register

Розробка мобільних додатків для IOS

Сучасний додаток для потреб вашого бізнесу

Розробка додатка  під iOS - це створення мобільних додатків для iPhone і iPad. Вибір цієї платформи для розробки вашої програми несе ряд переваг: посилений захист даних, платіжноспоможну аудиторію і можливість тонкої оптимізації завдяки обмеженому списку пристроїв на iOS.

Технології, які ми використовуємо

"Мова програмування - SWIFT"

Для розробки мобільних додатків на iPhone наша компанія використовує мову програмування  SWIFT. Це нова, покращена альтернатива Objective-С. Apple стверджує, що Swift в 2.6 рази швидше свого попередника. Синтаксис цієї мови дозволяє створювати компактний і надійний код. А його архітектура ідеально підходить для створення масштабованих додатків. Apple рекомендує саме Swift для розробки під свою мобільну операційну систему - iOS.

Адаптация портала для мобильных устройств

Переваги розробки додатків під iOS

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПОВЕРНЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

Вкладення в створення додатків для iPhone окупаються швидше, в порівнянні з Android-розробкою. За даними AppsFlyer, 71% користувачів iOS користуються платними додатками. Для Android ця частка становить менше 5%.

Захищеність користувачів

iOS - це система з просунутим захистом і закритим кодом. Це робить пошук і використання вразливостей більш складним для хакерів. Крім того, Apple ставить розробникам більш високі вимоги щодо захисту особистих даних користувачів.

Високий стандарт якості

Кожна програма App Store проходить ретельну перевірку, перш ніж воно стане доступним для користувачів. Модератори відхиляють додатки, які не відповідають критеріям якості, безпеки та роботи з даними користувачів.

Для вашого IOS додатка ми зробимо

1. Налагодимо продуктивність
Логотип для функционала 9

У iOS є ряд особливостей, що ускладнюють оптимізацію продуктивності додатків. Наприклад, відсутність автоматичного очищення кешу і тимчасових файлів. При розробці ми оптимізуємо ваш додаток і зробимо його максимально швидким і надійним.

2. Додамо підтримку планшетів
Логотип для функционала 11

Ваша програма буде працювати на iPhone і iPad. Забезпечимо коректне відображення інтерфейсу, а також 100-відсоткову функціональність і продуктивність на пристроях з різними розмірами екранів.

3. Налаштуємо роботу з даними користувачів
Логотип для функционала 1

Закладемо в архітектуру вашого пристрою гнучкі можливості по роботі з одними даними. Пропишемо політику конфіденційності відповідно до вимог Apple. Ви зможете отримувати всі необхідні дані без порушень правил.

4. Зробимо додаток масштабованим
Логотип для функционала 8

Спроектуємо і розробимо ваш додаток з розрахунком на зростання числа користувачів, кількості запитів і навантаження на сервер. Ви зможете направити всю увагу на розвиток проекту і не турбуватися про працездатність програми при припливі користувачів.

5. Проведемо тестування додатка
Логотип для функционала 4

Забезпечимо сумісність вашого додатка як з новими, так і зі старими моделями iPhone. Проведемо тести на різних версіях операційних систем. Ваш проект охопить максимально широку аудиторію користувачів.

6. Підготуємо і розмістимо в App Store
Логотип для функционала 7

Щоб опублікувати додаток в магазині Apple, він повинен відповідати вимогам щодо оформлення та змісту програми. Наприклад, необхідно використовувати фото і відео певного дозволу. Ми візьмемо всі турботи по приведенню до стандартів на себе.

Вартість розробки додатка під IOS. Основні компоненти

1. Серверна частина програми

Для складних мобільних додатків, як правило, необхідно розробляти дві частини: фронтенд, що працює на смартфоні користувача, і бекенд, що обробляє запити на сервері.

2. Необхідний функціонал

Вартість проекту залежить від набору функцій, які потрібно реалізувати. Чим ширше і складніше функціонал, тим вище ціна розробки мобільного додатка

3. Інтеграції для додатка

Ваш додаток можна інтегрувати як з внутрішнім ПО вашої компанії, так і з зовнішніми сервісами. Це дозволить автоматизувати обмін даних і розширити можливості програми.

4. Елементи дизайну мобільного додатка

Інвестиція в створення унікального дизайну допоможе зміцнити ваш бренд, зробити його впізнаваним і забезпечити високий рівень користувацького досвіду.

5. Терміни створення проекту

Розробку вашого мобільного додатка можна прискорити, виділивши на неї більше фахівців. Але термінові проекти зазвичай коштують дорожче.

Запис на консультацію з бізнес-аналітиком

Розберемо, яке рішення необхідно саме для вашого бізнесу. Який функціонал потрібен для повноцінної роботи вашого мобільного додатка. Складемо план розробки та запуску проекту

Сфери, для яких необхідна мобільна розробка

 1. Електронна комерція. Підходить для створення інтернет-магазину або маркетплейса.
 2. Сфера послуг. Додаток для просування та продажу ваших послуг в місті.
 3. Фінансовий сектор. На мобільній платформі можна реалізувати онлайн банкінг, обмінник валют.
 4. B2B-сегмент. Автоматизує і спростить торговельні операції з вашими дилерами, постачальниками.
 5. Інформаційний додаток. Забезпечить кращий користувальницький досвід для читачів.
 6. ІТ-стартапи. Доступ до великої кількості користувачів, з можливістю реалізації іннвоаціонних ідей.

Переваги розробки мобільного додатка

Доступність

Люди проводять значну частину часу зі смартфоном: читають новини, роблять покупки, спілкуються з друзями. Розробка мобільного додатку дозволить вам запустити зручний для вашої цільової аудиторії канал комунікації і продажів.

Широке охоплення

Користувачів мобільних пристроїв більше, ніж користувачів ПК. Понад 5 мільярдів людей мають як мінімум один смартфон. Тому додатки для мобільних платформ мають більш високим потенціалом зростання.

Зручний процес оплати

У мобільному додатку можна підключити платні опції. При цьому користувачі зможуть легко активувати і оплачувати ці послуги без будь-яких налаштувань і вводів даних.

Гнучкий формат реклами

У мобільний додаток можна інтегрувати ненав'язливі рекламні вставки, які не будуть підривати зручність інтерфейсу. Так можна отримувати прибуток навіть з безкоштовного додатку.

Простір для інновацій

Завдяки обчислювальним потужностям, високошвидкісним стандартам зв'язку і набору мультимедійних модулів смартфона в мобільному додатку можна реалізовувати інноваційні рішення.

Оперативная поддержка

Пользователи вашего приложения смогут задавать вопросы, получать консультации и находить интересующую их информацию в любое удобное для них время.

Чому вам варто обрати WEBCASE

Досвід і кваліфікація

Реалізуємо складні проекти, вирішуємо нестандартні завдання, постійно актуалізуємо навички.

Фокус на бізнес цілях

Створюємо програми, щоб допомогти нашим клієнтам досягти їх бізнес-цілі. Заміряємо KPI до і після здачі проекту.

Підтверджена репутація

Про якість нашої роботи найкраще свідчать відгуки наших клієнтів і високі оцінки в незалежних рейтингах, такі як Clutch.

Гнучка модель співпраці

Сплачуйте проект зручним способом: з фіксованою вартістю або погодинно моделлю.

Розробляємо під ключ

Закриваємо всі завдання силами штатних фахівців. Беремо вашу ідею і перетворюємо її в готовий продукт.

Офіційна гарантія

Після завантаження програми в App Store протягом півроку безкоштовно вирішуємо будь-які проблеми, що виникають.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Ежедневно, из года в год на протяжении последних 5 лет, мы реализуем сложные, интересные веб-проекты. За это время мы накопили огромный опыт проб и ошибок, тонкостей и нюансов, который несомненно поможет улучшить ваш проект. Мы стараемся не просто "делать, что сказано", а помогать заказчику реализовать нужный продукт, чтоб расти и развиваться вместе с ним.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ
создание сайта

Розробка додатків під IOS. Основні етапи

 • Аналіз ніши. Вивчення вашої ідеї і бізнесу, дослідження ринку, складання технічного завдання.
 • Створення макетів і прототипу. Робота над структурою додатка, інтерфейсом і забезпеченням якісного користувальницького досвіду.
 • Дизайн додатка. Робота над візуальною складовою вашої програми. Створення айдентики бренду, колірної схемою і графіки.
 • Написання коду. Програмування користувальницької і серверної частини, налаштування інтеграцій, проведення тестів.
 • Публікація в маркетплейс Оформлення вашого проекту відповідно до стандартів Apple. Завантаження App Store.

Види мобільних додатків які ми розробляємо

Крім розробки додатків під iOS, ви можете довірити нам створення нативної програми під Android або кросплаформений проект. Останнє передбачає написання однієї програми, яка буде працювати відразу на двох мобільних платформах. Багатоплатформовий підхід дозволяє реалізовувати більшість видів мобільних додатків з меншими витратами. У свою чергу, нативна розробка необхідна для нестандартних проектів з просунутими функціями і складним інтерфейсом.

Android

Наша компанія розробляє Android-додатки на офіційній мові цієї платформи - Kotlin . Це лаконічна, продуктивна і безпечна, мова який прийшла на зміну розробці мобільних додатків на Java.

Детальніше

iOS

Ми створюємо додатки для iPhone і iPad на Swift. Це сучасна мова програмування, яку використовує Apple і інші IT-гіганти. Завдяки компактності кодової бази додатки на SWIFT зручніше підтримувати.

Кросплатформені додатки

Ми створюємо кросплатформені додатки на фреймворку Flutter від Google. Це надійний і гнучкий інструмент розробки. Він більш чуйний, ніж інші фреймворки, що важливо для якісного користувальницького досвіду. Flutter дає повну свободу налаштування інтерфейсу і забезпечує високу продуктивність додатків на Android і iOS.

Детальніше
Мобильный телефон и дашборд

Розробка програми для IOS

Багато експертів вважають, що за мобільними додатками майбутнє, і вони поступово витіснять більшість звичних для нас сайтів. Посудіть самі, сьогодні майже кожна людина користується інтернетом, використовуючи мобільні пристрої. Частка телефонів постійно зростає, що змушує ринок розвиватися і підлаштовуватися під це. Більшість сайтів намагаються підлаштуватися під це і випускають мобільні версії, а справжні гіганти ринку, створюють свої додатки. І це не примха, а спосіб вижити в умовах сучасного ринку.

Як відомо, мобільний додаток набагато зручніший для телефону, ніж мобільна версія сайту, а отже і споживання контенту істотно зросте за рахунок цього. Наприклад, такі мобільні гіганти як Instagram або YouTube, левову частку користувачів отримують за рахунок своїх мобільних додатків. Тому якщо ви хочете розвиватися в онлайн сфері, вам неодмінно слід подумати про створення свого мобільного додатка, а саме для IOS.

Розробка IOS додатків

Багато хто замислюється про те, де краще розмістити свій додаток, в App Store або в Google Play. Давайте розберемося в особливостях розробки додатків для цих двох платформ, і з'ясуємо їх сильні і слабкі сторони. Якщо не вдаватися в технічні відмінності, слід зазначити наступні переваги додатів під IOS:

1) Стабільна робота протягом великого часу - як відомо простіше один раз випустити хороший продукт, і витратити трохи часу і грошей на його подальшу підтримку та оптимізацію. Але часом велика вартість оптимізації і підтримки і зовсім не залежить від розробників. Так наприклад в Android за статистикою вже через 2-3 роки вам доведеться майже повністю переробляти додаток, так як він буде функціонувати неналежним чином на нових пристроях. У випадку ж з Apple таких проблем і зовсім може не виникнути, а на підтримку і поліпшення продукту вам знадобиться витрачати копійки. Це пов'язано не тільки з більш вузьким модельним рядом, а й з постійною оптимізацією IOS під всі свої пристрої.

2) Політика конфіденційності - додатки під IOS відрізняються високою безпекою та конфіденційністю. Ви не можете просто так використовувати дані користувачів, вам необхідно чітко прописати що саме вам потрібно отримати, доступ до камери або GPS. Це може затягнути розробку, але з іншого боку, це робить додаток більш стійким і надійним до різного роду зломів і витоків інформації, що в сьогоднішньому світі неймовірно актуально. Тому якщо ви хочете, щоб дані ваших користувачів були в безпеці, а ваше додаток став зразком надійності, IOS це ваш вибір.

3) Оновлення додатків - завдяки невеликому модельному ряду телефонів, написати оновлення і протестувати його, набагато простіше. Це дозволяє істотно економити бюджет, а також отримати продукт, який буде однаково добре працювати на всіх пристроях Apple.

4) Зручна інтеграція з apple сервісами - як і у випадку з Google, Apple пропонує масу вбудованих сервісів, які ви зможете впровадити в своєму додатку. Це дозволить полегшити і прискорити розробку, а також зробити додаток більш привабливим і зручним для користувачів.

Всі ці переваги показують, що розробка під IOS, дозволить отримати по-справжньому якісний продукт, який буде роками радувати користувачів.

Мобільний додаток для IOS і його сильні сторони для бізнесу

Якщо ви тільки замислюєтеся про розробку додатків для IOS, і не можете визначитися з платформою, то ми рекомендуємо звернути увагу на наступні переваги IOS додатків перед Android для вашого бізнесу:

Підвищення онлайн продажів
Мобільний додаток неодмінно підвищить рівень онлайн продажів, адже багато людей для інтернет шопінгу люблять використовувати мобільні пристрої, а не комп'ютери. Здійснюючи покупки по дорозі додому або на роботу. При цьому найчастіше підвищується і середній чек, що викликано приємним, а головне зручним інтерфейсом програми.

Платіжна аудиторія
Як відомо приблизно 71% користувачів техніки Apple використовують платні програми, а отже ви зможете набагато ефективніше монетизувати додаток, використовуючи платні версії, не втрачаючи при цьому аудиторію, як у випадку з Android.

Більш низька конкуренція
Ну і звичайно ж, ще одною високою перевагою, є більш низька конкуренція на ринку. Адже якщо розібратися, не кожна компанія готова надати дійсно хороший додаток, а отже, багато надають свої послуги тільки на Android, тим самим залишаючи ринок IOS відкритим.

Безпека
Сьогодні інформаційна безпека стає все більш актуальною. Це робить систему IOS більш цікавою як для користувачів, так і для бізнесу. Справа в тому, що зламати додаток на IOS набагато важче. Отже ви не тільки захистите себе від зломів, але і зможете зберігти в безпеці дані користувачів. Довіра до додатків, які були розроблені на IOS мають більший рейтинг, адже Apple проводить більш ретельну перевірку додатків, і не публікує в AppStore сумнівні додатки, які можуть вивести дані користувачів.

Розробка додатків для IOS ціна

Сьогодні розробка додатків для IOS користується широкою популярністю, тому можна знайти масу пропозицій від різних компаній і фрілансерів. При цьому ціни на розробку під IOS можуть істотно відрізнятися. Ми не рекомендуємо використовувати компанії з заниженими, як і завищеними цінами, так як це може привести до того, що ви або отримаєте неякісний, або переоцінений продукт. Найкраще зупинити свій вибір на середніх показниках на ринку.

Що ж стосується розцінок нашої компанії, то розробка додатків для App Store у нас починається від $ 3,000. Більш точну цифру ви можете отримати, зв'язавшись з нашими менеджерами. Адже ціна IOS програми залежить від ряду факторів. Якщо говорити про технічну сторону, то сюди можна віднести:
· Серверну частину програми;
· Функціонал додатка;
· Необхідність інтеграції;
· Дизайн і зручність застосування.

Визначившись з кожним з цих пунктів при складанні технічного завдання, стане зрозуміла і приблизна вартість розробки. Крім того, важливим при розрахунку ціни додатки для iphone, є терміни виконання проекту. Від термінів буде прямо залежати кількість задіяних фахівців в проекті, а отже їх погодинна ставка.

Для розрахунку точної вартості та отримання консультації з усіх питань щодо розробки додатків на IOS вам достатньо зв'язатися з нами і обговорити всі питання, що цікавлять вас деталі.

Створити додаток для IOS

Як ви розумієте, розробка мобільних додатків IOS є досить відповідальною справою, а отже краще надати цю роботу професіоналам і відразу подбати про використання передових технологій. Ми рекомендуємо звертатися за розробкою до студій з великим досвідом в розробці, так як це дозволить вам уникнути маси нюансів, з технічного боку.

Наша компанія WebCase вже довгі роки спеціалізується на розробці IOS додатків з нуля. Ми використовуємо передовий підхід до написання додатків і користуємося сучасним технічним стеком. Його основу становить мову програмування Swift, яка сьогодні широко використовується Apple і іншими світовими гігантами.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом