register

РОЗРОБКА MVP

Надійний технологічний партнер в реалізації продукту!

MVP для стартапів

MVP (мінімально життєздатний продукт) - це вузька ніша програмних продуктів, які покликані налагодити зворотний зв'язок з клієнтами при мінімальних фінансових вкладеннях. Така необхідність виникає, коли на ринку запускається новий продукт.

На практиці - це демонстраційна версія розробляється рішення або сайту з мінімальним функціоналом. Після запуску стартапу на ринок відстежується реакція цільової аудиторії на підставі якої виконується остаточне доопрацювання проекту.

 

Необхідність MVP для стартапів

Фактично MVP є відмінним рішенням для презентації нової програми з показом його потенційних можливостей. При цьому вже на стадії розробки можна орієнтуватися на оцінку реальних користувачів. Запустивши MVP можна оцінити рентабельність версії повного формату і зібрати максимум інформації про цільову аудиторію.

Найчастіше запуск стартапа в режимі мінімальної життєздатності дозволяє оперативно скоригувати етапи подальшої розробки. Нерідко в результаті подібного тестування доводиться кардинально міняти рішення щодо розвитку платформи. В результаті розробники отримують об'єктивну інформацію - наскільки життєздатна їхня ідея в умовах реального використання.

MVP - замовлення і ціна

Неважливо яку ідею інформаційного сайту або прикладного ресурсу ви виношуєте, рішення щодо її реалізації краще довірити професіоналам. Розробники нашої компанії готові прийти на допомогу при розробці MVP платформи будь-якого рівня складності. Замовити створення MVP ви можете на нашому сайті скориставшись наданими контактами.

Ціна реалізації проекту залежить від безлічі факторів і остаточно визначається після вивчення всіх технічних і організаційних питань. Однак зв'язавшись з нашими менеджерами , ви можете орієнтовно визначити майбутній бюджет.

ПОМИЛКИ ПРИ СТВОРЕННІ MVP СТАРТАПІВ:

01

ЗАПУСК ПОВНОЇ ВЕРСІЇ ПРОДУКТУ

Багато хто розробляє неповну версію продукту, думаючи, що це - MVP. Однак, це не так. Ви повинні надавати якісний реліз продукту, де ключові функції будуть продумані і реалізовані. Це повинна бути міні-версія того, до чого Ви прагнете в результаті;

02

ВІДСУТНІЙ АНАЛІЗ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ

Після запуску ви не аналізуєте поведінку користувачів: їхню кількість, коефіцієнт утримання, шляхи до конверсії і самі конверсії. Варто заздалегідь обзавестися системою аналітики і стежити за фідбеком;

03

ДОДАТКОВИЙ ФУНКЦІОНАЛ

Якщо під час створення MVP, Ви захотіли запровадити додатковий функціонал, то це - погане рішення. На початку шляху варто обмежитися міні-версією. Ви запустили, проаналізуєте фідбек, зробите роботу над помилками і зрозумієте, що Вам варто впроваджувати, а від чого потрібно відмовитися. Інакше ви втратите дорогоцінний час, а Вашу нішу займе хтось більш швидкий.

разработка сайта стартап
ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ - ЦЕ ФУНДАМЕНТ

НЕ МАЄТЕ ТЗ? - БУДЬТЕ ГОТОВІ ДО ПОСТІЇНОї ПЕРЕРОБКИ ПРОЕКТУ

Неможливо побудувати будинок без плану і креслень. Аналогічно не можна створити якісний веб-ресурс без технічного завдання. Тому ми розробляємо ТЗ абсолютно до всіх наших проектів.

18 фактів про важливість ТЗ і прототипів

ПРАВИЛЬНИЙ ПІДХІД ДО РОЗРОБКИ MVP

Движение транспорта
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, фокусуючись на його бізнес-цілях

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом