register

Розробка сайтів для бухгалтерського обліку

Чи варто замовити розробку сайту для бухгалтерського обліку з нуля або продовжувати використовувати ручне введення в Excel і 1С? Ми вважаємо, що інвестиція в розробку під ключ може зробити ваш бізнес більш ефективним. Інтернет-додаток для бухобліку збереже час ваших співробітників завдяки автоматизації, прискорить синхронізацію даних, вбереже від помилок і людських помилок. Далі розповімо, як відбувається розробка сайтів для бухгалтерського обліку і в чому їх особливості.

Особливості сайтів для бухгалтерського обліку і їх створення

Інтернет-додатки для бухобліку та аудиту повинні відповідати базовим стандартам розробки ПЗ і володіти вузьконішевому можливостями.

Базові вимоги

Підтримка декількох рівнів доступу

Програма повинна підтримувати такі ролі, як «адмін», «бухгалтер», «менеджер». Сучасний софт для бухгалтерського обліку може підтримати як мінімум два-три рівня доступу. Для корпорацій з сотнями і тисячами співробітників і складної ієрархій посад - ми рекомендуємо імплементувати більше видів облікових записів з різними правами, в залежності від займаної позиції.

Інтеграція з іншим програмним забезпеченням

У великих компаніях зазвичай використовується кілька програм для ведення бізнесу. Це може бути CRM, ERP, платформа інтернет-магазину або софт для електронного документообігу. Розроблений на замовлення сайт для бухобліку буде інтегрований в цю екосистему. Всі дані будуть синхронізуватися без необхідності ручного дублювання.

Сумісність і доступність

Перевага бухгалтерського ПО на основі веб технологій - цілодобова доступність і сумісність з будь-якими пристроями. Користуватися таким додатком можна з ПК, смартфона, причому не важливо з якого браузера. Така можливість, зрозуміло, тягне за собою необхідність в додатковому захисті.

Захищеність

Коли мова йде про гроші, безпеку стає критично важливою. Тому збереження фінансових даних компанії на замку - пріоритет при розробці бухгалтерських програм. Двухфакторная аутентифікація, фаєрвол і шифрування - обов'язкові заходи при створенні програм, пов'язаних з фінансовими і податковими операціями.

Нішеві функції веб-додатки для бухобліку

 • Розрахунок ПДВ. Додаток для бухобліку може розраховує платежі з ПДВ, враховуючи зазначені податкові періоди. Це страхує бухгалтерів від помилок і економить їх час.
 • Обробка платіжних відомостей. Додаток допомагає відслідковувати і керувати виплатами зарплат співробітникам. У тому числі - розраховувати загальну суму виплат за певний відрізок часу з урахуванням податків і премій.
 • Звіти. Бухгалтера в середніх і великих компаніях заповнюють кілька видів звітів (річні, квартальні, місячні) і відправляють їх до податкової. Додаток може автоматизувати складання звітів. Бухгалтеру залишиться тільки стверджувати і відправляти документи.
 • Робота з інвойсами. Додаток буде обробляти, сортувати і зберігати в готовому для друку форматі все інвойси. Також можна зробити додаткові функції. Наприклад, підтримку відправки документів безпосередньо з програми і збереження адрес, імен та інших даних про клієнтів і партнерів.
 • Електронні платежі. ПО дозволить відправляти і отримувати електронні платежі за допомогою різних механізмів: міжнародних платіжних систем, онлайн банкінгу і традиційних банківських рахунків.
 • Управління кредитуванням. Підприємства зможуть моніторити кредитний ліміт своїх клієнтів і автоматично відправляти нагадування.
 • Контроль витрат. Програма може зберігати і впорядковувати рахунку, розраховувати витрати, враховуючи регулярні платежі.
 • Підключення банківських рахунків. Користувачі зможуть швидко здійснювати і отримувати перекази завдяки синхронізації програми з банківським рахунком.
 • Візуалізація даних. Сайт буде перетворювати громіздкі таблиці з сотнями параметрів в наочні діаграми і графіки.

Різновиди веб додатків для бухобліку

Існує три основних типи софта для бухгалтерів:
 1. Таблиці. Гугл таблиці і Ексель до сих популярні серед бухгалтерів. Особливо це стосується малого бізнесу та ВП.
 2. Коробкові рішення, в тому числі SaaS-платформи. Пропонують широкий набір функцій і певний запас для кастомізації. Розраховані в основному на малий бізнес. Приклад - продукти від 1С.
 3. Програми, виконані на замовлення. Розробляється з урахуванням специфічних вимог і завдань підприємства. Відрізняються підвищеною продуктивністю. Кращий варіант для великих підприємств.

Скільки коштує створення проекту для бухгалтерського обліку

Ціна розробки сайту для бухобліку з нуля залежить від семи факторів:
 • технічних вимог і завдань бізнесу;
 • кількості користувачів;
 • кількості функцій;
 • масштабованості;
 • необхідності навчання співробітників;
 • терміновості розробки;
 • терміну і покриття технічної підтримки.
Щоб визначити точну вартість створення проекту для бухгалтерського обліку, зв'яжіться з нами по телефону або через форму на сайті і ми підготуємо для вас безкоштовну кошторис.

Чому замовити сайт для бухобліку стоїть біля нас

Якщо вас цікавить кастомними розробка сайтів для бухгалтерського обліку, ми можемо запропонувати вам повний цикл послуг: від збору вимог, оформлення технічного завдання та проектування архітектури до відтворення дизайну, програмування та тестування. При написанні коду ми використовуємо популярні і ефективні технології: Python, Django, Javascript, Vue. За роки роботи ми увійшли в топ рейтингів - таких, як Clutch - України і світу з цього стека.

Приклади наших сайтів для бухгалтерського обліку

Одна з спеціалізацій нашої веб студії - проекти в галузі фінансів , в тому числі - програми для внутрішньокорпоративного користування. Ознайомитися з усіма виконаними нами веб-додатками можна в портфоліо на нашому сайті. Звертайтеся, якщо вам необхідна професійно виконана програма для бухобліку, заснована на прогресивних технологіях: хмарних серверах, машинному навчанні, блокчейне і API.

Ми спеціалізуємося на:

Факти про WEBCASE

Діджиталізуємо бізнес

Детальніше
Логотип бриф

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом