register

Розробка сайтів Дніпро

МИ ЕКОНОМИМО ЧАС І ПІДВИЩУЄМО ЕФЕКТИВНІСТЬ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Розробка сайтів в Дніпрі. етапи:

Детальне обговорення

Планування майбутнього проекту, корекція початкових ідей замовника, якщо це необхідно;

Складання технічного завдання

Складання чіткого технічного завдання, узгодження з клієнтом, прототипування;

Оцінювання проекту

Оцінка складності та масштабу робіт - на цьому етапі затверджуються терміни, в які буде закінчена розробка сайтів в  Дніпрі. Підписання договору і розрахунок передоплати;

Розробка сайта

Основний і найбільш тривалий етап - ми реалізуємо план розробки, куди входить: дизайн, верстка, програмування.

Тестування

Пробний запуск проекту, допомога з освоєнням сайту для замовника або його довірених осіб;

Гарантія

Початок гарантійного періоду (6 місяців), під час якого ви можете розраховувати на будь-яку нашу допомогу.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги і команди за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху початківцям командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Официальный сайт производителя текстильной продукции бренда "Пани Яновська". Функциональный интернет-магазин с расширенными возможностями личного кабинета

Переваги співпраці за нами

Гнучкість форм співпраці

Ми пропонуємо вам гнучку систему оплати своєї праці. Всі проекти індивідуальні і навіть при складанні детального плану робіт ми не завжди можемо виявити стовідсотково точну їх тривалість. Для таких випадків ми надаємо клієнтам вибір між погодинною оплатою (ідеально для складних сайтів, стартапів, crm і erp систем) і фіксованою оплатою за проект цілком.

Професійна команда

Повністю укомплектована і компетентна команда. У нас штат співробітників, які давно працюють разом і здатні швидко кооперуватися для виконання завдань. Розробка веб-проектів  - це  складна і комплексна робота, неможлива без цільного і дружного колективу. При виявленні правок або додаткових доробок - ми своєчасно вносимо їх в проект.

Постійний контроль всіх етапів

Для кожного проекту передбачений менеджер. Вам не доведеться взаємодіяти з командою в поодинці. Project-менеджер буде курьіровать розробкою: вести переговори між усіма учасниками процесу і вносити свої корективи в роботу.

Запис на консультацію з технічним фахівцем

Розберемо, який функціонал необхідний саме для вашого сайту. Складемо план розробки для запуску проекту

Розробка сайтів в Дніпрі.

Неможливо уявити собі проект, який розробляється без сайту. Підприємцю будь-якої спрямованості може знадобиться професійна розробка сайтів. Ми готові надати вам найкращі послуги в даному напрямку - над вашим проектом працюватимуть компетентні фахівці і задіяні найбільш інноваційні технології. Для нас немає обмежень в масштабах. Власник малого бізнесу і великий підприємець будуть в рівній мірі задоволені результатом. Розробка веб - непроста робота, що вимагає участі як замовника, так і виконавця. І якщо від першого потрібно виключно виразні вимоги і чітке розуміння кінцевого результату, то виконавець в нашій особі бере на себе увесь інший процес - створення сайтів в Дніпропетровську пройде максимально швидко і легко для вас. Ми володіємо достатнім досвідом, щоб допомогти з будь-якоюд типовою проблемою. Створення сайтів в Дніпрі ведеться строго в кооперації з замовником, а крім основної роботи по розробці вам будуть запропоновані послуги складання технічного завдання , консалтингу , технічної підтримки . Наша діяльність спрямована на якомога більш ефективну профілактику можливих труднощів і розбіжностей між вами і нашою командою - ми з задоволенням врахуємо всі ваші побажання, але будемо раді вказати на більш вигідні рішення, які зроблять ваш проект тільки краще.

Розробка сайтів в Дніпрі ціна

Зовсім не обов'язково досконально вивчати тематику розробки вебсайтів, щоб отримати на виході якісний продукт - досить звернутися до професіоналів. Ми не тільки компетентно оцінимо ваші ідеї і направимо їх реалізацію в правильне русло, а й додамо корисних рішень від себе, гармонійно доповнюючи ваш проект. Ми постійно рухаємося вперед - немає потреби переживати, що через деякий час, виділений на розробку, результат буде не на часі на ринку. Для роботи над довіреними нам проектами використовуються тільки останні методи і технології, а наша команда безперервно стежить за новими тенденціями в індустрії і розвивається. Ми дотримуємося справедливою і вигідною в обидві сторони цінової політики - створення сайтів Дніпропетровськ ціни на такі послуги від нашої команди приємно здивують вас. Якщо Ви цікавитеся запитами на кшталт "розробка сайтів Дніпропетровськ", "створення сайтів в Дніпрі ціни", то звертайтеся по одному з контактів , зазначених на нашому сайті

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом