register

РОЗРОБКА SAAS

Розробка і проектування
високонавантажених хмарних рішень!

РОЗРОБКА SAAS РІШЕНЬ

(Software as a Service, або «програма як послуга») - це модель розповсюдження програмного забезпечення, при якій користувачі отримують доступ до програми через браузер або інший веб-інтерфейс. На відміну від класичного ПО, SaaS-додаток не потрібно встановлювати на комп'ютер - він працює відразу після завантаження в браузер.

Ми розробляємо SaaS декількох видів: MVP і інші ІТ-продукти для стартапів, системи автоматизації бізнесу і мобільні додатки.

Види SaaS-рішень

1. Інноваційні стартапи
Логотип для функционала 12

Технологічні стартапи найчастіше працюють саме по SaaS-моделі. Обов'язкова умова розвитку стартапу - здатність до швидкого зростання і масштабування. SaaS-модель дає можливість оперативно нарощувати кількість користувачів з мінімальним підвищенням загальних витрат на утримання платформи. Це обумовлено тим, що більшість видів користувальницьких операцій не вимагає серйозних обчислювальних потужностей і не навантажує сервер.

2. Системи автоматизації бізнесу
Логотип для функционала 11

CRM, ERP та інші платформи для автоматизації бізнесу також часто розробляються в форматі SaaS. Організаціям вигідно купувати SaaS-системи, тому що таке ПЗ не потрібно встановлювати на власне обладнання і довго налаштовувати. Тоді як постачальник набуває постійних клієнтів, які платять щомісячний внесок. При цьому чек зростає в міру збільшення клієнтської бази і числа користувачів. У підсумку - виграють усі.

3. Мобільні додатки
Логотип для функционала 7

Для деяких видів SaaS-платформ цільова аудиторія - це мобільні користувачі. До цієї категорії відносяться програми для занять спортом, сканери QR-кодів та інші програми, основний функціонал яких неможливо реалізувати на стаціонарному ПК. З мобільним SaaS-додатком клієнти зможуть користуватися послугами вашого сервісу в будь-який зручний для них час і без прив'язки до конкретного місця.

Переваги SaaS

Кросплатформенність

Використовувати SaaS програму можна на будь-якому пристрої, підключеному до інтернету: ПК, ноутбуку, смартфону.

Зручність поновлення

Провайдер оновлює ПО на своєму сервері і всі користувачі відразу ж отримують доступ до останньої версії програми.

Інтеграція

SaaS-додатки мають гнучкі можливості по інтеграції з іншими інтернет-сервісами через API.

Ефективність.

Корпоративні SaaS-рішення допомагають автоматизувати внутрішні бізнес-процеси на підприємствах.

Єдина база

Веб-додатки можуть виступати центральною базою даних для всіх інших сервісів і додатків компанії

Безпека

При роботі по SaaS- моделі ви захищені від піратського поширення вашого контенту

Cпособи монетизації

1. Підписка
Логотип для функционала 12

Найпоширеніша фінансова модель для SaaS - це щомісячна або річна передплата.

2. Реклама
Логотип для функционала 11

При достатньому рівні популярності ваша платформа може заробляти на рекламі, наприклад, від Google Ads.

3. Безстрокова ліцензія
Логотип для функционала 9

Як і традиційний софт, доступ до SaaS можна продавати за одноразовий платіж.

4. Платні послуги
Логотип для функционала 6

Основне ядро послуг пропонується безкоштовно, плата знімається за окремі послуги.

5. Freemium
Логотип для функционала 2

Продуктом можна користуватися безкоштовно, але доступ до додаткових фіча є тільки на преміум-тарифах.

6. Донати
Логотип для функционала 1

Додавання функціоналу донатів - хороший спосіб підтримувати соціальні та некомерційні проекти.

Функціонал

Автоматичне списання

Продовження підписки необхідно зробити максимально простим для користувача. Реалізація можливостей автоматичного регулярного платежу підвищує виручку SaaS-платформи та зменшує відток клієнтів.

Функционал - автоматическое списание денежных средств

Підключення різних способів оплати

Підключення кількох способів оплати зменшує барʼєр витрат для платіжних клієнтів. При розробці вашої SaaS-платформи ми можемо інтегрувати платежні шлюзи будь-яких систем:
  • Visa & amp; Mastercard
  • PayPal
  • Payoneer
  • Онлайн-банкінг
Подключение платежных систем

Підключення локальних платіжних систем

У кожній країні є своя національна або регіональна платіжна система. Якщо ви будуєте глобальний продукт або націлюєтеся на певні ринки, ми забезпечимо вашим користувачам можливість платити зручним для них способом.
Функционал - подключение локальных платежных систем

Кредитування

Деякі платформи дають можливість своїм клієнтам тимчасово виходить за рамки поточного балансу. Наприклад, так працює рекламний кабінет в Facebook. Опція надання ваших послуг в кредит позитивно відбивається на призначеному для користувача досвід, лояльності і, як наслідок, на середньому чеку.
Функционал - Кредитование

Запис на консультацію з бізнес-аналітиком

Розберемо, яке рішення необхідно саме для вашого бізнесу. Який функціонал потрібен для повноцінної роботи вашого Saas додатка. Складемо план розробки та запуску проекту.

РОЗРОБКА SAAS: ОСОБЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ

ІНТЕГРАЦІЯ З API

Щоб максимізувати можливості SaaS, розробники підключають до них сторонні сервіси та джерела даних за допомогою API.

Також деякі компанії вдаються до розробки веб сервісів, за допомогою яких виконується наступне масштабування вже готових SaaS рішень;

ВБУДОВАНІ ІНСТРУМЕНТИ АНАЛІТИКИ І ЗВІТНОСТІ

Для того щоб оптимізувати вашу бізнес-діяльність за допомогою SaaS, творці "нагороджують" їх спеціальними інструментами аналітики та звітності.

Такий підхід забезпечує систематизацію робочих процесів і структурує використовувані дані в межах одного і того ж ПО.

ЕЛЕМЕНТИ УПРАВЛІННЯ

SaaS - це оптимальне рішення для тих, хто прагне масштабувати підприємство при мінімально можливому розширенні штату співробітників.

Чи не хочете збільшувати кількість робочих місць в своєму IT-відділі? З SaaS це і не потрібно. Будучи керованим централізовано, подібне ПО може бути налаштоване одним-єдиним системним адміністратором.

Розробляємо гнучку систему тарифікації

За кількістю користувачів

Тарифікація виходячи з числа користувачів - стандартна практика для багатьох видів SaaS, наприклад CRM-систем. Великим організаціям з великим відділом продажів і маркетингу вигідно купувати одну ліцензію, яка підтримує велику кількість користувачів.

За доступним функціоналом

При freemium-моделі SaaS базові функції часто надаються безкоштовно, а додаткові - відкриваються в платних тарифах. Це допомагає залучити широку аудиторію, частина з цієї аудиторії може в майбутньому стати вашим користувачем.

За споживаням ресурсів

Третій варіант класифікації тарифів - за обсягом ресурсів, що впливають на вартість утримання SaaS-платформи: обсягом сховища, оперативної пам'яті і часу процесора.

За кількістю проектів

Обмеження за кількістю проектів зменшить навантаження на ваші сервера і простимулює активних користувачів переходити на платні тарифи. Такий поділ типів користувачів часто зустрічається в системах для колаборації та управління компаніями.

По можливості інтеграції

Функціонал додатків можна сильно розширити завдяки підключенню зовнішніх платформ. Для користувачів, яким важливо налаштувати автоматизовану екосистему з декількох додатків, можна реалізувати окремий тариф з додатковими можливостями інтеграції.

З вивантаження даних

На платних тарифах можна реалізувати генерацію і вивантаження звітів в CSV, PDF або іншому зручному форматі. Такі файли будуть готові для експорту і читання в інших додатках або візуалізації даних в Google Data Studio або Power BI.

Ipass

cервис, що дозволяє створювати електронні дисконтні та бонусні карти, дисконтні купони і квитки.

Мета

Побудувати SaaS-додаток, що спрощує створення і відправку різних видів клієнтських карт і квитків. Карти повинні підтримувати всі мобільні операційні системи.

Рішення

Розробили платформу, яка допомагає бізнесам створювати карти, купони і квитки для смартфонів на iOS (через додаток Wallet) і Android (через Pass Wallet). Налаштували можливість швидкого обміну даними між ПО клієнтів і сервісом через API і експорт CSV-файлів.

Кейс

Brok

Мета

Розробити єдиний центр ріелторських і землевпорядних з безкоштовними сервісами і можливістю монетизації.

Рішення

Розробили сервіс, який дозволяє користувачам розміщувати або шукати оголошення. Вивели оголошення і межі ділянок на інтерактивну карту. Для бізнес-клієнтів передбачили можливість замовлення пакетів, що дозволяють розміщувати велику кількість оголошень і переглядати по ним статистику.

Кейс
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Мобільна адаптація

Все SaaS сервіси, які ми робимо, повністю адаптовані під мобільні додатки. Чутливий інтерфейс підлаштовується під будь-який розмір екрану. При цьому зберігається весь функціонал доступний на десктопній версії інтернет-додатка.

Адаптация портала для мобильных устройств

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Чому варто замовити розробку SaaS у WebCase

01

Розробка проекту під
ключ

У нашому штаті працюють всі фахівці, які потрібні для розробки SaaS. Наша спеціалізація це складні веб проекти, ми розробляємо комплексні веб додатки більше 6 років,  від вас буде потрібна тільки ідея, а ми зробимо план проекту, розробимо, протестуємо і запустимо ваш сервіс.

02

Робимо фокус на бізнес
цілях

Ми не тільки прагнемо робити технічно бездоганні веб-додатки. При розробці ми фокусуємося, в першу чергу, на бізнес-цілях вашої компанії. А після запуску ми обов'язково робимо релевантних KPI. Наприклад, зростання продажів або кількості лідів.

03

Спеціалізація на складних проектах.

Нестандартні і складні проекти - наша головна спеціалізація. Ми любимо реалізовувати сміливі ідеї, долати нові виклики і вирішувати реальні завдання наших клієнтів. Ми реалізували понад 100 складних кейсів, використовуючи Python як основну технологію.

04

Маємо різні моделі
оплати.

Ми працюємо як за фіксованою вартістю, так і на погодинній основі. Варіант з фіксованою ціною підходить для стандартних проектів з чіткими технічними вимогами. Погодинна оплата підходить для складних проектів, в яких вимоги змінюються після кожної ітерації.

05

Здійснюємо підтримку вашого проекту

Після запуску вашої SaaS-платформи ми візьмемо на себе її технічну підтримку. Проконтролюємо стабільність роботи вашого сервісу. Проведемо поновлення функціоналу і модулів безпеки. Вдосконалюємо код і усунемо баги в разі їх прояви.

06

Надаємо гарантію для проекту

Від того, наскільки якісно і безперебійно працює інтернет-додаток, безпосередньо залежить прибуток SaaS компаній. Тому ми даємо юридичну гарантію на всі ІТ-проекти, які розробляємо. Для кожної програми ми складаємо тз і додаємо його до договору

РОЗРОБКА SAAS РІШЕНЬ

Розробка SaaS рішень або, так званих, Software as a Service рішень , - це відмінна можливість знизити поріг входження для цільової аудиторії конкретного програмного продукту. В даному випадку, послуги надаються через інтернет, а не за допомогою скачування програмних файлів і установки їх на комп'ютер або інший належний пристрій-носій. Нижче ми поговоримо про розробці SaaS сервісу .

Розробка SaaS сервісу: переваги

Отже, почнемо з очевидних переваг SaaS - його більш низька вартість в порівнянні з встановлюваним ПО. За рахунок того, що SaaS працюють, використовуючи хмарні обчислювальні ресурси, вони обробляють колосальні обсяги даних. При цьому користувачам подібних сервісів буде призначена ціна тільки за витрачені серверні потужності або час експлуатації (тобто, у них відпаде необхідність оплачувати ліцензію, що включає в себе все, в тому числі, непотрібні їм функції).

Що ж стосується менш очевидного, але не менш істотного плюса SaaS, то він полягає в простоті його експлуатації.

Так, у користувачів не буде необхідності в залученні системних адміністраторів для установки і завантаження оновлень даного типу ПО, що заощадить не тільки час, але і бюджет підприємства. Крім того, вони без зусиль зможуть скористатися службами SaaS через мобільний пристрій, не встановлюючи ніяких файлів.

Створити SaaS

Бажаєте замовити власне SaaS рішення? Або хочете дізнатися ціну подібного програмного забезпечення? Звертайтеся до нас, в WebCase ! Наші працівники спеціалізуються на розробці SaaS і побудують для вас рішення "під ключ", яке запросто масштабується і є кастомізівоаним.
Розробка SaaS додатків вимагає серйозного техстека. Ми створюємо такі проекти на базі Python / Django. Ці технології дозволяють вносити корективи в розвиток продукту на будь-який з його стадій. Гнучкість розробки і висока масштабованість одні з головних причин, чому ми використовуємо цей техстек.
Saas сервіси потребують постійної підтримки і розвитку після їх релізу.

На кожен проект ми виділяємо менеджера і команду front-end і back-end розробників.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом