register

Створення сайтів в Харкові

Розробники агентства «Web Case» готові прийти вам на допомогу при створенні сайту будь-якого рівня складності. Якщо вам потрібна розробка сайту в Харкові, то звернення в компанію дасть оптимальний результат по співвідношенню ціна / якість.

...читати повністю

Розробка сайтів в Харкові

Сотні успішно реалізованих веб-проектів різних напрямків дозволяють компанії займати лідируючі позиції в цій області. Створення сайтів в Харкові зробить ваш бренд більш впізнаваним і створить необхідний імідж для бізнесу або проекту.

Компанія «Web Case» орієнтована на роботу з усіма рівнями бізнесу. Тут легко реалізувати свої проекти як дрібному підприємцю, так і великим корпораціям. Гнучкий підхід до кожного конкретного випадку служить запорукою успішної реалізації планів. Ви отримуєте в своє розпорядження сайт під ключ , що не вимагає особливих налаштувань для повноцінного використання.

Професіонали своєї справи, віддані своїй професії і корпоративному духу компанії, формують при роботі над проектом обстановку взаємовиручки і підтримки. Комфортна і дружня атмосфера часто робить клієнтів компанії її друзями.

Наші переваги вигідно відрізняють нас від конкурентів. Гнучкість в підході до вирішення різних завдань допомагає нам залучати нових клієнтів і розробляти високонавантажені проекти.

Компанія «Web Case» пишається своїм умінням утримувати вартість на свої продукти в розумних межах. Якщо вам потрібне створення сайту в Харкові, то ціна, яка формується в залежності від стандартних запитів, розраховується після завершення всіх консультацій.

Розробка сайту в Харкові - ціна

Ціни на послуги компанії формуються з декількох складових:

  • консультацій із Замовником та обговорення всіх нюансів;
  • складність розробки проекту;
  • терміновість реалізації.

Ідіть в ногу з часом і створюйте для своєї справи сучасні сайти за доступною ціною. Адже послуга - розробка сайтів Харків ціна - доступна абсолютна всім.

Замовити створення сайту можна безпосередньо на сайті компанії. Також, замовлення можна оформити, скориставшись телефоном вказаному на сайті.

Якщо Ви цікавитеся запитами на кшталт: "створення сайту харків wordpress", "створення сайту харків телефон", "створення сайту харків адреса", "створення сайту в харкові ціна", то замовляйте у нас, в Web Case . Ми допоможемо не тільки оформити замовлення, але і проконсультуємо по всіх питаннях. Володіючи величезним досвідом створення сайтів, компанія виведе ваш бізнес в лідери.

Ринок з усією очевидністю показує, що ті компанії, які не присутні в інтернеті, швидко втрачають свої позиції. Якісний сайт збільшить продажі, приверне нових клієнтів і підвищить лояльність до вашого бренду.

Изображение на карте - Харьковской области
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Переваги роботи з нами:

Дві моделі роботи на вибір

Можливість вибору способу оплати за виконану роботу: погодинна оплата роботи фахівців компанії або фіксована ставка за готовий проект.

Штатні фахівці

В офісі компанії налагоджена тісна комунікація між співробітниками, що дозволяє уникнути непорозумінь і оперативно вносити необхідні зміни в проект. Досягається це відмовою від віддалених співробітників і роботою тільки з зарахованими до штату розробниками.

Кваліфікований менеджмент

Персональний менеджер, який працює над проектом виконує не тільки роль куратора, а й роль сполучної ланки між командою і замовником. Такий підхід дає гарантію, що ТЗ на створення сайту Харків буде виконано в повному обсязі, а поточні побажання замовника вчасно надійдуть в розробку.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги  і команди за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху  новим  командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Етапи роботи :

Опрацювання ідеології проекту і з'ясування всіх нюансів;

Формування технічного завдання, дизайн прототипів;

Юридичне закріплення угоди і внесення передоплати;

Розробка сайту, відповідно до вимог технічного завдання;

Запуск проекту і проведення тестування;

Протягом шести місяців ми надаємо обов'язкову гарантію.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом