register

Розробка нестандартних сайтів

Розробка сайтів зі складним функціоналом

Складні проекти відрізняються великою кількістю інтеграцій, що передбачає роботу з API, міграцію інформації з баз даних, заміщення застарілих програмних систем.

При розробці великих проектів велику роль також відіграє узгодження розвитку проекту зі стейкхолдерами - зацікавленими сторонами. Нерідко доводиться вносити зміни на ходу, з огляду на побажання представників замовника.

Але ці зусилля окупаються завдяки можливостям, які відкриваються при индивидуализированному підході, серед них:

Технічні особливості для нестандартних сайтів

Ефективність роботи вашого проекту

Сайт побудований, спираючись на вимоги бізнесу. Часто з'являється можливість замінити роботу кількох додатків одним рішенням. Також завдяки адаптації під сформовані робочі процеси такої сайт підвищити продуктивність співробітників.

Можливість масштабування

Звичайні сайти розраховані на обмежену кількість користувачів і ресурсів. У разі, якщо ваш бізнес розвивається, стандартний сайт може не впоратися з навантаженням. Сайти, зроблені на замовлення, гарантовано витримують навантаження, закладені при проектуванні архітектури.

Інтеграція з поточним корпоративним софтом

Один з плюсів кастомного сайту - синхронізація з програмним забезпеченням підприємства. Це дозволяє автоматизувати багато завдань і виключити помилки, неминучі при ручному введенні даних.

Контроль над підтримкою

Розробники бюджетних веб додатків можуть припинити підтримку в самий невідповідний момент. Це може привести до некоректної роботи тих чи інших функцій, відсутності доступу або втрати даних. При замовленні індивідуального рішення, ви отримуєте повний контроль працездатністю ПО.

Взаємовідносини з клієнтами

Кастомний сайт дозволяє налаштувати персоналізовану комунікацію з клієнтами. Ви зможете відправляти своїм покупцям індивідуальні пропозиції з новими послугами в режимі реального часу.

Агрегація і використання даних

Можливість інтеграції опитувань, інструментів збору статистики і аналітики.

Скільки коштує розробка нестандартного сайту. Основні аспекти можуть вплинути на вартість вашого проекту

 1. Тип і мета сайту
 2. Рівень готовності продукту, наявність ТЗ
 3. Кількість сторінок
 4. Обсяг роботи графічного дизайнера
 5. Кількість функціональних модулів.

Етапи розробки унікальних сайтів

1. Планування і збір вимог
Логотип для функционала 12

На першому етапі представники замовника і команда проекту повинні зібрати і формалізувати вимоги: які бізнес завдання повинен вирішувати сайт, які функції повинні бути реалізовані. Результат підготовчої роботи закріплюється в технічному завданні.

2. Проектування архітектури і інтерфейсу
Логотип для функционала 9

Технічна частина роботи починається з проектування загальної інформаційної структури інтернет-додатка і визначення технологій: фреймворків, бібліотек, API та ін. Цим зазвичай займається головний розробник веб студії. Крім іншого, він визначає, функції кожного модуля, і як вони взаємодіють один з одним.

3. Розробка вашого проекту
Логотип для функционала 9

Під час цієї фази програмісти пишуть код сайту. Створення нестандартних сайтів має на увазі кодування додатки з нуля або в деяких випадках застосування бібліотек і фреймворків. Правда, в найбільш великих і нестандартних проектах такі оптимізовані напрацювання зустрічаються вкрай рідко.

4. Інтеграція для вашого проекту
Логотип для функционала 7

Готовий софт потрібно синхронізувати з поточної інфраструктурою компанії. Це відноситься як до синхронізації програм і баз даних, так і до встановлення та налаштування нового на обладнання підприємства.

5. Тестування вашого сайту
Логотип для функционала 6

Після того, як кодова база і інтерфейс готові, QA-інженери перевіряють додаток на відповідність вимоги та стандартам, шукають баги і дефекти, виконують стрес-тести. За результатами тестування створюються звіти про помилки. Вони відправляються програмістам для виправлення.

6. Запуск вашого проекту
Логотип для функционала 1

На фінальній стадії ми виконуємо перенесення проекту з середовища розробки в реальні умови. Відкривається доступ для кінцевого користувача. На перших порах важливо збирати статистику продуктивності системи. Це пояснюється тим, що навіть при супер професійній команді тестувальників знайти всі помилки під час розробки неможливо. Тільки експлуатація сайту в реальних умовах дозволить дати остаточний висновок про якість програми.

Чому вам варто довірити розробку нестандартного сайту WEBcase

Розробка під ключ

У нашому штаті працюють всі фахівці, які потрібні для розробки вашого сайту . Від вас буде потрібно тільки ідея, а ми зробимо план проекту, розробимо, протестуємо і запустимо ваш сайт.

Фокус на цілях

Ми не тільки прагнемо робити технічно бездоганні веб-додатки. При розробці ми фокусуємося, в першу чергу, на бізнес-цілях вашої компанії. А після запуску ми обов'язково робимо релевантних KPI. Наприклад, зростання продажів або кількості лідів.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ НА СКЛАДНИХ ПРОЕКТАХ.

Нестандартні і складні проекти - наша головна спеціалізація. Ми любимо реалізовувати сміливі ідеї, долати нові виклики і вирішувати реальні завдання наших клієнтів. Ми реалізували понад 100 складних кейсів, використовуючи Python як основну технологію.

РІЗНІ МОДЕЛІ ОПЛАТИ.

Ми працюємо як за фіксованою вартістю, так і на погодинній основі. Варіант з фіксованою ціною підходить для стандартних проектів з чіткими технічними вимогами. Погодинна оплата підходить для складних проектів, в яких вимоги змінюються після кожної ітерації.

ПІДТРИМКА ВАШОГО ПРОЕКТУ

Після запуску вашого сайту ми візьмемо на себе технічну підтримку. Проконтролюємо стабільність роботи вашого сайту. Проведемо поновлення функціоналу і модулів безпеки. Вдосконалюємо код і усунемо баги в разі їх прояви.

ГАРАНТІЯ ДЛЯ ВАШОГО ПРОЕКТУ

Від того, наскільки якісно і безперебійно працює інтернет-додаток, безпосередньо залежить прибуток компаній. Тому ми даємо юридичну гарантію на всі ІТ-проекти, які розробляємо. Для кожної програми ми складаємо докладний тех. завдання і прикріплюємо його до договору.

ShowImpulse

Сервіс з продажу квитків на заходи

Ціль:

Підвищити продажу квитків через сайт

 • Новий сайт повинен працювати однаково добре на мобільному і ПК. У користувачів повинна бути можливість вибору місць на точних схемах залів;
 • Для підвищення лояльності вирішили реалізувати дисконтну систему і промокодом. Створити генерацію електронних, фізичних і мобільних квитків, щоб клієнт міг зберігати / використовувати квиток зручним для нього способом;
 • Автоматизувати роботу з партнерами, створити систему обліку проданих і заброньованих квитків, реалізувати функціонал управління і угруповання заходів
Изображение сайта по покупке билетов на компютере

Brok

Веб-проект для залучення клієнтів в оффлайн бізнес

Ціль:

Підвищити продажу земельних послуг, що надаються компанією замовника

 • залучили цільову аудиторію за допомогою безкоштовних сервісів: інтерактивній кадастрової картою і каталогу оголошень;
 • зробити замовлення послуг з потрібних об'єктів в 2 кліка;
 • перетворили проект в єдиний центр по роботі з землею, де можна знайти, купити або продати нерухомість і замовити будь-які супутні послуги.
FEODAL поиск по недвижимости

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом