register

Розробка блокчейн проектів

ВЕБ РОЗРОБКА ДОДАТКІВ ФІНАНСОВОГО СЕКТОРА, БІРЖІ І ОБМІННИКІВ

БЛОКЧЕЙН ТЕХНОЛОГІЯ

Ймовірно, найпопулярніша тема для обговорення в бізнес-колах в наші дні - це криптовалюта і блокчейн - популярна галузь для багатьох. У сучасному суспільстві віртуальні гроші стають новою технологічною силою, здатною зробити світ кращим. Капіталізація ринку вже перевищила $ 2 млрд., Викликавши одночасно зацікавленість і стурбованість у фінансових колах. Найчастіше криптовалюта і технологія блокчейн представляє один бізнес. Однак перше просто є новим видом цифрової валюти, а ось технологія блокчейн має набагато ширшу сферу застосування.

У той час як термін "криптовалюта" відноситься до грошових активів, блокчейн є потужною криптографічного технологією, що дозволяє не тільки купувати, продавати і інвестувати криптовалюту, але і використовувати цю технологію в багатьох інших галузях бізнесу. Вона заснована на відкритій базі даних, надійно зашифрованою і підтвердженої всіма учасниками мережі, причому кожен запис ланцюжка безпосередньо залежить від попередніх

...читати далі

Для управління угодами на основі технології блокчейн використовуються інтелектуальні контракти. Простіше кажучи, в той час як біткойн і альткоіни - це цифрові валюти, блокчейн є розумною альтернативою банківським установам і будь-яким посередникам. Більш того, було б правильно говорити про блокчейн не як про одну технологію, оскільки існування понад 900 різних криптовалют зумовлює появу різних типів побудови цієї технології.

Криптовалюта і зокрема блокчейн-технології є ключем до дослідження нового ділового суспільства, з демократичними цінностями і незалежними поглядами на економіку. Експерти часто говорять, що розвиток цієї галузі дуже схожий на неухильний прогрес в епоху появи Інтернету - спочатку стійкий, а потім надзвичайно швидкий і всеосяжний. Таким чином, немає сумнівів в тому, що криптовалютний ринок не перестане розвиватися в найближчі роки. Те ж саме стосується блокчейн - розумних, безпечних і безпрецедентно надійних технологій.

У нас є досвід розробки різних видів веб-додатків, пов'язаних з криптовалютою і блокчейном, таких як проекти для запуску ICO і їх каталогів, систем хмарних обчислень (т.зв. "Майнінг"), бірж і криптовалютних обмінників , торгових і аукціонних платформ. Наші завершені проекти, з якими Ви маєте можливість ознайомитися в портфоліо, говорять самі за себе.

Наша команда готова допомогти, якщо:

 • у вас вже є солідний досвід роботи з блокчейн-технологіями, і тепер вам потрібно запустити в реліз власний проект;

 • ви шукаєте найприбутковішу нішу в сфері розробки програмного забезпечення;

 • ви не знайшли відповідних фахівців з розробки веб-сервісів на базі блокчейна, оскільки це - досить складна і  не дуже  розвинута галузь IT;

 • ви прагнете побудувати продукт з використанням стека сучасних технологій і підходів, а місцевий ринок праці в області IT залишає бажати кращого;

 • ви зацікавлені в створенні принципово нової схеми проведення онлайн-платежів;

 • ви зацікавлені в створенні кріптовалютной біржі або в розробці систем майнінгу - тобто, проектів, які свідомо приречені на успіх.

БЛОКЧЕЙН ПРОЕКТИ ЯКІ МИ СТВОРЮЄМО:

01

РОЗРОБКА САЙТУ ДЛЯ ICO

Розробка краудфандінг-майданчиків з можливістю пошуку інвесторів і укладення з ними онлайн-угод із продажу нової маловідомої криптовалюти, а також токенів.

02

ПОРТАЛ ВІДСТЕЖЕННЯ ICO

Тут користувачі отримують можливість відстежувати і аналізувати запуски нових ICO;

04

КРІПТООБМІННИК

Подібного роду веб-ресурс призначений для конвертації криптовалюта в будь-який інший вид цифрових і реальних грошей;

05

АУКЦІОН

Як і в звичайному аукціоні, тут учасники можуть продавати і купувати токени і криптовалюту;

06

ПЛАТФОРМА ДЛЯ МАЙНІНГУ

Такі рішення реалізуються за допомогою хмарних сервісів і допомагає заробити користувачам на їх обчислювальних потужностях.

РОЗРОБКА БЛОКЧЕЙН ПРОЕКТІВ . ДЛЯ КОГО ЦЕ ПІДІЙДЕ:

 • Підприємці та ентузіасти
 • Криптовалютні інвестори
 • Засновники ICO проектів
 • Фахівці з маркетингу
 • Блокчейн професіонали
 • ICO консультанти і стратеги
Кейс "Data Coin"
 
use cases

Data Coin

Data Coin - це сервіс по наданню послуг оренди потужностей, що виробляються ASIC-машинами в дата-центрах компанії MBrothers. Подібні послуги дозволяють звичайним користувачам в умовах збільшення складності вироблення криптовалюти добувати біткоіни, не купуючи при цьому дороге устаткування.

разработка блокчейн проектов
 
use cases

CashBackChange

Це безкоштовний онлайн-сервіс для пошуку пунктів обміну криптовалюти, інтернет-банкінгу та грошових переказів з унікальною можливість кешбеку і дворівневою реферальною системою. Обмінюй і заробляй в два кліка.

разработка блокчейн проектов
 
use cases

Data Analysis Group

Сайт компанії, яка спеціалізується на забезпеченні консалтингових послуг в сфері Майнінгу криптовалюти і трейдингу. Основне завдання ресурсу - привернути увагу цільової аудиторії до послуг компанії.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік, протягом останніх 5 років, ми ведемо розробку складних, цікавих веб-проектів. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш сервіс. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику розробити потрібний продукт, адже його успіх - це наші повторні продажі.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом