register

Розробка кроссплатформенних додатків

Додаток під Android і IOS

Розробка кросплатформенного додатка - це програма, призначена для роботи відразу на двох мобільних платформах - iOS і Android. Гібридний додаток можна завантажити як в App Store, так і в Google Play.
Кросплатформенний додаток пишеться за допомогою спеціальних фреймворків. Перевага цього підходу - швидкість розробки і економія бюджету. Вам не доведеться наймати окремі команди під кожну версію програми.

Технології, які ми використовуємо

"Мова програмування - FLUTTER"

Для розробки кросплатформенних додатків наша компанія використовує спеціальний фреймворк - Flutter. Ця система була випущена компанією Google в 2017 році. Flutter відрізняється підвищеною надійністю і продуктивністю, в порівнянні з альтернативними рішеннями.

Адаптация туристического сайта для мобильных устройств

Типи кроссплатформенних проектів

Ми розробляємо корпоративні програми різних видів: від простих мобільних додатків з інформацією про вашу компанію до систем управління підприємством.

Розробка програми за допомогою кросплатформенного підходу дозволяє розробити мобільні ERP і СRM-системи для вашого підприємства.

Ваші користувачі зможуть переглядати каталог товарів і послуг вашої компанії, а також здійснювати замовлення в будь-який зручний для них час.

Кроссплатформенн розробка дозволяє створити додаток для проведення аукціонів, тендерів, електронних торгів і закупівель.

Кроссплатформенная разработка позволяет создать приложение для проведения аукционов, тендеров, электронных торгов и закупок. 

Функціоналу кросплатформенного додатка  досить для реалізації зручного новинного або інформаційного ресурсу.

Особливості кросплатформеної розробки

РОЗШИРЕННЯ ЕКРАНУ

Кросплатформенная розробка передбачає, що вашим додатком будуть користуватися на телефонах різних моделей з різним дозволом. Важливо подбати про те, щоб інтерфейс відображався коректно, незалежно від розміру екрану пристрою.

ДИЗАЙН

Призначені для користувача інтерфейси в iOS і Android мають ряд відмінностей. Тому при проектуванні дизайну необхідно використовувати фреймворки, які дозволяють забезпечити зручність використання програми відразу на двох платформах.

РІЗНА ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

У App Store і Google Play різні правила, що регулюють, яку інформацію ви можете автоматично отримувати від користувачів. Тому ще на етапі складання ТЗ необхідно визначитися з підходом до вирішення даного питання.

ОБМЕЖЕНИЙ ФУНКЦІОНАЛ

При кросплатформенній розробці складніше впровадити функції, зав'язані на використанні системних модулів: датчиків, графічного процесора, Bluetooth. Для реалізації складного функціоналу часто доводиться вдаватися до нативної розробці.

ВТРАТА ПРОДУКТИВНОСТІ

За останні роки технології гібридної розробки стали набагато ефективнішими. Але вони все ще поступаються нативному підходу в плані використання ресурсів пристрою. Це трохи знижує продуктивність і швидкість роботи програми.

ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ IOS І ANDROID

Смартфони кожної з платформ періодично отримують оновлення прошивки. Частіше за все це не відбивається на роботі програми. Але в деяких випадках після поновлення, ваш додаток знадобиться дооптімізіровать під нову версію ОС.

Переваги розробки кроссплатформенних додатків

 1. Єдиний дизайн. Скоротить кількість UX елементів, які необхідно бути зробити дизайнеру
 2. Зменшення часу на розробку. Одна комнда під кожен проект
 3. Збільшення рентабельності. Дозволить здійснювати продаж вашої продукції на всі сегменти
 4. Охоплення користувачів. Додаток дозволить охопити всю вашу цільову аудиторію
 5. Єдиний код. При оновленні програми не доведеться прописувати код для двох платформ

Запис на консультацію з бізнес-аналітиком

Розберемо, яке рішення необхідно саме для вашого бізнесу. Який функціонал потрібен для повноцінної роботи вашого мобільного додатка. Складемо план розробки та запуску проекту

Переваги мобільного додатка

ДОСТУПНІСТЬ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ

Розробка мобільного додатку дозволяє поліпшити комунікацію між клієнтами і вашим бізнесом. Тепер користувачі зможуть в будь-який зручний для них час шукати інформацію про ваші товари і послуги або здійснювати замовлення, просто відкривши додаток на смартфоні.

ВИХІД НА НОВІ
РИНКИ

Число мобільних користувачів перевищує кількість користувачів ПК. Мобільний додаток дозволить вашому бізнесу розширити коло потенційних клієнтів за допомогою просування на аудиторію магазинів Google Play і Apple Store.

ЗРУЧНА ОПЛАТА В ДОДАТКУ

Ваші користувачі зможуть здійснювати оплату в пару кліків і автоматично продовжувати передплату або проводити регулярні платежі. При цьому довіра нових покупців буде вище, так як їм не доведеться вводити дані своєї карти на вашому сайті.

МОЖЛИВОСТІ монетизації

При розробці вашого проекту можна передбачити можливість додаткового доходу для вашого бізнесу. Розміщення банерів або інтеграція інших видів реклами дозволяє отримувати дохід навіть з безкоштовних додатків.

ЗРУЧНИЙ КОНТАКТ З КОРИСТУВАЧЕМ

Значну частину свого вільного часу користувачі проводять в соціальних мережах. Ви зможете направляти трафік з соціальних мереж прямо на вашу програму.

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ

Створення мобільного додатка допомагає підвищити рівень клієнтського сервісу. Користувачі зможуть отримувати довідки та відповіді на свої питання прямо в додатку.

З НАМИ ВАШ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК БУДЕ

1. Продуктивним

Користувачі цінують свій час. Для них важливо, щоб додаток працював швидко і безпомилково. Ми використовуємо найкращі технології та практики кроссплатформенної розробки для досягнення високої продуктивності додатків.

2. Безпечним

Ми починаємо працювати над безпекою ще на етапі проектування архітектури вашого проекту. Додаток і дані ваших користувачів будуть надійно захищені від хакерських атак.

3. Гнучким

По мірі зростання вашого бізнесу буде зростати число користувачів і навантаження на сервер. Тому в проект вашого мобільного додатка необхідно закласти можливість автоматичного масштабування.

4. Зручним

Мобільні рішення, які ми створюємо, забезпечують оптимальну функціональність і максимальну простоту навігації і управління. Зручність використання - один з наших головних пріоритетів при розробці.

5. Функціональним

Допоможемо вам визначитися з оптимальним набором функцій для вирішення завдань вашого бізнесу і забезпечення якісного користувальницького досвіду. Реалізуємо задуманий функціонал будь-якої складності.

Чому вам варто розробити мобільний додаток з WEBCASE

Досвідчена команда

Ми реалізуємо складні проекти протягом останніх 6 років. За цей час ми накопичили значний досвід роботи з передовими технологіями розробки.

Штатні програмісти і дизайнери

Реалізуємо нестандартний функціонал, створюємо унікальну візуальну айдентику бренду.

Фокус на ваших цілях

Вирішуємо ваші бізнес-завдання за допомогою інформаційних технологій. Наші програми допомагають розвиватися бізнесам наших клієнтів.

Гнучка модель оплати

Чи готові зафіксувати вартість до початку проекту або працювати з погодинною оплатою. Вибирайте зручну модель співпраці.

Надаємо гарантію

Працюємо за договором і даємо гарантійний період на перевірку якості нашої роботи.

Робимо під ключ

Надаємо повний спектр послуг мобільної розробки - від оформлення ідеї в ТЗ до розміщення в магазинах додатків.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ
создание сайта

Етапи розробки мобільного додатка під Anroid і IOS

 • Обговорення технічного завдання
 • Розробка прототипу
 • Створення елементів дизайну
 • Програмування інтерфейсу і логіки роботи з даними
 • Тестування додатка
 • Завантаження вашого проекту в магазин додатків

Види мобільних додатків, які ми розробляємо

Ми спеціалізуємося як на кроссплатформенній, так і нативній розробці. При нативному підході додатки розробляються окремо під кожну платформу - iOS і Android. У наш штат входять всі необхідні фахівці для розвитку обох типів проектів. Для вибору оптимального виду розробки важливо визначити, який функціонал необхідний для вашого проекту.

Android

Наша компанія розробляє Android-додатки на офіційній мові цієї платформи - Kotlin. Це лаконічна, продуктивна і безпечна, мова яка прийшла на зміну Java.

Детальніше

iOS

Ми створюємо додатки для iPhone і iPad на Swift. Це сучасна мова програмування, яка використовують Apple і інші IT-гіганти. Завдяки компактності кодової бази додатки на SWIFT зручніше підтримувати.

Детальніше

Кросплатформені

Ми створюємо кросплатформені додатки на фреймворку Flutter від Google. Це надійний і гнучкий інструмент розробки. Він більш чуйний, ніж інші фреймворки, що важливо для якісного користувальницького досвіду. Flutter дає повну свободу налаштування інтерфейсу і забезпечує високу продуктивність додатків на Android і iOS.

Мобильный телефон и дашборд

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом