємо замовити сайти і посадочні сторінки в нашій студії. Якщо Вас цікавлять запити на зразок: "створення сайтів житомир контакти", "тз створення сайту житомир", то зв'яжіться з нашими менеджерами - контакти доступні на головній сторінці. Ми працюємо на успіх!

Изображение на карте - Житомирской области
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Этапы розробки

Обговорення

Проводиться детальне обговорення майбутнього ресурсу, підсумовуються всі ідеї і пропозиції, сценарії реалізації;

Складення технічного завдання

Складається технічне завдання, складання прототипів;

Оцінювання проекту

Оцінюється складність завдань, затверджуються етапи і терміни виконання замовлення. Вносяться корегування;

Оформлення документації

Підписується договір і вноситься передоплата;

Розробка сайту

Починається поетапна робота над проектом по розробці сайтів в Житомирі;

Тестування і запуск сайту

Проводимо тестування, запускаємо сайт в роботу. Надаємо гарантію 6 місяців після здачі проекту.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги і команди за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху початківцям командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Переваги роботи з нами:

Вибір моделі співпраці співпраці

Всі роботи по розробці сайтів в Житомирі ведуться відповідно до детального плану, за фіксованою вартістю в договорі або з погодинною оплатою. На проекти надається гарантія 6 місяців.

Злагоджена команда фахівців

До ваших послуг - штат фахівців, кожен з яких професійно виконує свою роботу. В ході виконання замовлення вносяться гнучкі коригування за методикою SCRUM, помилки виключені. У команді працюють досвідчені програмісти, дизайнери, верстальники. Злагоджена робота колективу і постійна взаємодія - запорука результату створення сайтів в Житомирі.

Грамотне управління проектами

Кожен проект супроводжує спеціально виділений менеджер - master-mind, який контролює хід виконання завдань і якість робіт. Це дозволяє грамотно організувати роботу колективу, оперативно реагувати на зміни, що вносяться до проекту і виконувати все в терміни.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом