register

Створення сайту міста

СТВОРЮЄМО УРЯДОВІ ПРОЕКТИ ПІД КЛЮЧ ВІД ІДЕЇ ДО ЗАПУСКУ

Розробка міського сайту - це інформаційний веб-ресурс, що розповідає про актуальні і останні події життя міста. За рахунок використання цього веб-сайту громадян конкретного регіону отримують доступ до всієї необхідної інформації і міським сервісів.

Типи контенту які розміщуються на міських сайтах

Заходи

За рахунок цієї категорії на сайті, жителі конкретного регіону можуть відстежувати важливі події міста.

Каталог підприємств

На міському ресурсі розміщується список всіх підприємств міста. Це сприяє публічності і прискоренню пошуку роботи для фахівців.

Інвестиційна діяльність

Для даного типу контенту на сайті призначений спеціальний блок. За рахунок цього елемента міська влада залучає інвесторів до важливих проектів, а також розповідає про важливі державні проекти в місті.

Державні закупівлі

У цьому розділі відображається вся інформація пов'язана з державними закупівлями. Це може бути: моніторинг вже закінчених тендерів, перелік вже оголошені тендерів.

Інформація про міську владу

Жителі певного міста можуть переглядати інформацію щодо: складу міської адміністрації, нормативних документів, протоколів і рішень сесій.

Економіка

У цій частині сайту міська влада може відображати показники: виконання бюджету, соціально економічний розвиток міста, звіти про ефективність підприємств.

При розробці міського сайту. Ми приділяємо особливу увагу

Версії для людей з поганим зором

Наша команда розробить додаткові налаштування, які дозволять змінювати розмір шрифту і міняти версію сайту на чорно білу для людей, які мають проблеми із зором.

Продуманому дизайну

Для міського сайту UX-фахівці і маркетологи спроектують дизайн, який буде максимально зручним для щоденного використання. Для цього, першим етапом ми розробляємо прототип і тільки після нього, ми переходимо до дизайну.

Експорту
даних

Дані про економіку міста, прийняті постанови, розподіл бюджету вимагає часу на ознайомлення. Для вирішення цієї проблеми, команда програмістів проектує окремий модуль, який дасть можливість завантажувати інформацію в різних форматах pdf та сsv.

Аналітиці й статистиці

Завдяки цьому технічному модулю, ви отримати кількісні дані про взаємодію користувачів і вашого контенту.

Оптимізації під різні платформи

Команда програмістів налаштує стабільне і коректне відображення вашого веб ресурсу на різних пристроях (мобільні, планшети, ноутбуки, смарт-ТВ, ПК) і браузерах (Chrome, Firefox, Safari, Edge).

Система
вкладень

Спільна робота Project Manager і Front-end девелопера, дозволить створити зручну навігацію для ваших користувачів. Вся необхідна інформація буде доступна максимум в 3 кліка.

Створення міського сайту. Основні особливості

1. RSS-стрічка

Основна частина міських сайтів це стрічка новин. Залежно від ваших потреб, команда розробників розробить функціонал який дасть можливість завантажувати пости автоматично або виконати традиційну навігацію з перемиканням сторінок.

2. Система для управління контентом

На загальноміських сайтах щодня розміщуватимуться кілька десятків важливих оголошень, постанов або статей, з цього команда Front-end і Back-end розробників підключить до вашого майбутнього сайту багатофункціональну CMS систему з можливістю, редагування і видалення контенту, додавання зображень і інших медіа файлів.

3. Оптимізація зображень

Даний тип проекту має на увазі наявність великої кількості зображень, різного формату на одній сторінці і для того, щоб кожна сторінка вашого сайту коректно відображалася і швидко завантажувалася, необхідно зменшувати вагу всіх зображень і переводити їх в сучасні веб-формати.

4. SEO-оптимізація

В незалежності від обраного типу проекту, на сайт додається відповідний SEO-модуль. Він сприяє підвищенню вашого порталу в пошуковій видачі і відображенню релевантних Title і Description для кожної сторінки.

5. Багатомовність

Читачі міського веб-ресурсу повинні мати можливість переглядати контент на рідній для них мові, тому важливо щоб ваш сайт був переведений як мінімум на 2 мови: російська та українська.

6. Сторонні сервіси

Підключення необхідних сторонніх сервісів дозволить збільшити залученість користувачів вашого сайту.

Важливі новини

Найбільш важливу інформацію слід виносити в окремий блок на сайті. Це може бути досягнуто за рахунок:

 • блоку на головній сторінці з великими зображеннями або колонці, яка буде присутня у всіх публікаціях;
 • бічній панелі з резонансними подіями, яка буде закріплена на всіх сторінках сайту.
Функционал выведения важных новостей

Захист даних

Щоб міські сайти не були уразливі для атак хакерів з боку. Наша команда забезпечить максимальну безпеку для вашого сайту. Це стає можливим за рахунок:
 • логування підозрілої активності;
 • підключення зашифрованих протоколів;
 • підключення двофакторної аутентифікації.
Обеспечения защиты сайта за счет зашифрованных протоколов

Внутрішній пошук

Пошук необхідної інформації на міському сайті може бути ускладнений через велику кількість, розміщеного контенту. Для вирішення даної проблеми ми підключаємо до вашого сайту потужні пошукові движки, які роблять індексацію всіх матеріалів і видають найбільш відповідні результати по ключовому запиту.
Функционал поиска на сайте Житомирской областной администрации

Забезпечення високого навантаження

Міські сайти націлені на широку аудиторію, тому важливо забезпечити безперебійну і швидку роботу вашого додатка, незалежно від кількості трафіку. Це досягається за рахунок:

 • кешування даних;
 • проектування архітектури, яка може в подальшому бути масштабована;
 • балансування навантаження;
 • Підключенням до CDN.
Главная страница сайта

Запис на консультацію з технічним фахівцем

Розберемо, який функціонал необхідний саме для вашого міського сайту. Складемо план розробки для запуску проекту.

Інтеграція сайту міста зі сторонніми сервісами

1. Соціальні мережі

Публікація найбільш актуальної інформації в популярних месенджерах.

2. Поштові сервіси

Додаткове інформування користувачів вашого сайту за допомогою розсилки по email базі.

3. Google maps API

Інтеграція з даними стороннім сервісом дозволить зобразити точне місце розташування основних пам'яток і місць для відпочинку.

Мобільний додаток міста

На сьогоднішній момент головною тенденцією є створення як веб так і мобільної версії вашого проекту. За рахунок впровадження відразу двох додатків ви максимально охоплюєте вашу цільову аудиторію. У штат нашої компанії входять команди програмісти різних напрямків: web, mobile. Вони здатні розробити ваш додаток як для Android так i iOS.
Адаптация сайта Pro Berdiansk для мобильной версии

Реалізація з нуля на фреймворку

 • У тому випадку якщо ви хочете розробити сайт зі складним функціоналом, то це - єдиний правильний варіант.

 • Індивідуальна розробка дозволить прибрати будь-які обмеження по функціоналу. Ви зможете налаштувати адміністративну панель під власні потреби, скоротити час на публікацію і модерування контенту. За рахунок індивідуальної розробки можна забезпечити стабільну роботу вашого веб-ресурсу.

 • Однак головною відмінністю даного сайту є вартість. Даний варіант може мати відчутні відмінності, ніж при використанні вже готової CMS-системи.

Реалізація за допомогою готової CMS-системи

 • Відмінний варіант який підійде не для особливо великих проектів, які не вимагають проектування складного функціоналу та підтримки великої кількості відвідуваності.

 • Одним з переваг даної системи є те що не доведеться створювати основні модулі з нуля. У своїй роботі команда наших програмістів використовує CMS-систему WORDPRESS. Ця система добре себе зарекомендувала при створенні блогів і форумів.

 • Основним недоліком розробки проектів при використанні даної технології стануть функціональні обмеження. Головні труднощі можуть виникнути з оптимізацією сайту під велику відвідуваність, проектуванні складних програмних рішень.

КЕЙС “PRO BERDYANSK”

Мета:

Створити міський веб-ресурс, який висвітлює актуальні і резонансні події міста Бердянська. Виконати сайт в останніх тенденції UX-дизайну і забезпечити підтримку великої відвідуваності.

Рішення:

Оптимізація сайту під пікове навантаження була здійснена за рахунок методів: кешування, розподілу навантаження на сервері і підключення веб-сервера Nginx. Спроектували сучасний інтерфейс і оптимізували його під різні типи пристроїв.

Кейс

КЕЙС "ДРУЖКІВКА"

Мета:

Створити державний сайт, який дозволить жителям даного міста відправляти петиції і переглядати їх статус.

Рішення:

 • були розроблені особисті кабінети для різних типів користувачів;
 • всі подані петиції розмістили на інтерактивній карті;
 • додана реєстрація через популярні соціальні мережі;
 • підключені зашифровані протоколи oauth 2 і https.
КЕЙС

Стоимость разработки сайта города зависит от

Обраної технології

Вартість вашого проекту може значно відрізнятися в залежності від обраної технології-Python або WordPress.

Необхідний функціонал

Головною складовою витрат для вашого проекту є функціональні модулі які повинні бути створені для сайту міста.

Мобільний і веб додаток

Фінальна вартість проекту може бути додатково збільшена за рахунок проектування мобільної версії міського сайту.

UX-елементи
сайту

Витрати які припадають на цей етап, обумовлені кількістю анімаційних і графічних елементів які необхідно буде зробити для міського сайту.

Сторонні
сервіси

Кінцеві витрати вашого проекту можуть зміниться в наслідок додаткових інтеграцій.

Час реалізації проекту

Прискорений темп розробки, вимагає притягнути до створення проекту відразу кілька команд розробників.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Етапи створення міського сайту

1. Знайомства з вашої нішею
Логотип для функционала 12

Ми знайомимося з вашої нішею. Аналізуємо ваші вимоги і підбираємо технологію яка дозволить створити ваш проект.

2. Складання технічного завдання
Логотип для функционала 11

Під час цього етапу складається технічне завдання до вашого проекту і прогнозується майбутній час і вартість міського сайту.

3. Розробка
дизайну
Логотип для функционала 10

На цьому етапі графічний дизайнер разом з маркетологом створюють майбутній вигляд вашого сайту.

4. Створення функціональних модулей
Логотип для функционала 9

За рахунок спільної роботи Front-end і Back-end створюється програмні компоненти необхідні для роботи вашого сайту.

5. Тестування
проекту
Логотип для функционала 8

Після програмування всіх технічних модулів, QA-фахівці проводять перевірку справності роботи кожного функціонального компонента.

6. Запуск
проекту
Логотип для функционала 7

Після розміщення міського сайту на сервері, ми усунемо технічні недоліки які можуть виникнути під-час роботи вашого проекту.

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом