register

Розробка великих сайтів

Чому варто довірити розробку великого сайту Webcase

1. Розробка під ключ
Логотип для функционала 12

У нашому штаті працюють всі фахівці, які потрібні для розробки . Від вас буде потрібно тільки ідея, а ми зробимо план проекту, розробимо, протестуємо і запустимо ваш сайт.

2. Фокус на цілях
Логотип для функционала 11

Ми не тільки прагнемо робити технічно бездоганні веб-додатки. При розробці ми фокусуємося, в першу чергу, на бізнес-цілях вашої компанії. А після запуску ми обов'язково робимо релевантні KPI. Наприклад, зростання продажів або кількості лідів.

3. Спеціалізація на складних проектах
Логотип для функционала 10

Нестандартні і складні проекти - наша головна спеціалізація. Ми любимо реалізовувати сміливі ідеї, долати нові виклики і вирішувати реальні завдання наших клієнтів. Ми реалізували понад 100 складних кейсів, використовуючи Python як основну технологію.

4. Різні моделі оплати
Логотип для функционала 1

Ми працюємо як за фіксованою вартістю, так і на погодинній основі. Варіант з фіксованою ціною підходить для стандартних проектів з чіткими технічними вимогами. Погодинна оплата підходить для складних проектів, в яких вимоги змінюються після кожної ітерації.

5. Підтримка вашего проекту
Логотип для функционала 7

Після запуску вашого сайту ми візьмемо на себе його технічну підтримку. Проконтролюємо стабільність роботи вашого сайта. Проведемо поновлення функціоналу і модулів безпеки. Вдосконалю мо код і усунемо баги в разі їх прояви.

6. Гарантія для вашего проекту
Логотип для функционала 3

Від того, наскільки якісно і безперебійно працює інтернет-додаток, безпосередньо залежить прибуток компаній. Тому ми даємо юридичну гарантію на всі ІТ-проекти, які розробляємо. Для кожної програми ми складаємо докладне тех. завдання і прикріплюємо його до договору.

Особливості великих web-проектів

Збір великого обсягу даних.

На великих майданчиках збирається не тільки статистика за базовими показниками - відвідувачам, замовленнями і т. Д. - але і за технічними параметрами. Наприклад, акумулюються дані за переходами, результатам пошуку, ведуться логи подій.

Структура великого сайту

Великі сайти мають розгалужену структуру з великою кількістю рівнів, категорій і сторінок;

Продуктивність сайту

Ваш сайт повинен буде стикатися з великим потоком користувачів і безліччю одночасних операцій кожен деь.

Масштабованість сервера

Дуже важливо подбати про масштабованість сервера і бази даних. З цією метою часто використовуються NoSQL замість реляційних баз даних

Обробка даних

Для обробки даних потрібен відповідний бек-офіс, який буде їх аналізувати і видавати у вигляді звітів, графіків і документів.

Максимальний Аптайм.

Хостинг повинен забезпечувати доступність ресурсу 24 на 7. Один відсоток провисання аптайма - це 87 годин на рік, коли користувачі не можуть зайти на сайт. Тому для великого сайту показник аптайма сервера повинен становити не менше 99,99%.

Від чого залежить вартість розробки мобільного сайту

  1. Розмір проекту, кількість сторінок
  2. Необхідність створення унікального стилю і елементів дизайну
  3. Необхідна кількість інтеграцій
  4. Необхідний функціонал для вашого сайту

Этапы розробки

Первинний аналіз проекту.

Знайомимося з вашою ідеєю. Вивчаємо нішу, формулюємо бізнес-завдання, які вирішуються інтернет-проектом, складаємо призначені для користувача кейси. Підсумковий функціонал новинного сайту будується, виходячи із специфіки вашої теми, обраного способу монетизації і прогнозованого трафіку.

Складання тз і підписання контракту.

Збираємо, уточнюємо і формулюємо функціональні вимоги. Розбиваємо їх на технічні завдання. Прописуємо процес розробки і цілі в ТЗ. Визначаємося з способом оплати і підписуємо договір.

Створення прототипу.

Опрацювання та створення інтерактивного прототипу дає можливість наочно продемонструвати замовникові, як буде виглядати сайт, а також провести перші призначені для користувача тести. На цьому етапі в проект можна вносити правки з відносно невеликими витратами.

Верстка та програмування.

Сучасний веб-додаток складається з двох частин: фронтенда і бекенд. У нас працюють програмісти, що спеціалізуються на кожному з цих напрямків. Наші верстальники та фронтенд розробники втілюють в життя спроектований інтерфейс. Бекенд девелопери прописують код для сервера.

Тестування

На етапі тестування дві основні мети. Перша - переконатися, що продукт відповідає технічним завданням і стандартам галузі. Друга - гарантувати, що користувачі отримують якісне і безперебійно працючий веб-додаток. Для новинних проектів ми завжди проводимо стрес-тести, щоб перевірити, як сайт витримує високе навантаження.

Запуск і підтримка

Переносимо ваш сайт на постійний хостинг. Проводимо всі налаштування і навчаємо ваших співробітників користуватися адміністративною панеллю і системою управління контеном. Проводимо аналіз по метриках, зафіксованих в договорі, в реальних умовах.

КЕЙС"BROK"

Мета:

розробити сайт послуг з потрібних об'єктів максимально простим, перетворити сервіс в єдиний центр по роботі з землею, де можна знайти, купити або продати нерухомість і замовити будь-які супутні послуги

Рішення:

Весь проект робили вручну . З напрацювань використовували свої модулі для критичної email-розсилки та SEO-модуль. Попередньо було адаптовано їх під цей проект. "

Кейс

Кейс "Gash"

Майстерня матраців Gash. Виготовлення матраців на замовлення

Мета:

Зробити покупку матраца простою і інформаційною

Рішення:

Матрац - складний об'єкт з великою кількістю варіацій (вага, висота, індекс жорсткості, прогин) і ціна якого залежать від розміру і складу (шарів різної товщини в чітко визначеній унікальною послідовності) Користувач може самостійно сконструювати собі матрац і дізнатися про нього все найважливішу інформацію .
Кейс

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом