register

Розробка сайтів Чернігів

«Web Case» - це команда web-розробників високого класу, готова до роботи над будь-якими проектами. У разі, якщо знадобилася розробка сайтів Чернігів - співпраця з нами дасть гарантію отримання якісного результату.

...читати повністю

Створення сайтів в Чернігові

Прагнучи до простих рішень, розробники компанії домагаються максимальної зручності використання сайту замовником. В результаті створюється сайт під ключ , повністю готовий до роботи і не вимагає додаткових налаштувань.

Кредо компанії «Web Case» - продовжувати роботу поки всі сторони не будуть повністю задоволені отриманим результатом. Наші моделі роботи актуальні для будь-якого виду проекту: будь то створення сайтів Чернігів для малого бізнесу або великого ресурсу. Гнучкість підходів співпраці дозволяє вирішувати поставлені завдання оптимальними способами.

Створення сайтів Чернігів

Наша студія оптимально підходить до формування цінової політики і пропонує рішення, які найбільше підходять для конкретної ситуації. Сформувавши разом з замовником концепцію майбутнього проекту, менеджери шукають оптимальний фінансовий варіант для його реалізації.

Розробка сайтів Чернігів Україна може бути оформлена безпосередньо в офісі компанії. Також, в цьому питанні допоможе телефон, за яким можна дізнатися у менеджера скільки буде коштувати розробка сайтів Чернігів - номер телефону знаходиться на сайті в розділі - контакти .

Загляньте в портфоліо «Web Case» і переконайтеся в високому професіоналізмі розробників і дизайнерів компанії. Успішно реалізовані проекти підтвердять правильність вашого вибору при замовленні створення сайту.

Якщо Ви цікавитеся запитами на кшталт: "створення сайтів в Чернігові ціна", "розробка сайтів чернігів номер телефону", "розробка сайтів чернігів ціни", то звертайтеся до нас в Web Case . Розробка індивідуального ресурсу - перевірений спосіб привернути увагу до свого бізнесу. Не упускайте шанс вивести впізнаваність бренду на новий рівень з командою професіоналів міжнародного класу і добийтеся успіху.

Изображение на карте -Черниговской области
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Переваги роботи з нами:

Зручні моделі співпраці

Дві моделі розрахунків за виконану роботу над проектом: фіксована оплата праці і погодинна оплата розробникам.

Штатний відділ спеціалістів

Між співробітниками є тісний і оперативний зв'язок оскільки вони працюють безпосередньо в офісі. Такий підхід прискорює процес роботи над проектом і гарантує якісний результат.

Грамотне управління проектами

На проект виділяється менеджер, який завжди готовий вислухати побажання замовника і реалізувати їх, згідно з технічним завданням.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги і команди за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху новим командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Этапи роботи

Консультації з Замовником щодо його побажань до сайту;

Розробка технічного завдання і створення прототипів ресурсу;

Розрахунок термінів робіт та затвердження документації;

Робота над сайтом: дизайн, верстка, програмування;

Тестування і запуск готового проекту;

Гарантійний період - 6 місяців з моменту здачі сайту.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Руководитель отдела разработки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом