register

Розробка сайтів для туризму

Сучасне IT рішення для ніші туризму

Розробка сайт для туризму - це веб-проект спрямований на автоматизацію бізнес процесів компанії або надання клієнтам зручності вибору і бронювання туру в кілька кліків. Для даного типу проекту потрібно зробити велику кількість інтеграцій зі сторонніми сервісами (CRM, агрегатори турів, сервіси броніроння). Наша команда має більше 6 років досвіду в реалізації комплексних проектів, з цього розробку даного сайту ви можете довірити нашій студії.

Види туристичних сайтів

04

Сервіс бронювання

Веб додаток який дозволяє підібрати і забронювати готель, тур, засоби пересування

Переваги розробки туристичного сайту з нуля

Збільшення об'ему
продаж

Розробка сайту для туристичної сфери допоможе в скороченні ваших витрат, завдяки автоматизації бронювання і обслуговування клієнтів.

Зручне
управління

У режимі реального часу ви зможете управляти вашими туристичними продуктами завдяки зручній СMS системі.

Бізнес
аналітика

Розробимо для вас модуль аналітики, який дозволить вам відслідковувати рентабельність вашого бізнесу.

Відповідний
дизайн

Подбаймо про те, щоб дизайн вашого сайту, відповідав останнім трендам UX desing і максимально залучав користувача для покупки.

Забезпечення ваших даних

Важливо подбати про захист даних ваших клієнтів. У штат нашої команди входять необхідні фахівці, які зможуть забезпечити максимальний захист для вашого проекту.

Зручний пошук і фільтрація

Сфера туризму схожа зі сферою інтернет-магазинів - тут пропонується величезна кількість видів послуг. Ми розробляємо для ваших клієнтів зручну фільтрацію, за допомогою якої ваші користовачі, зможуть знайти необхідні полсуги всього в 3 кліка.

Особливості дизайну туристичних сайтів

1. Великі красиві зображення

Люди вибирають відпочинок очима. Вони повинні "загорітися бажанням" поїхати в рекламоване місце. Великі якісні зображення є невід'ємною частиною туристичних проектів.

2. Айдентика вашого бренда

Сайт повинен бути витриманий у фірмовому стилі вашої організації. Єдиний дизайн у всіх точках взаємодії клієнта і компанії (сайт, соціальні мережі, інтер'єр офісів і будинків) сприяє формуванню впізнаваності бренду.

3. Інтерактивний дизайн

Інтерактивний, анімований дизайн допоможе побудувати емоційний зв'язок з користувачами. Плавні переходи, анімації, «живі» фони і інші фронтенд-прийоми втягують відвідувачів набагато сильніше, ніж звичайні статичні сторінки.

4.Нагороди та ліцензії компанії

Для сайтів туристичної фірми дуже важливо розмістити інформацію яка підтверджує досягнуті результати. Це допомагає поліпшити довіру користувачів до вашої компанії.

5. Фонові фотографії об'єкта

Фонові фотографії на головному екрані є головним елементом, що залучають користовача на вашому сайті. Бажано зменшити кількість відволікаючої інформації на першому блоці і дати клієнтові перейнятися красою цього місця.

6. 3D тур готелю або хостелу

3D тур продемонструє як виглядає ваш об'єкт в режимі 3d-зйомки. Це дасть ефект максимальної присутності. На етапі розробки важливо передбачити, як саме будуть завантажуватися тури в панелі управління, щоб виключити з цього процесу програмістів.

Інтеграція з сервісами пошуку

Даний тип проекту вимагає великої кількості інтеграцій з зовнішніми сервісами. Ми розробляємо для вас API, яке дозволить зробити інтеграцію з:

 • Google Flight API.
 • TripAdvisor API.
 • Skyscanner API.
 • Expedia API.
 • Concur API.
 • Sabre API.
 • Tripit API.
 • Flight Data API.
Функционал - интеграция туристического сайта со сторонними сервисами

Інтеграція з CRM

Для ефективного масштабування бізнесу необхідно автоматизувати виконання рутинних завдань. Для забезпечення цього завдання, наша команда готова підключити до проекту CRM-систему або розробити її під ваші завдання

Функционал - Интеграция с CRM

Бронювання

Це сновний модуль при розробці даного виду проектів. Ми розробимо цей функціонал з максимальною зручністю для ваших користувачів. Ваші клієнти зможуть знайти цікаву для них послугу і оплатити в два кліка
Функционал -бронирование товаров

Підключення локальних платіжних систем

Сфера туризму охоплює велику кількість країн, внаслідок цього ваші клієнти можуть вибрати оплату через різні платіжні системи. Для цього ми інтегруємо ваше веб додаток з усіма міжнародними платіжними системами, щоб користувачі могли платити в зручній для них формі і валюті.
Подключение платежных систем

Запис на консультацію з технічним фахівцем

Розберемо, який функціонал необхідний саме для вашого типу туристичного сайту. Складемо план розробки для запуску проекту

Для вашого туристичного сайту ми розробимо

1. Особистий кабінет
Логотип для функционала 10

Створення особистого профілю дозволить поліпшити якість обслуговування ваших клієнтів і підвищити залученість. Він дасть можливість вибудовувати систему лояльності для постійних клієнтів і реферальний маркетинг для залучення нових клієнтів.

2. ОНЛАЙН -ЧАТ
Логотип для функционала 1

Для забезпечення швидкої комунікації, необхідно підключити сервіси швидкого обміну повідомлень. Ми радимо придивитися до готових рішень, а не будувати функціональний модуль з нуля.

3. PUSH- ПОВІДОМЛЕННЯ
Логотип для функционала 9

Даний функціонал дуже важливий з точки зору маркетингу. Більшість клієнтів хочуть отримати розсилку про найвигідніші і найпривабливіші пропозиції, це дозволить вашому бізнесу постійно нагадувати про себе і бути на слуху.

4. Мультимовний сайт
Логотип для функционала 1

Сфера туризму користується великою популярністю серед великої кількості користувачів. Ваші клієнти можуть знаходиться в різних країнах і для них буде комфортно читати про ваші послуги на рідній мові.

5. SEO МОДУЛЬ
Логотип для функционала 10

Індустрія туризму має високий рівень конкуренції. Хорошим маркетинговим інструментом для просування буде seo модуль, який дозволяє автоматично генерувати опис, мета-теги, правильні URL і багато іншого.

6. РЕЙТИНГИ І ВІДГУКИ
Логотип для функционала 1

Можливість додавання відгуку і оцінки про послуги буде явною перевагою для вашого сайту. Оцінка тієї чи іншої послуги викликатиме більше довіру у ваших потенційних покупців.

Лого для посадочной по разработке туристических сайтов
 
use cases

Сайт турагентства - Queen Tour

Створення туристичного порталу з каталогом популярних місць відпочинку: турів, країн, міст, готелів. Куди поїхати? Де відпочити? Мета сайту зробити все, щоб клієнт підібрав тур по своїм бажанням і можливостям. На сайті описані найпопулярніші тури і напрямки, а зручний пошук допоможе вам визначитися.

создание сайта турагентства
 
use cases

Сайт турфірми - Азовкурорт

На сайті клієнти можуть підібрати оптимальну пропозицію по відпочинку на березі Азовського моря. Для цього розроблена інтерактивна карта пропозицій і фільтр по типу готелю. Зверніть увагу на аукціонні пропозиції, вони допоможуть значно заощадити на поїздці.

Інтегруємо ваш туристичний сайт зі сторонніми сервісами

 1. З картами. Для зручного пошуку клієнтами ваших послуг, ми інтегріруєм ваш сайт з Google Maps API
 2. Googleplace api. Цей сервіс збільшить довіру до вашого бізнесу у покупців
 3. Сервіси за прогнозом погоди. Нададуть інформацію про стан погоди в регіоні
 4. CRM. Поліпшить процес комунікації між клієнтами і відділом продажів
 5. Системами обліку. Спростить процес обліку, за допомогою інтеграції з сайту з 1С
 6. Прайс -агрегаторами. Ваші послуги будуть доступні на туристичних маркетплейсах

Мобільна версія туристичного сайту

Більше половини клієнтів сайтів туристичної сфери, це користувачі які відвідують ваш сайт з мобільного пристрою. Через це ми розробляємо наші проекти за принципом Mobile First: cпочатку робимо повністю оптимізовану мобільну версію сайту, і тільки потім верстаємо веб-версію - для ПК.

Адаптация туристического сайта для мобильных устройств
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Чому вам варто вибрати WEBCASE

Розробка під ключ

У нашому штаті працюють всі фахівці, які потрібні для проектування турстіческого сайту. Ми можемо здійснити розробку як веб та мобільної версії вашого додатка. Від вас вимагається лише ідея, а ми втілимо цей функціонал в вашому проекті.

Різні моделі оплати

Ми пропонуємо нашим клієнтам, як погодинну так і фіксовану вартість, при розробці сайту. Фіксована вартість застосовується для стандартних проектів, які не вимагають проектування складного функціоналу. Погодинну оплату сайту варто вибрати в тих прикладах, коли вимоги до проекту можуть змінюватися після кожної ітерації.

Спеціалізація на складних проектах

Комплексні проекти - наша головна спеціалізація. Ми любимо створювати складні IT продукти, які діджиталізують бізнес. Ми створили більше 200 складних кейсів, використовуючи Python як основну технологію.

Фокус на цілях

Мета нашої компанії- це створювати веб-додатки, які допоможуть бізнесу зростати і розвиватися. При розробці кожного проекту, ми робимо нагалос на бізнес-цілях вашого підприємства. Після введення вашого проекту, ми фіксуємо KPI щоб відстежувати ефективніть бізнесу.

Підтримка

Після введення туристичного проекту в експлуатацію, ми зобов'язуємося взяти на себе технічну підтримку і проконтролювати стабільність роботи вашого порталу.

Гарантія

Безперебійність роботи туристичного сайту безпосередньо впливає на показники прибутковості компанії, тому ми надаємо юридичну гарантію на всі ІТ-проекти, які розробляємо.

создание сайта

Етапи розробки туристичного сайту

 • Знайомство з вашою нішею. На даному етапі ми аналізуємо нішу. Після аналізу ми формулюємо бізнес-завдання, які повинні бути реалізовані на сайті.
 • Складання ТЗ і підписання договору. Прописуємо основні етапи та процеси розробки. Фіксуємо вартість проекту.
 • Розробка прототипу. Менеджер, який керує вашим проектом складає прототип майбутнього сайту. Це дозволяє продемонструвати, як буде виглядати майбутній сайт.
 • Верстання та программування.Після відтворення дизайну наші фронтенд і бекенд розробники приступають до створення інтерфейсу.
 • Тестування сайта. Проводимо перевірку сайта на відповідність технічним вимогам і стрес-тести, щоб перевірити, як сайт витримує навантаження.
 • Запуск і підтримка. Переносимо ваш сайт на хостинг. Навчаємо ваших співробітників роботи з адміністративною панеллю.

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом