register

Розробка мобільних додатків під Android

Сучаcний додаток для вашого бізнесу

 Розробка додатків під Android - це вид нативної розробки, який передбачає розмішення ваших додатків в Play market. Нативна розробка мобільного додатка під Android дає можливість реалізувати вашу ідею і поширити її на широку аудиторію. 72% всех мобільніх прістроїв в світі  працює на Android. А для України ця Частка - понад 84%. Створення програми під Андроїд - це надійний вибір, незалежно від того, орієнтований ваш бізнес на глобальний або внутрішній ринок.

Технології, які ми використовуємо

"Мова програмування - Kotlin"

Ми розробляємо мобільні додатки для Android на Kotlin - офіційні мові цієї платформи. Основні переваги Kotlin - компактність коду і безпеку. При рівній кількості функцій кодова база на Kotlin буде в рази менше, ніж у аналогічного додатка на Java. Ваша програму буде зручніше підтримувати, поліпшувати і оновлювати. Завдяки підтримці Google і зусиллям спільноти розробників Kotlin стає домінуючим стандартом андроїд-розробки.
Адаптация сайта по доставке еды для мобильных устройств

Переваги розробки мобільного додатка на Android

01

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

При розробці Android-додатка ви отримуєте більше свободи для обробки даних користувачів. Google пред'являє менше вимог до складання політики конфіденційності, ніж Apple.

02

ЗАВАНТАЖЕННЯ В МАГАЗИН

Платформа Google Play менш вимоглива до оформлення додатка, ніж App Store. Тому після розробки ми зможемо додати ваш андроїд-додаток в магазин Google в максимально короткий термін.

03

ІНТЕГРАЦІЯ ДОДАТКІВ

Android надає гнучкі інструменти для широкої інтеграції додатків з сервісами від Google і інших провайдерів. Це дозволить розширити функціональні можливості вашого застосування.

04

ВІДКРИТИЙ КОД

Android - операційна система з відкритим вихідним кодом і спрощеним процесом розробки. Ці фактори сприяють швидкому розвитку ОС. Вона стає все більш оптимізованою і надійною з кожним оновленням.

05

ЗАХИЩЕНА ПЛАТФОРМА

В Android вбудовано кілька шарів захисту від вірусів і атак. Рівня безпеки цієї системи досить для втілення проектів будь-якого масштабу та напрямку - від фінансів до медицини.

06

Підтримка графіки

Вбудована підтримка 2D- і 3D-графіки дає можливість втілити складні візуальні ефекти в вашому додатку і зробити його дизайн оригінальним і незабутнім.

Розробка під Android. Основні особливості

Велика конкуренція

Низький поріг входу на Google Play призводить до зростання числа додатків на цій платформі. Професійна розробка дозволить вашому додатку виділитися із загальної маси і завоювати лояльність користувачів.

Ретельне тестування

Особливість ринку Android - велика кількість пристроїв і активних користувачів старих операційних систем. Тому при розробці проекту необхідно проводити більше тестів на різних моделях смартфонів.

Адаптація під різний дозвіл екрану

Екрани в різних моделях смартфонів відрізняються за розміром, співвідношенням сторін і дозволом. Інтерфейс програми потрібно оптимізувати під всі види дисплеїв - від маленьких бюджетних тачскринів до тачскринів з 4K.

Адаптація під різні види пристроїв

Планшети становлять 7% ринку мобільних пристроїв. При розробці вашої програми необхідно спроектувати варіант інтерфейсу під екрани 7 і більше дюймів.

Безпека даних

Відкритий код є як перевагою, так і недоліком Android. Для захисту андроїд-додатків ми впроваджуємо в проекти ряд заходів безпеки, таких як біометрична аутентифікація і шифрування даних.

Операційна система

До 45% андроїд-пристроїв працюють на 8-й і більш ранніх версіях Андроїд. Для охоплення максимальної аудиторії необхідно забезпечити підтримку старих версій Андроїд.

Що впливає на вартість розробки додатікі для Android

1. Серверна
частина

Деякі види додатків вимагають розробки додаткової - серверної частини. На ній відбувається централізована обробка даних і синхронізація між окремими пристроями.

2. Необхідний функціонал

Вартість вашого проекту буде залежати від кількості і складності функцій, які потрібно впровадити для досягнення ваших цілей.

3. Необхідні
інтеграції

Підключення зовнішніх сервісів може розширити можливості вашого додатка. Але це підключення вимагає виділення додаткового часу розробників.

4. Версія мобільного додатка

Забезпечення підтримки пристроїв на старих версіях Android дозволяє охопити ширшу аудиторію. Але разом з цим збільшується розмір коду програми і вартість його написання.

5. Элементи
дизайну

Для успішного просування бренду необхідний унікальний фірмовий дизайн. На його вартість впливає кількість і складність елементів, які доведеться зробити дизайнеру.

6. Термін
виконання

Щоб реалізувати ваш проект в стислий термін, нам необхідно виділити на нього ширшу команду. Тому розробка проектів з терміновим дедлайном коштує дорожче.

Запис на консультацію з бізнес-аналітиком

Розберемо, яке рішення необхідно саме для вашого бізнесу. Який функціонал потрібен для повноцінної роботи вашого мобільного додатка. Складемо план розробки та запуску проекту

Переваги розробки мобільного додатка

Постійна доступність

Мобільний телефон завжди під рукою. Тому користувачі вашої програми зможуть переглядати каталог ваших товарів і здійснювати замовлення в будь-який час. Ви також зможете використовувати цей канал для звернень безпосередньо до своєї аудиторії.

Розмір аудиторії

Число користувачів пристроїв на Андроїд величезна. Мобільний додаток дозволить вашому бізнесу розширити аудиторію за допомогою просування через магазин Google Play.

Зручная оплата

Більшість користувачів вже підключили карти або інші засоби оплати до Google Play. Тому для отримання оплати за ваші послуги вам не обов'язково буде підключати зовнішні платіжні системи. Можливість проведення транзакцій вбудована в Андроїд.

Монетизація

Показ реклами може бути ще одним із джерел доходу для вашого мобільного додатка. Платформа Android дозволяє впровадити різні види монетизації реклами - від відеороликів до рекламного рядка.

Інноваційні рішення

Нативна розробка дає розширений доступ до заліза смартфона: датчиків, камери, GPS, Bluetooth. З досвідченим розробником ви зможете реалізувати найсміливіші ідеї.

Якістний сервіс

Запуск мобільного додатка допоможе вам підняти клієнтський сервіс на якісно новий рівень. Для цього в додаток можна впровадити функціонал онлайн-консультацій, чат-бот і базу знань.

Сфери, які потребують мобільний додаток

ЕЛЕКТРОННА КОМЕРЦІЯ

Інтернет-магазин або маркетплейс можуть бути виконані в форматі мобільного додатка. При нативній розробці процес покупки можна зробити максимально зручним для користувача завдяки тонкій оптимізації UX.

СФЕРА ПОСЛУГ

Мобільний додаток в цій сфері покращить процес комунікації між клієнтами і бізнесом. Користувачі зможуть отримувати швидку консультацію і залишати заявки на замовлення ваших послуг зі смартфона.

СФЕРА B2B

Додаток дасть можливість вести бізнес з вашими партнерами, укладати нові угоди, а також контролювати оптові поставки і закупівлі в будь-якому місці і в будь-який час.

IT-СТАРТАПИ

Технологічні стартапи найчастіше будують бізнес на основі мобільного додатка. Це обумовлено широким функціоналом смартфонів і можливістю більш активної взаємодії з користувачем.

ОНЛАЙН-ЗМІ

Розробка мобільного додатка для новиного ресурсу дозволить розширити аудиторію вашого видання і надати передплатникам зручний канал для споживання вашого контенту.

ФІНАНСОВІ КОМПАНІЇ

Запуск власного мобільного додатка став стандартом для банків та інших фінансових організацій. Нативна розробка мобільного банку дозволить домогтися високого рівня безпеки.

Чому вам варто довірити розробку мобільного додатка WEBCASE

1. Досвідчена команда
Логотип для функционала 12

За 6 років реалізації складних проектів ми налагодили процес розробки, який об'єднує найкращі світові практики. Наша спеціалізація -складні веб-проекти. Ми реалізували понад 100 складний кейсів, використовуючи Python, Swift, Kotlin.

2. Фокус на ваших цілях
Логотип для функционала 6

Ми не прагнемо виконувати проект заради проекту. При розробці мобільного додатка ми робимо фокус на бізнес-цілях компанії. Після запуску ми робимо підрахунох релевантних KPI.

3. Гнучка модель оплати
Логотип для функционала 9

Надаємо можливість роботи за фіксованою вартістю або погодинною оплатою. Розробка мобільного додатка за фіксованою вартістю підходить для стандартних проектів з чіткими технічними вимогами. Погодинна оплата підходить для складних проектів, в яких вимоги змінюються після кожної ітерації.

4. Гарантія
6 місяців
Логотип для функционала 3

Дохід компанії залежить від безперебійності і якості роботи вашого мобільного додатка. Для цього ми даємо юридичну гарантію на всі ІТ-проекти, які розробляємо. Для кожної програми ми складаємо тз і додаємо його до договору.

5. Розробка
під ключ
Логотип для функционала 2

У штат нашої команди входять всі фахівці, які необхідні для створення мобільного додатка під Android. Ми спеціалізуємося на комплексних веб додатках. Маємо досвід розробки більше 6 років, від вас потрібно буде тільки ідея, а ми зробимо план проекту, розробимо, протестуємо і запустимо вашу програму.

6. Підтрика для
кожного проекта
Логотип для функционала 7

Після запуску вашого мобільного додатка під Android, ми візьмемо на себе технічну підтримку. Проконтролюємо стабільність роботи вашого додатка. Проведемо тренінги для вашого персоналу, як користуватися освноним функціонал вашого мобільного додатка.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ
создание сайта

Розробка мобільних додатків під Android. Основні етапи

  • Дослідження і оформлення технічного завдання.
  • Розробка макетів і прототипу, робота над максимізацією користувацького досвіду.
  • Дизайн графічних елементів, кнопок, логотипів.
  • Програмування кодової бази - інтерфейсу і серверної частини.
  • Тестування, пошук помилок, вразливостей, перевірка стабільності роботи.
  • Оформлення вашого проекту по стандартам Google і публікація в Play Market.

Види мобільних додатків які ми розробляємо

Ви можете вибрати як нативну, так і кроссплатформену розробку мобільного додатка. У наш штат входять програмісти обох напрямків. Превага крос платформного підходу в тому, що можна написати один додаток відразу під дві платформи: Android та iOS . Нативная розробка дає більше гнучкості при реалізації функціоналу та проектуванні інтерфейсу.

Android

Наша компанія розробляє Android-додатки на офіційній мові цієї платформи - Kotlin . Це лаконічний, продуктивний і безпечний, який прийшов на зміну розробці мобільних додатків на Java.

iOS

Ми створюємо додатки для iPhone і iPad на Swift . Це сучасна мова програмування, яку використовують Apple і інші IT-гіганти. Завдяки компактності кодової бази додатки на SWIFT зручніше підтримувати.

Детальніше

Кросплатформені

Ми створюємо кросплатформені додатки на фреймворку Flutter від Google. Це надійний і гнучкий інструмент розробки. Він більш чуйний, ніж інші фреймворки, що важливо для якісного користувальницького досвіду. Flutter дає повну свободу налаштування інтерфейсу і забезпечує високу продуктивність додатків під Android і iOS.

Детальніше
Мобильный телефон и дашборд

Розробка програ для Android

Мобільні додатки вже давно відвоювали цілу нішу в IT-індустрії, і більшість великих компаній розробили свої програми. Сьогодні маючи під рукою лише телефон з доступом в інтернет можна замовити будь-які товари, здійснити оплату, пройти навчання, і зв'язатися, будь-яким зручним способом, з людиною з будь-якої точки планети. Всі ці програми відрізняються високою якістю і велика їх частина це додатки під Android.

Розробка під Андроїд

Якщо ви замислюєтеся про створення або розширення свого бізнесу в онлайн сегменті, то ми рекомендуємо подумати не тільки про створення свого сайту, але і про мобільний додаток. Справа в тому, що з кожним роком все більше операцій в інтернеті проводиться з використанням мобільних телефонів, які поступово витісняють комп'ютери і класичні веб-сайти.

Навіть добре адаптований під телефон сайт буде істотно поступатися перед мобільним додатком, адже він буде запускатися через сторонній додаток, а значить буде мати обмежений функціонал.

Тому розробка додатків для Android - це вже, в якійсь мірі, необхідний елемент онлайн бізнесу, а не якась особливість.

Розробка мобільних додатків для Android

Як відомо сьогодні на ринку пристроїв представлено два світових гіганта програмного забезпечення - Android і IOS. Вони займають левову частку ринку, а значить, перед початком розробки, кожен замислюється про те, в якому напрямку краще рухатися.

Звичайно, найкращим рішенням буде створення мобільних додатків для обох систем. Така стратегія дозволить охопити максимум клієнтів і дозволить прискорити розвиток бізнесу. Правда для цього вам знадобиться подвоїти свій бюджет на розробку і просування, адже під кожну з цих платформ ведеться розробка на різних мовах, та й стратегії просування і монетизації істотно відрізняються один від одного.

Якщо говорити про Андроїд розробку, то слід виділити ряд переваг перед IOS, а саме:

Можливість впровадження в додаток сервісів Google - сьогодні сервіси від Гугл вважаються одними з найбільш якісних і зручних продуктів. Завдяки відкритості коду, ви з легкістю можете інтегрувати їх в свій додаток. Розробка під Андроїд стане від цього не тільки більш простішою, це також зробить ваш додаток зручніше і приємнішим у використанні.

Широка аудиторія - сьогодні на Андроїд працюють 72% пристроїв у всьому світі, а в Україні ця цифра сягає 84%. Створення додатків під Android дозволить вам охопити практично весь ринок, збільшивши темпи розвитку бізнесу.

Файлова система - великою перевагою Android, є і відкрита файлова система. Вона дозволяє отримати доступ до всіх даних в телефоні користувача і збільшити ефективність програми. Таким чином, розробка під Android, дозволить істотно розширити можливості вашого додатка і отримати більш цікавий і досконалий продукт.

Заробіток на рекламі - як відомо, найбільша статя доходів в Google Play вважається саме заробіток на рекламі. Це викликано особливостями платформи, статистика показує, що більшою прибутковістю відрізняються безкоштовні додатки, з правильною підключеною і налаштованою рекламою. Ми також рекомендуємо йти цим шляхом і тому розробка додатків для Android повинна враховувати цю особливість. Слід заздалегідь продумати як і де ви будете розміщувати рекламу, для отримання найкращого результату.

Підводячи підсумок, можна відзначити, що додаток для Android це відмінне рішення для будь-якого бізнесу, неважливо новачок ви або вже давно представлені на ринку. Завдяки простоті розробки, відкритості системи та її популярності, ви зможете отримати суттєвий приріст клієнтів, а також збільшити середній чек покупок. Адже відомо, що оплата через додаток вже давно стала звичайною справою, і користується широкою популярністю завдяки своїй зручності.

Розробка для Android ціна

Важливим питанням також є і вартість розробки програми для Android. І тут досить складно дати однозначну відповідь. Адже ціна Android програми буде залежати від багатьох факторів.

Так при розробці слід врахувати ряд технічних питань, а також терміни виконання. Саме це дозволить розрахувати вартість Android програми. Адже, наприклад, в більш стислі терміни над проектом працюватиме більше фахівців, а отже і витрати істотно зростуть.

Реалізація кожного продукту так чи інакше вимірюється в «людино-годин». Тому якщо проект розрахований на 1000 годин розробки, ви не зможете скоротити час для його створення, не втративши якість. Єдино правильним рішенням буде збільшення кількості фахівців, які будуть зайняті в створенні проекту. Що стосується нашої компанії, то вартість розробки програми для Android в нашій компанії починається від $ 3,000.

Android додаток під ключ

Завдяки відкритості і доступності розробки Андроїд додатків, на ринку можна зустріти масу компаній, а також фрілансерів, які готові надати подібні послуги. При цьому ціни на цю послугу можуть відрізнятися в рази, тому ми рекомендуємо не звертати на це сильного уваги. У питаннях ціни найкраще зупиняти свій вибір на середині ринку, адже завищення або заниження вартості може говорити про недостатнє або переоцінену якість продукту.

Замовити android додаток можна на фрілансерських біржах або у спеціалізованих веб-студій. Як ви розумієте, на біржах це буде дешевше, а в веб-студії надійніше і швидше. Хоча іноді, використовуючи працю фрілансерів замовник може і переплатити, адже деколи складно знайти відповідального виконавця. Звідси з'являється велика кількість недоробок, крім того, на біржах рідко представлені цілі команди розробників, і доводиться самостійно комплектувати штат.

Одним словом, розробляючи android через біржі фрілансу, ви витратите більше зусиль і часу, заощадивши гроші, за умови що ви добре розбираєтеся в технічному стеку і знайомі з етапами і процесами розробки.

З іншого боку веб-студії пропонують гнучкий і простий спосіб створення Android додатків. Наприклад в нашій компанії, ми допоможемо вам не тільки зі створенням продукту, але і разом розробимо технічне завдання, продумаємо архітектуру майбутнього програми і допоможемо удосконалити і масштабувати ваші ідеї в майбутньому. Щоб отримати готовий додаток під ключ вам буде достатньо зв'язатися з нашим проджект менеджером і обговорити проект. З нами ви не тільки отримаєте якісний продукт, а й істотно заощадите свої ресурси.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом