register

Розробка сайтів хмельницький

Наша компанія створює сайти, які просувають бізнес будь-якого рівня в Інтернеті. Тепер, створення сайтів стало доступним справою, що допомагає розвитку бізнесу відповідно до прийнятої онлайн-стратегією.

...читати повністю

Створення сайтів Хмельницький

Якщо ви вирішили замовити створення сайтів Хмельницький, то робота з нашою компанією стане оптимальним вибором. Ми уважно ставимося до ваших особистих побажань. Дружня атмосфера спілкування не тільки підвищує якість роботи, а й зробити її комфортною для вас. Ми готові вирішити і нетривіальні завдання, що дозволяє реалізувати проект будь-якого рівня.

Вся розробка сайтів від перших ідей до кінцевого продукту проводиться в кілька етапів. Про це ми напишемо нижче. В результаті покрокової роботи створюється " сайт під ключ ", повністю готовий до повноцінного використання.

 

Ми пропонуємо широкий спектр послуг. Якість гарантується сотнями виконаних проектів. Позитивні відгуки наших клієнтів лише підтверджують це. Якщо Ви цікавитеся запитами на кшталт: "розробка сайтів хмельницький ціна", "тз створення сайту хмельницький", "створення сайтів хмельницький ціна", то звертайтеся до нас по одному з контактів , зазначених на сайті. Не проходьте повз можливості вийти на новий рівень бізнесу з компанією міжнародного класу.

Изображение на карте - Хмельницкая область
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Етапи розробки:

Обговорення ідеї проекту

Обговорення того як сам замовник бачить майбутній сервіс і формулювання основної ідеї;

Складання технічного завдання

Розробка ТЗ на створення сайту і створення графічних прототипів проекту;

Оцінювання проекту

Оцінка складності проекту і визначення термінів виконання. Підписання договору і отримання передоплати;

Процес розробки

Безпосередня робота над проектом: дизайн, front-end і back-end розробка;

Запуск проекта

Запуск готового сайту і процес тестування;

Гарантійний період

Гарантія на піврічний тестовий період.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги  і команди  за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху новим командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Переваги роботи з нами:

Моделі роботи

Можливість вибору способу оплати: фіксована оплата за готовий проект і погодинна оплата роботи співробітників.

Команда під ключ

Всі наші фахівці зараховані в штат, виконують свої обов'язки в офісі. Подібний підхід робить створення сайтів максимально ефективно. Співробітники компанії, перебуваючи в тісній взаємодії, миттєво реагують на всі правки, внесені в проект.

Постійний контроль

На створення сайтів виділяється окремий project-менеджер. Він курирує роботу на всіх її стадіях, здійснюючи оперативний зв'язок між розробниками і замовником. Це вирішує проблему виникнення непорозумінь між фахівцями і замовником.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом