register

РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ ПОРТАЛУ

РАЗОМ ПРОЙДЕМО ШЛЯХ ВІД ІДЕЇ ДО ЗАПУСКУ

Веб-портал - це платформа, яка служить для надання користувачам різних сервісів, що функціонують на одному ресурсі. При розробці цих проектів слід врахувати ряд технічних факторів пов'язаних з майбутнім навантаженням і безпекою зберігання даних.

Види інтернет-порталів

Створення веб-ресурсу. Що потрібно врахувати при розробці

Подачу
інформації

На веб-майданчиках є велика кількість розділів і сторінок. Це призводить до нагромадження блоків, тому потрібно правильно розставляти акценти і вибудувати навігацію. Ми радимо опрацьовувати ці аспекти на стадії прототипування.

Модерування інтернет-порталу

Коментарі - дуже важливі, але потрібно ретельно їх модерувати, тому слід проводити авторизацію чере соціальні мережі. Це зменшить частку спамерів. Можна організувати загальний чат і форум за інтересами. Дайте можливість людям писати свої думки

Монетизацію
проекту

Головним істонічком джерелом є реклама для даного проекту. Тому варто розробити "рекламний модуль". Інструмент, що дозволяє гнучко налаштовувати показ реклами, а саме: - вибір розділів, сторінок, тематик, частоту показів, кількість показів, період показу

Аналітичні інструменти

Подібний функціонал дозволяє збирати адміністраторам точну інформацію про те, скільки користувачів і коли відвідувало сайт, на яких сторінках відзначається найбільша активність.

Мобільна версія сайту

Оскільки з кожним роком все більше і більше людей заходить у всесвітню мережу зі своїх мобільних гаджетів, хорошим тоном вважається опрацювання мобільної версії.

Навігаційне
меню

Щоб численні розділи і сторінки не перешкоджали зручної навігації, то карта або навігаційне меню розробляються ще на стадії прототипування.

Переваги розробки порталу з нуля

1. Можливості монетизації

Створення порталу з нуля надає можливість додавання на сайті декількох каналів монетизації. Це можуть бути всілякі платні курси, рекламні оголошення або вставки Google Ads.

2. Індивідуальний підхід

Державні портали або навчальні платформи, вимагають унікальний функціонал під кожен новий проект, що робить розробку сайту з використання готових рішень неможливою.

3. Кількість інтеграцій

Чим більше стає ваш проект, тим більше потрібно сторонніх інтеграцій для вашого порталу. Різні платіжні системи, сервіси поштові розсилки або державні реєстри можна підключити завдяки проектування зовнішнього API.

4. Зручний контроль

Сучасні тенденції вимагають публікації контенту якомога частіше. Відсутність багатофункціональної адміністративної панелі, змушує власників сайтів витрачати величезну кількість часу на модерацію або публікацію інформації на сайті.

5. Складний функціонал

Майбутній розвиток проекту, додавання нового функціоналу або платіжних систем, стає можливим завдяки розробці порталу з нуля. При проектуванні сайту у вигляді веб-сервісній архітектури, кожен функціональних модуль може бути написаний на різній мові програмування.

6. Багатомовність

Портали, можуть відвідуватися користувачами різних мовних груп. Для цього важливо закласти функціонал багатомовності, на етапі проектування архітектури сайту.

Висока відвідуваність

Веб-портал повинен бути спроектований з урахуванням передбачуваної відвідуваності, так як втратити аудиторію в цій ніші дуже просто. Вам допоможе: правильне будування архітектури з урахуванням масштабованості і майбутнього навантаження.
Функционал поддержки большой посещаемости для новостного сайта

Платіжні системи

На web-порталі може здійснюватися велика кількість різних угод, тому підключення декількох платіжних систем, дозволить вашим клієнтам обирати найбільш зручні для них способи оплати. Ми підключимо до вашого порталу:
 • Visa & Mastercard;
 • PayPal;
 • Payoneer.
Подключение платежных систем

Зручний пошук

Веб-портали представляють собою складну систему вкладень, мають велику кількості інформації на сайті, що робить пошук для користувача неймовірно складним, без застосування інтелектуального пошуку. Наша команда зможе впровадити на вашому сайті:
 • алгоритми які аналізуватимуть текст і підбирати найбільш релевантний контент для користувачів вашого порталу;
 • пошукову панель, яка дасть вашим клієнтам можливість знайти необхідну інформацію в два кліка;
 • багатофункціональну систему фільтрації, за різними категоріями.
Функционал поиска на сайте Житомирской областной администрации

Висока відвідуваність

Веб-портал повинен бути спроектований з урахуванням передбачуваної відвідуваності, так як втратити аудиторію в цій ніші дуже просто. Вам допоможе: правильна побудована архітектура з урахуванням масштабованості і майбутнього навантаження.
Обеспечения защиты сайта за счет зашифрованных протоколов

Запис на консультацію з бізнес-аналітиком

Розберемо, яке рішення необхідно саме для вашого бізнесу. Який функціонал потрібен для повноцінної роботи вашого порталу. Складемо план розробки та запуску проекту.

Ми можемо інтегрувати ваш портал з будь-яким 3th-part сервісом

Наша команда може підключити ваш веб-портал до будь-якого стороннього додатка або пристрою, якщо у нього є відкриті зовнішні API c документацією або будь-який інший канал передачі даних.

Ідеально, якщо буде доступ до технічної документації або програмісту, який розробляє цю програму.

Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса

Для інтернет-порталу ми можемо розробити

1. Вивантаження ваших
даних

Нові державні постанови або дані про ваші комерційні пропозиції вимагають певного часу для ознайомлення. Для цього ми забезпечимо на вашому сайті можливість вивантаження файлів в: сsv, pdf.

2. Налаштувати під різні платформи

Інтернет-портали характеризуються великою кількістю користувачів які приходять як з різних пристроїв так і пошукових браузерів. Наша front-end і back-end розробники створять адаптивну верстку, яка підлаштує інтерфейс сайту під будь-який пристрій і забезпечать стабільність роботи веб-порталу в популярних браузерах.

3. Поширення
контенту

Для стабільного зростання відвідуваності, ми надамо вашим користувачам можливість отримувати оновлення щодня за рахунок: RSS-стрічки, email-розсилок, можливості репоста контенту в соціальних мережах, браузерних повідомлень і т.д.

4. Створити MVP
версію

Створення базової версії вашого порталу дозволяє на початкових етапах проаналізувати основні потреби вашого порталу, а також зрозуміти, який функціонал, необхідно буде доопрацювати в подальшому.

5. Індивідуальний
дизайн

Кожен інтернет-портал повинен бути витриманий в певному дизайні будь-то корпоративний або державний. При розробці сайту з нуля, наші маркетологи і UX-дизайнери створять максимально орієнтований дизайн під вашу нішу.

Реалізувати з нуля на фреймворку

 • Якщо ви плануєте створення сайту зі складним функціоналом, то це -єдине правильне рішення.

 • При реалізації на фреймворку, ви будете абсолютно вільні у виборі функціоналу. У вас будуть більш гнучкі налаштування адмін панелі, що дозволить поліпшити і спростити роботу адміністраторів. Також не варто забувати про безпеку системи, забезпечити яку буде простіше на індивідуально написаному проекті.

 • Мінусом є вартість створення сайту. Вона може бути в рази вище, ніж при використанні готової CMS, так як більшість компонентів доведеться писати "з нуля". У нашій компанії ми створюємо продукти на мові програмування Python, фреймворк Django.

Реалізувати на готовій СMS-системі

 • Відмінний варіант для міських сайтів з невеликою або середньої відвідуваністю.

 • З плюсів - наявність великої кількості готових модулів, що значно спрощує справу. Ми в своїй роботі використовуємо WordPress - найпопулярнішу CMS в світі (близько третини всіх сайтів зроблено на ній). Дана CMS спочатку створювалася для блогів, так що якщо ваш продукт націлений на велику кількість новин, статей - вона буде відмінним рішенням.

 • Мінусом готової CMS є функціональні обмеження. Буде важко реалізувати особистий кабінет і неможливо повноцінний чат. Плюс до всього, якщо проект передбачає дуже велику відвідуваність, створений web сервіс на готовій системі управління буде важче оптимізувати і утримувати навантаження.

КЕЙС "ЖИТОМИРСКА ОДА"

Урядовий сайт Житомирської обласної адміністрації

Мета:

Створити веб-портал призначений для висвітлення новин та урядових постанов

Рішення:

 • додали вивантаження інформації в режимі: pdf;
 • конфігурацію яка дозволяє змінити шрифт;
 • розробили багатофункціональну адміністративну панель, що дозволяє здійснювати зручну модерацію сайту;
 • для забезпечення безпеки впровадили протоколи https і oauth2;
 • для оптимізації роботи сайту виконали: СDN і кешування даних;
 • версія сайту для людей з поганим зором.
Кейс

КЕЙС "TOTIS"

Веб-платформа для офіційного дистриб'ютора провідних косметичних брендів Європи

Мета:

Розробити максимально зручний B2B майданчик для здійснення угод. Підвищити основні показники пов'язані з залученням аудиторії, брендом і доходами компанії.

Рішення:

 • cтворили особисті кабінети для кожного типу користувачів;
 • реалізовано спілкування за допомогою онлайн чату; </ li>
 • конструктор акцій;
 • функціонал "рецептів";
 • інструменти аналітики компанії.
Кейс

КЕЙС "KNOW"

Платформа для проходження онлайн курсів

Мета:

Перед нами була поставлена мета створити портал, основною місією якого є залучення людей які готові ділиться своїми знаннями.

Рішення:

На сайті розроблені особисті кабінети під кожен тип користувача. Кілька платіжних систем забезпечують для користувача можливість вибрати найбільш відповідний ​варіант. Проектування архітектури було виконано з урахуванням високого навантаження, що дає можливість для відвідування декількох тисяч користувачів щодня

Кейс
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Вартість розробки інтернет-порталу залежить від:

1. Функціональних модулів

Необхідний функціонал для вашого проекту буде впливати на вартість вашого проекту.

2. Веб та мобільної версії

Вартість вашого проекту може збільшитися за рахунок додаткової розробки мобільного додатка.

3. UX-дизайн

Вартість дизайну може змінюватися від кількості необхідних елементів які доведеться виконати дизайнеру.

4. Кількості інтеграцій

Кожна нова інтеграція зі стороннім сервісом вимагає додаткового часу для процесу обробки даних між двома системами.

5. Майбутнього навантаження

Перед розробкою веб-порталу, наші розробники оцінюють майбутню відвідуваність сайту і які методи потрібно буде виконати, щоб сайт зміг підтримувати певне навантаження.

Чому вам варто довірити створення інтернет-порталу WEBCASE

Великий досвід

Ми маємо великий досвід розробки порталів різної складності і під різні сфери такі як: державні, освітні та корпоративні.

Проект під ключ

Наша команда може спроектувати для вас як веб, так і мобільну версію проекту, без залучення додаткових фахівців на різних етапах проекту.

Працюємо за договором

Кожен наш проект ми оформляємо юридично, де прописуємо вартість і час розробки інтернет-порталу.

Гарантія проекту

Після введення вашого сайту в експлуатацію, ми зобов'язуємося виправити всі технічні помилки які можуть виникнути під час роботи вашого порталу.

Гнучка оплата

Маючи фіксований бюджет ви може замовити проект тільки витративши цю суму або при необхідності вибрати погодинну оплату для проекту

Зручний контроль

Для того щоб вам було зручно відстежувати етапи розробки веб-порталу, ми розбиваємо проект на спринти, щоб контролювати етапи створення вашого проекту.

створення сайту порталу

Створення сайту порталу - завдання непросте навіть для досвідченого розробника. За своєю суттю це - уніфікована веб-майданчик з безліччю різних призначених для користувача сервісів, представлена ​​в форматі стартової сторінки з десятками функцій і посилань на інформаційні ресурси.

Як створюється веб-портал?

У вас є два варіанти розробки: на готовому движку і "з нуля", на відповідному для цих цілей фреймворку. У чому ж різниця між ними? Давайте розбиратися. Створення сайту на готовому движку (наша Вебстудія використовує при розробці корпоративного порталу движок WordPress) цілком доцільно, коли передбачається відносно невеликий вирівняні відвідуваності (окремий випадок - це корпоративні майданчика). Так, створення майданчика подібним методом дозволить вам заощадити час, а значить, і суттєво знизить бюджет всього проекту. Мінус в такому випадку присутній тільки один і полягає він у наявності певних обмежень в функціональних можливостях і в дозволі проблем масштабування.

Якщо ж ви плануєте створення сайту зі складним функціоналом, то варто його розробляти "з нуля". В такому випадку ви не будете ніяк обмежені в кастомізації майбутнього рішення. У нашій компанії ми займаємося розробкою мовою Python, за допомогою фреймворка Django. Єдине, за що можна дорікнути даний варіант - так це за ціну (портали, засновані на готових CMS стоять, як правило, на кілька рівнів дешевше).

Де можна замовити розробку інтернет-порталу?

Команда Webcase Studio спеціалізується на створенні сайтів різної спрямованості, починаючи від сайтів знайомств і каталогів і закінчуючи масштабними маркетплейсамі. Якщо ж для вас найактуальніше питання - це "розробка порталу ціна", зв'яжіться з нашими співробітниками , і дуже скоро ви отримаєте докладну відповідь про бюджет проекту.

Технічні нюанси створення порталу

Інтерфейс адміністратора
Як правило, створення сайту має на увазі створення адміністративної панелі з поділом ролей, підтримкою отримання повідомлень і додатковими можливостями для прискорення роботи менеджерів (наприклад, такими, як шаблони часто використовуваних блоків, багатофункціональні візуальні редактори та ін.).

Велика відвідуваність

Веб-ресурс повинен бути спроектований з урахуванням передбачуваної відвідуваності, так як втратити аудиторію в цій ніші дуже просто. Вам допоможе:

 • правильна побудова архітектура з урахуванням масштабованості і майбутнього навантаження;
 • для пошуку бажано використовувати пошукові движки, такі як Elasticsearch або Sphinx;
 • обов'язковим етапом здачі проекту має бути тестування навантаження (load testing);
 • використовувати сервера з автоматичним масштабуванням (AWS, Microsoft Azure);

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом