register

Створення сайту з пошуку роботи

Створюємо індивідуальну платформу для роботодавців та здобувачів

Розробка сайту з пошуку роботи - це  веб-додаток, що дозволяє швидко і ефективно знайти найбільш підходящого співробітника. Роботодавці розміщують вакансію і вимоги до кандидата, здобувач може залишити своє резюме і тестове завдання, яке він виконав. Всі резюме зберігаються в особистому кабінеті HR-менеджера.

Переваги розробки сайту з пошуку роботи з нуля

Індивідуальність проекту

Розробка сайту по пошуку вакансій з нуля дозволяє реалізувати будь-який функціонал для вашого проекту, на відміну від коробкових рішень.

Безпека даних

При створенні вашого сайту окрема увага приділяється безпеці, так як сайт буде містити персональну інформацію користувачів.

Інтеграція зі сторонніми сервісами

Для вашої дошки з пошуку роботи, ми можемо розробити зовнішнє API, що дозволить інтегруватися з будь-яким стороннім сервісом.

Гнучкість і масштабованість

Забезпечимо можливість масштабування і додавання додаткового функціоналу. Це досягається за рахунок проектування сайту у вигляді веб сервісної архітектури, що дозволяє створювати кожен модуль окремо.

Забезпечення навантаження

На етапі розробки ми зможемо спрогнозувати майбутне навантаження на систему і з урахуванням цього, побудувати архітектуру проекту, яка зможе її забезпечити.

Відповідний UX дизайн

При розробці вашого сайту, ми проаналізуємо вашу нішу і створимо унікальний дизайн,зі зручним інтерфейсом.

Види сайтів для пошуку роботи

1. Загальна платформа про вакансії

Служить для того, щоб зробити набір персоналу з різних ніш бізнесу, як можна зручніше. Кандидати відправляють своє резюме HR-менеджерам, які згодом оцінюють і відповідають потенційному кандидату.

2. Платформа для нішевих оголошень

Даний вид проекту націлений на певну галузь або сегмент бізнесу. Такий додаток дозволить знаходити швидше і ефективніше потрібних співробітників.

3. Агрегатори вакансій

Цей сайт працює як пошукова система. Ця система збирає інформацію з багатьох дошок оголошень про вакансії і пропонує найкраще рішення для здобувача.

4. Сайт по підбору персоналу для компаній

Підходить для великих компаній або корпорацій, які знаходяться в активному пошуку співробітників. Резюме буде можливо розмістити після проходження тестового завдання. Ця система зробить процес найму більш зручним для компаній або корпорацій і дозволить скоротити витрати на залучення додаткових HR- фахівців.

5. Рейтингові сайти

Сайт такої спрямованості дозволяє претендентам знайти додаткову інформацію про потенційних роботодавців. Компанії за рахунок додаткових балів можуть підвищити свій рейтинг і збільшити кількість заявок на ту чи іншу позицію.

Пошук і фільтрація

Для зручного користування вашим сервісом, варто подбати про те, щоб шукачі могли через фільтр або пошукову консоль, знайти цікавe для них вакансію. У наших сайтах ми впроваджуємо оптимізацію запитів, які аналізують текст і видають найбільш релевантний результат.
Функционал - поиск и фильтрация для сайта по поиску работы

Особистий кабінет роботодавця

Створення сайту по пошуку роботи вимагає проектування окремого кабінету для роботодавця. Це дозволить наймачеві фільтрувати всі відгуки по вакансіях і робити зручну оплату платних послуг через особистий кабінет.
Функционал -Личный кабинет работодателя для сайта по поиску работы

Модерація

Через величезну кількість компаній, які будуть реєструватися на вашому сайті з пошуку роботи, важливо передбачити функціонал автоматичної реєстрації. Ми можемо це зробити через BankID.
Функционал -модерация на сайте по поиску работы

Профіль здобувача.

Зробити процес найму більш швидким і ефективним - це головна мета проекту, тому розробка особистого кабінету для здобувача включає: мої переглянуті резюме, редагування особистого профілю, відстеження обраних вакансій.
Функционал проекта -Профиль соискателя.

Запис на консультацію з технічним фахівцем

Розберемо, який функціонал необхідний саме для вашого типу сайту з пошуку роботи. Складемо план розробки для запуску проекту

Можливості монетизації сайту з пошуку роботи

1. Платна реєстрація

Ви як власник сайту можете поставити одноразову плату для реєстрації аккаунтів здобувачів або роботодавців.

2. Плата за розміщення в верху списку

Щоб бути більш конкурентними на вашому майданчику, компанія може оплатити розміщення своєї вакансії на верхньому рядку. Майбутні кандидати будуть клікати на такі оголошення першими.

3. Просмотр резюме

HR- менеджери отримують доступ до резюме кандидатів, але без їх ПІБ та контактних данних. Для того щоб відкрити цю інформацію, роботодавці додатково оплачують даний функціонал.

4. Кількість опублікованих оголошень

За стандартом, кожна компанія має можливість публіковати тільки одне безкоштовне оголошення в місяць. Для публікації більшої кількості оголошень, роботодавці можуть купувати додаткові вакансії.

5. Тестове завдання

Для того щоб отримувати більш якісні резюме від співробітників. Ви можете обмежити кількість резюме, зробивши відгук неможливим без відправки тестового завдання.

6. Банерна реклама

До вашої дошки про вакансії можна підключити рекламний сервіс Google Ads. Для цього ми розробляємо відповідний функціонал, що дозволяє мати зручний контроль рекламних вставками на вашому сайті.

Для кандидатів

 • Зручний пошук роботи. Важливо дати вашим користувачам можливість знаходити роботу в кілька кліків, застосовуючи інтерактивні фільтри. Для зручності варто додати підказки та гарячі пропозиції.

 • Проста реєстрація. Реєстрація через соціальні мережі дозволить спростити процес реєстрації на вашому ресурсі. При необхідності користувачі зможуть отримувати пароль від свого аккаунта протягом декількох хвилин.

 • Редагування власного профілю. При відсутності досвіду заповнення резюме, здобувачі можуть скласти неякісне резюме, яке згодом буде відвергнуто роботодавцями. Для цього варто розробити конструктор резюме, який допоможе створити якісне і привабливе опису досвіду кандидата.

Для роботодавців

 • Створення та редагування вакансій. Важливо передбачити можливість редагування вакансій, так як в процесі пошуку співробітника компанія може змінити вимоги до майбутнього співробітника.

 • Завантаження тестового завдання. Щоб полегшити пошук для роботодавця і відсікти кандидатів, які не відповідають вимогам на етапі відправлення резюме, варто передбачити можливість для HR-менеджера додавання тестового завдання.

 • Розробка преміум пакетів. Для спрощення оплати ваших послуг, ви можете розробити преміум пакети в складі яких будуть входити різні послуги.

Додатковий функціонал для сайту з працевлаштування

Калькулятор заробітної плати

При розробці даного калькулятора, ми використовуємо спеціальний алгоритм який буде аналізувати досвід і навички здобувача, ринкову пропозицію за даною професією і видавати приблизну величину заробітної плати.

Особовий кабінет

При створенні сайті з пошуку роботи варто закласти функціонал особистого кабінету користувача. Користувачеві має бути надана можливість заповнення особистого профілю, додавання відео презентації.

Список обраних вакансій

Для більш ефективного процесу пошуку роботи, можна додати список бажаних вакансій. Якщо потенційний співробітник не підходить для даної посади але хоче на неї претендувати, він може додати її в свій список на майбутне.

АTS ( cистема)

Дана система дозволяє спростити процес пошуку необхідного співробітника для роботодавця. Даний модуль автоматично приховує всі невідповідні резюме за ключовими словами і за форматом резюме.

Модуль роботи з відгуками

Поліпшення процесу найму досягається за рахунок впроваджень на сайті можливості фільтрації заявок. Це дозволить структурувати заявки за пріоритетністю, позначаючи найбільш відповідні резюме великим рейтингом.

Повідомлення на сайті

Підписки про вакансії і відгуки допоможуть зробити процес пошуку роботи швидше як для здобувача так і роботодавця. Push-повідомлення дозволяють інформувати відвідувачів сайту про кращі пропозиції від різних компаній.

Що впливає на вартість створення дошки з пошуку роботи

Функціонал вашого сайту

Час створення сайту з пошуку роботи буде залежати від функціональних модулів, які повинні бути реалізовані на вашому сайті.

Процес
модерації

Для того щоб зробити процес найму більш безпечним, ми здійснили аунтефікацію через Bank-ID або через соціальні мережі.

Терміни реалізації проекту

Витрати, які доведеться понести, на створення проекту будуть змінюватися від дедлайну проекту.

Сторонні
сервіси

Під кожен проект ми створюємо API, щоб інтегрувати ваш сайт з необхідними сторонніми системами. Кількість необхідних інтеграцій може збільшити час розробки.

UX дизайн вашого проекту

Для вашої дошки оголошень ми створимо брендовий дизайн, який дозволить виділятися серед конкурентів. Витрати понесені на дизайн можуть змінюватися від кількості елементів, сторінок, які необхідно буде зроби.

Веб і мобільний додаток

На вартість вашого проекту буде впливати необхідність або відсутність мобільного додатка. У нашому штаті є всі необхідні фахівці для того щоб розробити як веб так і мобільну версію вашого проекту.

КЕЙС "WORKUS"

Комерційний портал для працевлаштування в Європі

Мета:

Зробити процес розміщень вакансіq про роботу за кордоном максимально простий. Забезпечити зручний пошук вакансій за кордоном, по заробітній платі і геолокації.

Рішення:

З огляду на всі вимоги замовника, було спроектовано два особистих кабінета для компанії і її майбутніх співробітників. Функціонал особистих кабінетів дозволяють робити фільтрацію як резюме так і відповідних вакансій за рахунок інтелектуальних фільтрів. В процесі пошуку співробітника, компанія може редагувати вакансію.

Кейс

КЕЙС "CAREER FOR NEW LIFE"

Соціальний портал допомоги в працевлаштуванні

Мета:

Зробити процес пошуку співробітника максимально простим і реалізувати можливість навчання на порталі.

Рішення

Ми розробили два особистих кабінета, для здобувача і роботодавця. Для поліпшення комунікації реалізована функція відправки питань для уточнення по вакансії. Здобувачі отримують відповіді на свої питання і можуть виправити своє резюме для отримання конкретної посади.

Для підвищення кваліфікації, на сайті були додані розділи блог і відео. На цих сторінках користувачі можуть знайти лекції, семінари, записані майстер класи, для отримання нових знань та обміну досвідом.

Кейс

Чому вам варто довірити створення проекту WEBCASE

1. Cпеціалізація на складних проектах
Логотип для функционала 12

Наша спеціалізація - складні веб-проекти. Ми розробили більше 100 комплексний сайтів, використовуючи Python і WordPress.

2. Гарантия для
вашего сайту
Логотип для функционала 11

Безперебійність роботи вашого сайту впливає на прибуток компанії. Для цього ми фіксуємо пункт про гарантійне обслуговування в договорі.

3. Досвідчений проектний менеджер
Логотип для функционала 1

За кожним проектом ми закріплюємо досвідченого Project Manager. Це ваш чоловік в нашій команді. Він завжди залишається з вами на зв'язку.

4. Розробка під ключ
Логотип для функционала 5

У нашому штаті працюють всі фахівці, необхідні для розробки сайту з пошуку роботи. Крім створення сайту, ми можемо розробити як веб так і мобільну версію вашого проекту.

5. Фокус на ваших цілях
Логотип для функционала 4

При запуску кожного проекту, ми фіксуємо релевантні KPI для вашого бізнесу, щоб відслідковувати ефективність вашого бізнесу. Наша мета не робити проект заради проекту, а розвиватися разом з клієнтом.

6. Гнучкі моделі оплати
Логотип для функционала 8

Нашим клієнтам ми надаємо два види оплати проектів. Розробка за фіксованою вартістю застосовується для стандартних сайтів, погодинна оплата використовується для проектів в яких вимоги змінюються після кожної ітерації.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.
СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ
создание сайта

Етапи розробки сайту з пошуку роботи

 • Аналіз ніші і складання технічного завдання. На даному етапі, здійснюється аналіз ніші бізнесу і складається докладний план що потрібно буде спроектувати для сайту.
 • Прототипирование будущего сайта. Проектний менеджер створює структуру майбутнього сайту. Після перегляду прототипу замовник може внести корективи в технічне завдання.
 • Складання дизайну проекту(UX / UI). Розробляється унікальний і інтуїтивний дизайн для користувача.
 • Верстка та програмування. Після створення прототипу і дизайну вашого сайту, до роботи приступають Front-end і Back-end девелопери. Вони створюють функціонал майбутнього сайту.
 • Тестування проекту. Наші QA фахівці проводять стрес-тести вашого проекту і перевіряють, щоб кожен функціонал працював справно.
 • Запуск і підтримка. Після введення проекту в експлуатацію, ми допомагаємо навчиться роботі вашому персоналу з адміністративною панеллю. Для того щоб ваш портал, працював справно після запуску, ми здійснюємо постпроектну підтримку.

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом