register

Розробка корпоративного порталу

Единий додаток для співробітників вашої компанії

Розробка корпоративного порталу

Корпоративний портал - це індивідуальний веб-додаток, що служить "соціальним модулем" для вашої компанії. Функціонал даного проекту не обмежується тільки - живою стрічкою, онлайн-чатом, ми розробляємо проект з нуля, що дає можливість реалізувати все що необхідно вашому бізнесу. Для даного проекту ми підключаємо всі необхідні сторонні сервіси та інтегруємо корпоративний портал з системами і додатками, які вже є у вашій компанії.

Базовий функціонал

Жива стрічка

Одним з основних програмних компонентів для корпоративного порталу виступає стрічка новин. Залежно від потреб вашої компанії, команда програмістів спроектують функціонал, який дасть можливість завантажувати пости автоматично або використовуючи традиційний метод з перемиканням сторінок.
Живая лента для корпоративного портала

Онлайн чат

Для того щоб співробітники вашої фірми, мали можливість спілкуватися ми розробимо багатофункціональний онлайн-чат. Користувачі сайту зможуть: обмінюватися різними документами, вести переписку, здійснювати дзвінки.
Онлайн-чат для корпоративного портала

Календар і зустрічі

Завдяки інтерактивному календарю здійснюється контроль поставлених завдань, а також інформування співробітників про важливі заходи в компанії.
График занятости на корпоративном портале

Навчальні матеріали

Підвищення знань ваших співробітників може бути досягнуто за рахунок: бази знань, внутрішнього блогу або вбудованої інтерактивної платформи по проходженню тестів на корпоративному порталі.
Функционал обучения на корпоративном портале

Завдання та Візування

Керівники відділів зможуть ставити завдання для виконання своїм співробітниками. Цей модуль зможе відображати на скільки швидко і ефективно може впоратися підлеглий з поставленим завданням.
Функционал создания задач и визирования для онлайн-школы

Структура компанії

За рахунок окремого технічного модуля, можна змінювати і вибудовувати всю структуру вашої компанії, незалежно від персоналу який у вас працює. Ви можете додавати і редагувати список як підрозділів компанії так і окремих співробітників.
Функционал построения структуры компании для корпоративного портала

Єдиний корпоративний портал під ключ

Для того щоб кожен підрозділ компанії мав постійний доступ до корпоративного порталу, ми можемо розробити мобільний додаток для вашої організації. У мобільній версії, буде зберігатися весь функціонал який вже є на вашому сайті.

Платформа

Веб-версія вашого корпоративного порталу.

Ноутбук

Розробляємо індивідуальний веб-додаток, що закриває основні соціальні проблеми вашого підприємства.

СЕРВЕРНА частина

Єдине місце, призначене для зберігання всіх даних про вашу компанію.

Сервер

Наші Back-end розробники при створенні даної частини проекту приділять максимальну увагу безпеці даних і забезпеченні доступу до них всім вашим проектам екосистеми (корпоративному порталу, додаток, особистого профілю, чат-боту).

Корпоративний мобільний додаток

Проектуємо додаток для платформ Android і IOS.

Три мобильных телефона

Створюємо корпоративний додаток для підвищення зручності та навчання в вашій компанії. Ми розробимо ваш додаток від ідеї до публікації в маркетплейсах App Store і Google Play.

Розробка корпоративних додатків з нуля. Основні переваги для вашої компанії

1. Відсутність прив'язки до кількості користувачів

Одним з недоліків готових рішень є обмеження по співробітниках яких можна підключити до цієї платформи. Чим більше кількість ваших фахівців, тим більше становить щомісячна оплата. Наші Front-end і Back-end розробники проектують веб-додаток, який дозволить розмістити всіх ваших співробітників не дивлячись на їх кількість.

2. Відсутність додаткових платежів

Найчастіше, готові рішення мають різні обмеження за кількістю раз вивантаження в excel в місяць, формату та розміру завантаження файлу. До порталу вашої організації ми підключимо веб-сервер, який дозволить зберігати і завантажувати необмежену кількість різних файлів і матеріалів.

3. Реалізація складного функціоналу

Завдяки розробці корпоративного порталу з нуля, наші програмісти можуть впровадити незліченну кількість технічних модулів на вашому порталі.

4. Підвищення рівня безпеки

На відміну від коробкових рішень, індивідуальна розробка дає можливість забезпечити максимальний рівень безпеки для вашого веб-додатка, за рахунок двофакторної аутентифікації, зашифрованих протоколів і впровадження захисту SQL injections.

5. Зберігання даних

Вся інформація пов'язана з вашою компанією - архів організаційно-правових документів, посадових інструкцій, чисельність людей в кожному підрозділі буде зберігається на вашому сервері, що забезпечує максимальну безпеку ваших корпоративних даних.

6. Сторонні інтеграції

Ваша компанія не буде обмежена в підключенні до корпоративного порталу всіляких сторонніх сервісів та інтеграції його з іншими додатками вашого холдингу.

Запис на консультацію з бізнес-аналітиком

Розберемо, яке рішення необхідно саме для вашого бізнесу. Який функціонал потрібен для повноцінної роботи вашого корпоративного порталу. Складемо план розробки та запуску проекту.

Необхідні інтеграції при розробці корпоративного порталу

1. Поштовими сервісами

Додаткове інформування фахівців вашої компанії через використання сервісів для розсилки повідомлень.

2. Соціальними мережами

Зробить реєстрацію на корпоративному порталі для ваших співробітників максимально зручною, в два кліка.

3. CRM компанії

При інтеграції платформи з корпоративною системою обліку клієнтів холдингу, фахівцям фірми буде доступна інформація про ліди, звіти з продажу.

4. ERP компанії

Після підключення до корпоративного порталу вашої ERP-системи, співробітники підприємства отримають доступ до неоплачених рахунків, інформації про логістику товарів.

Створення корпоративних додатків. Додатковий функціонал.

Бронювання коворкінгів

Співробітники вашого підприємства отримують доступ до бронювання кабінетів, без додаткового узгодження з вищим керівництвом. Це дозволить організувати зустрічі з партнерами та планові збори швидше і ефективніше.

Особисті кабінети партнерів

Для досягнення більш ефективної комунікації між співробітниками вашої фірми і партнерами, для них розробляється окремий особистий кабінет. Він дозволить обмінюватися документами і повідомляти про важливі події.

Вивантаження
даних

Для швидкого отримання даних фахівцями вашої компанії, на порталі реалізовується вивантаження в csv і інших форматах.

Корпоративний пошук

Користувачам вашої платформи буде доступна вся інформація максимум в 3 кліка. Також на корпоративному порталі можна впровадити алгоритми по оптимізації запитів. Ці алгоритми призначені для аналізу тексту і підбору найбільш відповідного результату.

Особистий
кабінет

Даний технічний модуль призначений для поліпшення користувацького досвіду. Завдяки цьому технічному компоненту співробітники вашої компанії отримують доступ до: персональних даних, чату з іншими співробітниками навчання голосуванню в заходах.

Захист
даних

створення корпоративного порталу вимагає забезпечення підвищених норм безпеки, для цього наша команда може впровадити: двухфакторную аутентифікацію, зберігання даних в зашифрованому вигляді і перевірку підозрілих дій.

Вартість розробки корпоративного порталу

1. Кількість
співробітників
Логотип для функционала 12

При проектуванні архітектури корпоративного порталу, програмісти підраховують майбутнє навантаження на проект. Залежно від неї, виконується певний ряд робіт по оптимізації корпоративного порталу.

2. Терміни реалізації проекту
Логотип для функционала 7

Залежно від дати дедлайну, до якої планується здача проекту, прогнозується кількість необхідних команд розробників яких потрібно буде залучити для створення корпоративного порталу.

3. Елементи
дизайну
Логотип для функционала 10

Частина витрат яка припадає на цей етап проекту, залежить від чисельність елементів, які повинен буде виконати UX-фахівець.

4. Кількість
модулів
Логотип для функционала 9

Основні витрати проекту залежать від технічних компонентів необхідних для виконання Front-end і Back-end розробниками.

5. Веб і мобільний додаток
Логотип для функционала 1

За рахунок проектування додаткової мобільної версії вашого порталу, вартість проекту може бути збільшена.

6. Підключення сторонніх сервісів
Логотип для функционала 8

Час реалізації проекту може бути збільшений за рахунок додаткових інтеграцій для вашого веб-порталу.

КЕЙС "LOVE STORY"

Мета:

Розробити корпоративний портал для шлюбного агентства. Створити єдину область для співробітників і керівників компаній, яка дозволить спростити процес комунікації в компанії, і можливість для дистанційної роботи співробітників.

Рішення:

Швидка комунікація між співробітниками компанії реалізована за рахунок багатофункціонального онлайн-чату. У ньому менеджери можуть спілкуватися, завантажувати необхідну документацію і створити приватну групу.

За рахунок 3 технічних модулів: календаря, структури компанії, постановки завдань - керівництво компанії контролює основні процеси. Вони можуть відстежувати динаміку структури всієї компанії, стежити за ходом виконання поставлених завдань.

Кейс CRM
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Чому варто обрати WEBCASE

Проект під ключ

Штат нашої студії налічує всіх необхідних спеціалістів для створення як веб версії так і мобільного додатка для вашого корпоративного порталу.

Великий досвід

Команда наших розробників має досвід проектування різних веб додатків ​для корпоративних клієнтів: b2b портали, CRM і ERP системи

Гнучка оплата проекту

Ми пропонуємо нашим клієнтам обрати найбільш відповідний для них вид оплати проектів. Це може бути як фіксована так і погодинна оплата.

Фокус на цілях

Головною метою при створенні вашого корпоративного порталу є поліпшення основних показників вашої компанії.

Постпроектна підтримка

Після закінчення розробки вашого проекту, команда наших розробників здійснить підтримку вашого порталу, щоб при його роботі не виникали технічні недоліки.

Надаємо гарантію

Кожен наш проект ми оформляємо юридично. У цьому документі ми прописуємо термін гарантійного обслуговування для вашого сайту.

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом