register

IT-проекти для логістичних і транспортних компаній

СТВОРЕННЯ ВЕБ САЙТІВ, СЕРВІСІВ, CRM.

Створити сайт транспортної компанії

Логістика і транспортування - одна з найбільш затребуваних ніш на ринку послуг, що надаються. У свою чергу, створення власного веб - це найпростіший спосіб систематизувати і зробити більш зручним процеси взаємодії компаній з клієнтами. Наші хлопці з WebCase спеціалізуються на розробці сайту транспортної компанії і створять для вас рішення "під ключ", як би не був складним і нестандартним його функціонал .

Чому ми проти шаблонних рішень?

...читати далі

Як правило, компанії, діяльність яких безпосередньо пов'язана з транспортними послугами, не надто зациклені на ретельному опрацюванні функцій сайту і зупиняють свій вибір переважно на сайтах-візитках, розміщуючи там лише свої контакти. При цьому, як правило, вибираються вже готові платформи з шаблонами. Незважаючи на очевидну бюджетность подібного підходу, сайт виходить дуже схожим на сотні інших. З цієї причини компанія втрачає шанси стати впізнаваною, що, відповідно, являє собою пряму перешкоду до подальшого розширення бізнесу. Саме тому, незалежно від того, наскільки об'ємним обіцяє бути функціонал вашого сайту, ми настійно радимо створити сайт транспортної компанії "з нуля", що не грунтуючись на готових движках.

Яким чином відбувається розрахунок бюджету?

Ми пропонуємо два варіанти тарифікації. Перший має на увазі попередній розрахунок ціни на розробку сайту і розраховується ще на етапі складання технічного завдання . Другий варіант - більш гнучкий, і підходить для тих клієнтів, хто з самого початку не може визначитися зі своїми побажаннями щодо функціоналу та дизайну сайту. В такому випадку, бюджет формується виходячи з витрачених на розробку людино-годин

Замовити сайт транспортної компанії

У нас можна замовити сайт для транспортної компанії за ціною яка вас найбільше задовольняє . Для того щоб уточнити подальші деталі співпраці, зв'яжіться з нами по контактах , розміщеним на нашому сайті.

Наша команда може допомогти Вам, коли:

 • вам потрібен статусний і представницький корпоративний веб сайт;

 • ви потребуєте розробки специфічних веб-сервісів , наприклад, для бронювання місць онлайн;

 • вам потрібен інструмент для обміну документами;

 • ви прагнете перенести обслуговування в інтернет-площину;

 • ви бажаєте розробити рішення за типом Uber;

 • перед вами стоїть завдання створення централізованого елемента управління транспортом.

ЯКИЙ ТИП РОЗРОБКИ ОБРАТИ:

СИСТЕМИ ВІДСТЕЖЕННЯ ВІДПРАВЛЕНЬ

Призначені для відстеження вантажів, поки вони знаходяться в дорозі, і поновлення їх поточного статусу в реальному часі.

АВТОМАТИЗАЦІЯ ТРАНСПОРТНОЇ ЛОГІСТИКИ

Дані веб-додатки використовуються для планування вантажних перевезень, оцінки оптимальних каналів доставки і вибору найбільш підходящого транспорту і маршрутів.

СЕРВІСИ ТАКСІ

Uber-подібні програми дозволяють клієнтам резервувати таксі в певному місці і часу, а також здійснювати онлайн-платежі за отримані послуги.

CRM & ERP СИСТЕМИ

Один з найбільш затребуваних додатків з управління клієнтською базою, обробці замовлень на транспортування і організації документообігу.

КАТАЛОГИ ПЕРЕВІЗНИКІВ І ТРАНСПОРТНОЇ БІРІЖИ

Ці веб-платформи повністю змінили обличчя транспортних систем, експедирування вантажів і весь сектор логістики.

МУНІЦИПАЛЬНІ ТРАНСПОРТНІ СИСТЕМИ

Дозволяють контролювати рух громадського транспорту, планувати і ділитися розкладом з пасажирами, а також розраховувати тарифи і продавати проїзні квитки.

ДЛЯ КОГО БУДЕМО КОРИСНІ:

 • вантажоперевізники
 • Поштові служби
 • Управління муніципального транспорту
 • служби таксі
 • Комерційні підприємства
 • Електронна комерція та роздрібна торгівля

КЕЙС "LOCAL MOVING SERVICE"

Мета:

Розробити індивідуальну систему для управління логістичним бізнесом, автоматизувати основні бізнес-прцесси.

Рішення:

Дана ERP система була розроблена "під ключ". При створенні даної системи були розроблені функціональні модулі, які дозволяють автоматизувати процес роботи компанії, в тому числі нарахування заробітної плати і ведення бухгалтерського обліку.

Кейс

КЕЙС "TCG"

Мета:

Компанія, яка займається доставкою вантажів з Китаю в Україну прийшла до нас із завданням, побудувати систему для автоматизації та контролю всіх логістичних ланцюгів.

Рішення:

Наша команда створила кілька багатофункціональних особистих кабінетів під кожен підрозділ компанії, а саме: менеджерів, бухгалтерів, працівників складу, відділу логістики.

Був спроектований додатковий модуль аналітики. На єдиному дашборді відображається вся інформація про стан головних показників компанії.

Кейс

CRM "Срібна Роса"

Автоматизації бізнес-процесів компанії з доставки води

Мета:

Прискорити виконання замовлення, починаючи від прийому дзвінка і закінчуючи відвантаженням продукції

Як їх досягли:

 • Розробили модуль CRM для повтору замовлення в один клік. Тепер не потрібно постійно вводити адресу доставки і дані клієнта;
 • Підключили IP-телефонію. При дзвінку картка клієнта автоматично спливає і в 95% випадку оператору залишається лише натиснути кнопку: "повторити замовлення";
 • Створили сайт з особистим кабінетом для замовлення "онлайн". Ці замовлення автоматично потрапляють до відділу логістики, прибираючи оператора з ланцюжка;
 • Розробили модуль доставки для відділу логістики. Всі замовлення автоматично розподіляються по машинах і виводяться в їх особистих кабінетах.
Кейс CRM

Запис на консультацію з технічним фахівцем

Розберемо, який функціонал необхідний саме для вашого типу сайту. Складемо план розробки для запуску проекту

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом