register

Розробка дорогих сайтів і web-проектів

Якщо ви стоїте перед вибором: заощадити або замовити сайт дорого, ми рекомендуємо друге. Дешеву розробку можуть дозволити тільки студії, які використовують шаблони і делегують роботу недосвідченим програмістам. Хороший маркер того, що розробка дорогих сайтів виправдана в вашому випадку - якщо альтернативне бюджетне рішення покриває менше 80% потреб бізнесу. Найчастіше ж цей показник - менше 60%.

Переваги дорогих сайтів

Недолік дорогих сайтів всього один і він очевидний - це ціна. Іноді до цього можна додати додатковий час на реалізацію великих проектів. А ось переваг у дорогих сайтів більш ніж достатньо, це:
 • Ексклюзивний дизайн. Створення дорогого сайту дозволяє зробити унікальний дизайн, що відрізняється від рішень конкурентів. Він буде відповідати корпоративній стилістиці і працювати на підвищення престижу вашого бренду.
 • Сучасний користувальницький інтерфейс. Професійно виконаний дизайн - це не тільки красиві логотипи, картинки і шрифти, а й продуманий UI. Інтерфейс сайту повинен бути інтуїтивно зрозумілим для відвідувачів і забезпечувати якісний користувальницький досвід.
 • Відповідність унікальним вимогам конкретного бізнесу. Дешеві коробкові рішення покривають у кращому випадку до половини потреб бізнесу. І навпаки, розробка дорогих сайтів дає можливість, об'єднати в одному додатку функції, необхідні саме вашому підприємству.
 • Відсутність зайвих функцій. Бюджетні коробкові веб додатки включають в себе універсальні набори інструментів. Не закриваючи потреби бізнесу, вони тим не менш несуть зайвий навантажень для коду. При розробці преміального рішення в архітектурі закладаються тільки потрібні компоненти. Це полегшує інтернет-додаток і прискорює його роботу.
 • Автоматизація. Можливість об'єднати розрізнений корпоративний софт в одному веб порталі. Напевно на вашому підприємстві в ходу кілька програм: одна для бухобліку, інша для логістики, електронним документообігом займається вже третя система. Веб-додаток, виконане на замовлення, може замінити всі ці програми.
 • Може посилити внутрішні процеси бізнесу. Інтернет-додаток може не тільки автоматизувати рутинні процеси, а й сприяти впровадженню інновацій у вашій компанії. Наприклад, через такий сайт можна буде впровадити нові управлінські техніки.
 • Підтримка. Ви отримуєте більше всеосяжну, в порівнянні з дешевими рішеннями, підтримку. Технічний партнер закріплює в договорі зобов'язання консультувати і усувати неполадки на вашому сайті. Для цих цілей зазвичай відводиться виділена команда.
 • Підвищена безпека. Захист від кібератак - ще одна причина, по якій індивідуальне створення сайтів дорого коштує. Зловмисники добре знайомі з уразливими недорогих шаблонних рішень на зразок Вордпресс. Тому вкладення в повноцінну розробку знижує шанс злому веб-додатки.
 • Можна покращувати поступово. Якщо ви сумніваєтеся, які функції сайту знадобляться, а які будуть зайві, можна створити мінімальну версію продукту, або MVP. Вона буде виконувати тільки ключові функції і дасть вам можливість на практиці оцінити необхідність поліпшень.
 • Повернення інвестицій. Як ні парадоксально, але якщо розробка сайту коштує дорого, це може обійтися бізнесу дешевше в довгостроковій перспективі. Бюджетні сайти часто доводиться доробляти і апгрейдити, щоб вони справлялися з актуальними потребами бізнесу. Дорогий же сайт, з усіх розглянутих вище причин, має більш високий ROI (повернення інвестицій).
 • Код належить вам. Розробники іноді економлять на тому, що використовують один і той же код з проекту в проект. Замовляючи розробку преміального сайту, ви отримуєте повні права на код програми.
Насправді, список переваг дорогою розробки можна продовжувати довго. До інших переваг можна віднести можливість створювати високонавантажені проекти, зручність масштабування, зростання трафіку завдяки адаптованості під мобільні і вбудованою оптимізації під пошукові движки, інструменти аналітики і багато іншого.

Етапи створення ексклюзивних web-проектів

У складних проектах доречно розділити процес на чітко розмежовані стадії, якими часто нехтують при бюджетної розробці. Створення ексклюзивного сайту в класичному варіанті ділиться на такі етапи:
 1. Вивчення бізнесу клієнта, визначення завдань проекту у вигляді KPI.
 2. Складання договору і технічного завдання.
 3. Проектування структури сайту, вибір стека технологій.
 4. Розробка красивого дизайну, підвищує конверсію та продажу.
 5. Затвердження каркасів, макетів, колірних схем.
 6. Написання коду для оболонки і ядра програми.
 7. Тестування. Перевірка відповідності готового продукту технічним завданням.
 8. Запуск, навчання колективу.
 9. Підтримка та розвиток продукту.
Іноді застосовується більш гнучка модель розробки під назвою Agile. Весь процес ділиться на спринти - короткі цикли, включають в себе опрацювання концепції, проектування, розробку і тестування. Плюси такого підходу: фокус на споживчому досвіді і цінності для бізнесу, більш прозорий менеджмент проекту завдяки постійним нарад команди. Але мінуси у цього методу теж є. Він вимагає постійної комунікації між розробником і замовником, а також всередині команди. І на це йде час. І як правило, документація, в т.ч. технічне завдання, тут менш докладна, тому що вимоги змінюються з кожною итерацией.

Чому розробку дорогого сайту варто замовити у нас

Якісно виконаний сайт компанії повинен приносить повернення інвестицій і швидко окупати вкладення в розробку. Дешевий же сайт з позбавленим смаку статичним дизайном буде відштовхувати користувачів, призводити до зниження трафіку і збитку для іміджу вашого бренду. В результаті спроба заощадити призведе до додаткових витрат. Щоб новий інтернет-проект гарантовано надав вашому бізнесу імпульс розвитку, ви можете замовити дорогий сайт у Webcase. У нашому штаті працюють досвідчені розробники, дизайнери та бізнес-аналітики, за плечима яких роки успішної роботи. Ми спеціалізуємося на розробці індивідуальних рішень, які досягають поставлених цілей.

Приклади наших дорогих сайтів

Ми виконали понад 300 проектів, 55% з яких обслуговують потреби середніх і великих підприємств України та світу. Серед них:
 • Каталог об'єктів нерухомості в Канаді Invest Precon .
 • ERP-портал для логістичної компанії Local Moving Service .
 • Сайт популярного телешоу « Ліга Сміху ».
 • Детальніше ознайомитися з прикладами виконаних сайтів і відгуками наших клієнтів можна в портфоліо.

Ми спеціалізуємося на:

Факти про WEBCASE

Навіщо писати ТЗ?

Детальніше
Заполнение брифа

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом