register

РОЗРОБКА КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

СТВОРЮЄМО САЙТИ, ЯКІ МОЖУТЬ ПРОДАВАТИ І ОРІЄНТОВАНІ НА ВАШУ ЦІЛЬОВУ АУДИТОРІЮ

Як ми вирішимо ваше завдання?

Обговорюємо бізнес-цілі сайту, підключаємо аналітиків і маркетологів для дослідження ринку і ваших конкурентів

1
Митинг

Формуємо розгорнуте технічне завдання, на підставі якого буде проходити подальша розробка

2
Митинг

Створюємо детальний прототип майбутнього сайту з усіма компонентами і маркетинговими фішками для захоплення аудиторії

3
Прототип мобильного приложения

Малюємо оригінальний дизайн, спрямований на рішення маркетингових та іміджевих завдань

4
Фотошоп онлайн

Програмуємо, тестуємо, навчаємо роботі з адмін-панеллю і запускаємо ваш сайт в мережу

5
Офис

КЕЙСИ

Сайт для гумористичного шоу від студії "Квартал 95" - "Ліга Сміху"

Офіційний сайт "Ліга сміху" створений для акумулювання всієї актуальної інформації про ліги і команди телепроекту. Сайт дає можливість стежити за актуальними подіями в шоу, швидко знайти необхідну інформацію завдяки реалізованим фільтрам, замовити квитки, а також зареєструватися, щоб спробувати себе в якості учасника проекту.

Сайт для Житомирської обласної державної адміністрації

Сайт не справлявся з трафіком і обсягом даних через складну навігації, неадаптивність контенту для аудиторій різних вікових груп. Ми перенесли весь контент на новий ресурс для збільшення швидкості завантаження і легкості адміністрування. Поліпшили навігацію, структурували новини, додали фільтри і інтерактивний календар для пошуку, створили функціонал для людей з вадами зору.

Кейс

Корпоративний сайт для стивідорної компанії AGRIA

Сайт для української компанії AGRIA, яка надає послуги з прийому і формування суднових партій. Крім усього, був створений корпоративний стиль і правила його використання на різних носіях, чіпкий слоган "Збирай урожай можливостей", а також 3D-модель вантажного терміналу для того, щоб показати масштаб інфраструктури компанії.

Кейс

КІЛЬКА СЛІВ ПРО WEBCASE

350+

сайтів
розробили з 2013 року

10 МЛН+

людей щодня користуються нашими проектами

Серед них корпоративні сайти для популярних в Україні телешоу, для державних служб, корпорацій, стартапів, а також сервіси з підвищеними технічними вимогами і логікою.

У штаті більше
30

кваліфікованих фахівців в областях:

  • веб-розробка
  • маркетинг
  • бізнес-аналітика
  • дизайн

Відгуки клієнтів

Марченко Сергей, руководитель digital отдела
Студия «Квартал 95»

От лица студии «Квартал 95» благодарим нашего партнера веб-студию «WebCase» за разработку сайта для проекта «Квартал ТВ».

За время сотрудничества с веб-студией, команда разработчиков показала свою способность с полной ответственностью подходить к поставленным задачам, выполнять задачи качественно и в срок. Отличительной чертой работы является высокий профессионализм, коммуникабельность и заинтересованность в выполняемой работе. Рекомендуем студию как надежного и стабильного партнера.

Студия квартал 95 довольна проведенной работой и с удовольствием продолжим сотрудничество с веб-студией "WebCase»!

Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте:

Маркетингова і технічна експертиза

Деякі стверджують, що створити сайт дуже просто. Але чому тоді стільки неефективних рішень? Без розуміння ринку, конкурентів, цільової аудиторії і підстроювання під завдання бізнесу, неможливо створити правильний посил, залучити аудиторію і залишити конкурентів позаду.

Виділена команда

Синергія виконавців з необхідними знаннями та досвідом для ваших задумів, доведе кінцевий продукт до досконалості. А персональний проект-менеджер проконтролює прозорість процесу і ваш спокій на всіх стадіях створення сайту.

Досконалий сайт

Разом з ексклюзивним функціональним зовнішнім виглядом, орієнтованим на продажу, ви отримаєте чистий, красивий код. Це означає, що сайт буде легко підтримуваним і безперебійним в експлуатації. Іншими словами, ми створимо для вас доскональну онлайн зброю.

Досягнення
Лого Freelance ua
Кращі в Україні серед 150 тисяч виконавців
IT-рейтинг лого
Кращі в Україні серед аутсорс-розробників
Clutch
ТОП-20 серед кращих розробників на PYTHON в світі
Успіх проекта
в роботі з кращими

Створення сайтів під ключ

Багато студій і фрілансерів займаються розробкою корпоративних сайтів. У всіх свої ціни на розробку сайту, що залишає відкритим питання: як вибрати кращого підрядника для свого майбутнього сайту?
Почнемо з того, що таке корпоративний сайт. Якщо піти в теорію, то тут все просто - корпоративний сайт це віртуальне представництво компанії в інтернеті. Тут докладно описуються продукти, пропоновані компанією. А також розроблений корпоративний сайт повинен відображати елементи корпоративного стилю, бути функціональним і зручним для відвідувачів. Замовляючи розробку корпоративного сайту під ключ потрібно враховувати масу нюансів, таких як дизайн і юзабіліті і, звичайно, контент. Якість виконання вищесказаного безпосередньо залежить з одного боку від компетенції компанії, а з іншого - від вашого бюджету. Уже на цій стадії деякі компанії зупиняють свій вибір на користь фінансово-вигідної пропозиції, так як не відчувають різниці між пропозиціями з різною ціною. Фахівці компанії WebCase дуже рекомендують всім хто шукає розробника для свого корпоративного сайту, задати компанії претенденту просте запитання: Як сайт, створений у вашій студії, допоможе мені продавати?
Не важливо, чи продаєте ви продукцію або може бути просто зацікавлені, щоб ваші клієнти могли вчасно прочитати свіжі новини про вашу компанію - ваш корпоративний сайт повинен залучати аудиторію вашого бізнесу і стимулювати лояльність, іншими словами продавати ваші послуги і ваше ім'я в Інтернеті. Для цього потрібно розуміти, хто ваша цільова аудиторія, що вона хоче, чого ви від неї хочете і в якій перспективі, і так далі. Дуже багато нюансів повинні бути враховані, щоб коректно сформувати структуру продає корпоративного порталу. Хороший сайт - це не просто красивий сайт, а продукт зрозумілий цільової аудиторії вашого бізнесу. Ви повинні говорити з нею на одній мові - мові зрозумілих слів, мовою прийнятною графіки, мовою логіки. Інакше ви ризикуєте замовити просто сайт-візитку, перегорнувши який ваш потенційний замовник не зрозуміє половини слів або не знайде в потрібному місці елемента, який закликає до цільового дії, наприклад. Тоді він просто закриє сайт і піде до конкурентів, в Інтернеті вони на відстані кліка.

Які проблеми може вирішити якісний корпоративний сайт

Сайт - це інструмент, який ви можете використовувати для того, щоб закрити відразу кілька бізнес-цілей. наприклад:

Для внутрішнього користування

  • організація і координація спілкування між співробітниками вашої компанії
  • розробка внутрішніх розділів для службового спільного користування

Для відвідувачів

  • розміщення важливої ​​інформації про бізнес послуги і продукцію
  • отримання контактної інформації від потенційних клієнтів
  • інформування цільової аудиторії про свіжі новини вашої компанії
  • надання аудиторії сайту можливості розробка особистого кабінету на вашому сайті для ведення різного роду статистики, участі в акціях тощо.

Це самі верхні яруси взаємодій. Всі подробиці в детальному вигляді описуються в технічному завданні на корпоративний сайт. Тільки після затвердження його з двох сторін, можна приступати до розробки сайту. Це ще одна деталь, на яку вам варто звернути увагу при виборі компанії для розробки корпоративного сайту. Попросіть приклад грамотного технічного завдання, яке робила студія в минулому і порівняйте його якість з іншими прикладами від інших розробників. Найчастіше, навіть не будучи компетентним у тонкощах проектування сайтів, ви відчуєте хто з можливих підрядників має експертність, а хто підходить до розробки сайтів абияк. Подивіться
приклад ТЗ на сайт від нашої компанії, перш ніж замовляти. Також ви завжди можете проконсультуватися з нашими фахівцями з будь-яких маркетингових або технічних питань, щодо вашого корпоративного сайту і його інтеграції в ваш бізнес. Наш досвід і бездоганна репутація будуть вам корисними. Телефонуйте або пишіть в будь-який час.

Крім розробки корпоративних сайтів ми займаємося створенням сайтів організацій.

Прорахунок вартості сайту

1. ВИБЕРІТЬ ТИП ПРОЕКТУ, ДО ЯКОГО БУДЕ ВІДНОСИТИСЯ ВАШ МАЙБУТНІЙ САЙТ

КРОК 1 из 6

2. ГОЛОВНЕ ПРИ СТВОРЕННІ САЙТУ ДЛЯ МЕНЕ

КРОК 2 из 6

3. ЯКІ МОВИ ПОВИННІ БУТИ НА САЙТІ?

КРОК 3 из 6

4. ВАШИМ ВІДВІДУВАЧАМ НЕОБХІДНИЙ ДОСТУП В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ НА САЙТІ?

КРОК 4 из 6

5. ЧИ БУДЕ НА ВАШОМУ САЙТІ КАТАЛОГ ТОВАРІВ?

КРОК 5 из 6

6. ЧИ ПОТРІБЕН ВАМ ОНЛАЙН-КАЛЬКУЛЯТОР НА САЙТІ?

КРОК 6 из 6

Дякую за заповнення нашого брифа

Залиште ваші контакти і ми відправимо розрахунок протягом одного робочого дня

Валентина Грімова
Менеджер служби підтримки

Хочете запитати що-небудь прямо зараз? Я тут, щоб допомогти.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом