register

Про компанію

WEBCASE – компанія, що спеціалізується на розробці веб-сервісів і стартапів, використовуючи мову програмування Python / Django.В нашій команді працюють 30 штатних співробітників, ми надаємо послуги повного циклу, починаючи з написання технічного завдання і закінчуючи фінальним навчанням роботі з сервісом.

Багаторічний досвід дозволяє нам не просто розробляти сайти на ваше замовлення, а пропонувати рішення, які зроблять ваш продукт максимально ефективним. Ми постійно прагнемо вдосконалювати свої навички, технології. Залишати кращі практики і оптимізувати процеси для досягнення кращого результату.

Ми відкриті для нових цікавих і складних завдань. Зв’яжіться з нами зараз, і ми доведемо, що невелика професійна команда з чітко збудованими процесами здатна прийняти будь-який технологічний виклик, втілюючи його в якісний продукт.

Власне виробництво

Наші фахівці працюють в офісі, що дозволяє максимально швидко взаємодіяти і виконувати роботу в потрібний час.

Прозорий процес

Проєкт ділиться на етапи. По кожному з них надається результат роботи. Ви завжди в курсі на якій стадії перебуває розробка.

Технології

Розробка складних сайтів і порталів ведеться на базі мови Python і фреймворка Django. Для зберігання даних використовуємо PostgreSQL або MySQL.

Офіційне оформлення

Укладається договір і надається весь пакет документів. Ми гарантуємо якість і терміни виконання роботи.

Професійна команда

114 років – загальний досвід роботи наших фахівців, 30 осіб в команді, всі співробітники професіонали своєї справи

Гарантії якості

На всі наші сайти надається 6 місяців гарантії! Якщо в процесі роботи виявили несправності – ми усуваємо їх безкоштовно

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом