register

Створення сайту на Рython

Інноваційні та безпечні веб додатки від
розробників з багаторічним досвідом!

Розробка сайтів на python

Серед безлічі сучасних мов програмування для створення веб-проектів особливе місце займає - «Python» . Йому вже більше 30 років і за цей час він не тільки активно розвивався, але і придбав армію шанувальників. Широка популярність мови пояснюється простотою в освоєнні і можливістю використовувати в самих різних напрямках.

З його допомогою можна ефективно вирішити безліч завдань, від штучного інтелекту до створення сайтів. Досить часто програмна розробка є більш актуальною ніж використання готових CMS (наприклад, того ж WordPress ).

Створення сайту на «Python» дозволяє втілювати в життя найсміливіші проекти. Важливим моментом є те що таку платформу можна масштабувати скільки завгодно. Прописуючи нові модулі і функціонал. Це відноситься як вже до створених, так і до готових рішень , так і вже працюючих. При цьому істотно економлячи бюджет.

Які проекти розробляють на python?

Веб-сервіси

Високонавантажені проекти вимагають постійного навантаження на базу даних.

CRM і ERP системи

Автоматизація бізнесу - процес складний. Він вимагає максимальної масштабованості.

Стартапи

Даний тип проектів варто розробляти на python, так як вони вимагають більшої безпеки, ніж прості сайти.

MVP розробка

Для створення MVP-продукту варто заздалегідь подбати про гнучкість програмних рішень.

Складні сайти

Створення непростого функціоналу великих проектів на звичайних CMS  вкрай проблематично.

Індивідуальні проекти

Одна з головних характеристик цієї мови - це машинне навчання. З його допомогою можна аналізувати великі бази даних і для створення вузькоспеціалізованих проектів

Сервіс доставки їжі на Python

Онлайн сервіс для замовлення їжі з ресторанів Нової Зеландії. Реалізовано за допомогою фреймворка Django

Мета:

Зробити процес замовлення їжі корпоративними клієнтами максимально простим і зручним

Кейс

Маркетплейс на Python

Маркетплейс подарунків і вражень EMOZZI. Реалізовано на фреймворку Django

Мета

Розробити зручний проект для взаємодії клієнтів, дилерів і постачальників. Для цього на проекті представлено 3 типи особистих кабінетів з можливістю обробки заявок

КЕЙС

Використовуємо
передові технології

Google, Instagram, Youtube ... всі ці платформи написані на мові програмування Python з найміцнішими стандартами безпеки і стабільністю коду.

Ми вибрали Python і його фреймворк Django, коли вони ще не увійшли в ТОП найбільш використовуваних на планеті. Більше 100 реалізованих складних проектів за все за 6 років перетворили нас не тільки в експертів, але і в адептів Python / Django. Навіть тим, для кого фраза "лаконічність кодової бази" не говорять нічого, врешті-решт усвідомлюють їх значення в перекладі на зрозумілу мову зекономлених грошей і витраченого часу на створення їх IT-рішень.

На базі нашого центру розробки, останні 5 років ми проводимо курси по Python. Кращі з кращих отримують стажування в нашій компанії.

Чому Python проекти слід розробляти з WEBCASE:

1. Python - це наша
спеціалізація
Логотип для функционала 7

На цій технології ми пишемо останні 6 років, на ній реалізовано понад 140 проектів. У портфоліо находиться роботи різної складності: ERP-системи, Валютні біржі, Маркетплейси, Авторизаційні модулі та багато іншого.

2. Є напрацьовані модулі і рішення
Логотип для функционала 8

Якщо функціонал зустрічається більш ніж на 3-х проектів, ми його реалізовуємо у вигляді модуля, який наступного разу можна буде швидко підключити до проекту, не витрачаючи час на його розробку з нуля.

3. Постійне вдосконалення і зростання
Логотип для функционала 2

Ми побудували внутрішню екосистему розробників, для обміну досвідом. Проводимо семінари і курси. Розробляємо WiKi за рішенням труднощів, що зустрічаються в процесі реалізації.

4. Стандарти
з написання коду
Логотип для функционала 12

У WEBCASE розроблені внутрішні стандарти з розробки проектів, щоб будь-який розробник міг без проблем підключиться до реалізації. Це в значній мірі підвищує якість коду.

5. Можливість
масштабування
Логотип для функционала 3

Python наш основний стек і всі розробники пишуть на ньому. Якщо ваш проект буде вимагати додаткових ресурсів, ми завжди зможемо їх вам надати

6. Менеджмент знайомий
з особливостями Python
Логотип для функционала 1

Наші менеджери проектів (PM) знають які функціональні можливості адмін панелі Python, які краще зберігати дані і які є готові модулі. Це дозволяє правильно спроектувати проект і не витрачати час на розробку "велосипеда"

Розробка сайтів на Python:
причини вибору

100% безпека

Створення сайту на даній мові - це, перш за все, безпечно. Ні для кого не є секретом, що вона - одна з найбезпечніших мов. Вона допоможе вберегти ваш сайт від XSS-атак, SQL-ін'єкцій і clickjacking (цим, до речі, не можуть "похвалитися" багато вебсайтів, побудованах на вже готових движках);

Висока масштабованість

Ця мова програмування - відмінний вибір для створення масштабованих рішень. Зокрема, вона дозволяє розробникам будувати рішення на базі модульної архітектури, які легко піддаються масштабуванню.

Гнучкість розробки

Ми можемо розробляти проекти будь-якої складності на Django + Пітон.

Велика экосистема

Одна з найбільших в світі екосистем з колосальною онлайн-спільнотою розробників. А це означає, що ви без зусиль зможете знайти потрібного фахівця для вирішення своїх завдань.

Бриф WEBCASE
ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ - ЦЕ ФУНДАМЕНТ

НЕ МАЄТЕ ТЗ?
- БУДЬТЕ ГОТОВІ ДО ПОСТІЇНОЇ ПЕРЕРОБКИ ПРОЕКТУ

Неможливо побудувати будинок без плану і креслень. Аналогічно не можна створити якісний веб-ресурс без технічного завдання. Тому ми розробляємо ТЗ абсолютно до всіх наших проектів.

18 фактів про важливість ТЗ і прототипів

Курси програмування на Python

Протягом останніх 5 років ми щорічно проводимо курси програмування Python / Django на території нашого офісу. Кращих студентів ми запрошуємо на стажування в компанії. За цей час, у нас пройшли навчання понад 200 осіб
Руководитель курсов по Python

Статті по темі:

Macbook
Технології

Розробка веб додатків з використанням Python і Django

Плюси і мінуси веб-розробки на Python Django. Що вибрати для інтернет-проекту: Python, PHP, Java? Розглядаємо сильні, слабкі сторони Python Django при створенні сайтів і веб-додатків.

Дашборд сайта
Діджиталізація

3 причини, чому про діджиталізацію бізнеса потрібно задуматися вже в 2022 році

Діджиталізація – це перетворення бізнесу за допомогою сучасних технологій і методів управління. Цей процес також називають цифровою трансформацією або цифровізацією. З результатами діджиталізаціі ми стикаємося щодня. Варто тільки погуглити, наприклад, погоду в Іспанії, як тут же на сайті почнуть з’являтися банери туристичних фірм. Так діджиталізований бізнес виходить на цільову аудиторію. Мета діджиталізації: підвищення ефективності бізнесу, […]

Iphone в руках человека
Технології

Розробка PWA

Створення PWA сайту з можливостями програми: швидким інтерфейсом, автономною роботою. Переваги та недоліки розробки PWA додатків.

Створення сайтів на Python

Ми проконсультуємо вас щодо важливих аспектів, які необхідно враховувати при виборі технологій. Своїм клієнтам ми пропонуємо дві моделі роботи: Завдяки їм, всі процеси розробки прозорі. Кожен етап роботи ви зможете контролювати і вносити корективи. Наш підхід до розробки дуже продуктивний. Підтвердженням цього численні відгуки у нас на сайті. Простота і універсальність грають важливу роль в розробці. Це - потужна мова програмування, що розвивається зі стрімкою силою. Вона є однією з найпопулярніших і затребуваних в середовищі розробки. Наша експертиза дозволяє нам навчати молоде покоління роботі з даними техстеком. Ми маємо більше 6 років досвіду створення сайтів на цій мові. 30 співробітників працюють в наших офісах для забезпечення повного циклу розробки. Ми зможемо реалізувати будь-яку вашу ідею.

Створення сайту на Django

Розробка сайту на django має ряд істотних переваг:
  • даний фреймворк йде у зв'язці з python, дуже безпечний і допомагає розробникам уникнути багатьох поширених помилок;
  • можливості Django використовують для високонавантажених сайтів для швидкого і гнучкого масштабування;
  • розробка на python / django використовується практично скрізь - від систем управління контентом соціальних мереж до наукових обчислювальних платформ.
Це середовище розробки робить доступним створення воістину вражаючі речі. Крім цього, вона надійна і безпечна. Якщо вам необхідно створення сайту під високі навантаження, то «Пітон» і «Django» стануть оптимальним рішенням . Подібну роботу краще довірити професіоналам, що спеціалізуються саме на цій мові.

Як замовити сайт на Python

Наша компанія, має в своєму розпорядженні штатом співробітників - справжніх майстрів своєї справи. Вони допоможуть оптимізувати ваш проект і потім якісно його реалізувати на «Django». Орієнтовні ціни за роботу можна дізнатися у менеджерів. Остаточна ціна формується після оцінки складності робіт і необхідного часу. Розкажіть нам про свій проект.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом