register

Розробка сайтів в Миколаєві

Ми економимо час і підвищуємо ефективність вашої компанії

Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Переваги роботи з нами:

Гнучка система оплати

Ці моделі роботи дозволяють погасити фіксованою ставкою за виконану роботу або методом почасового нарахування .

Штатні cпеціаліcти

Всі співробітники виконують свої обов'язки в офісі, що створює тісну комунікацію не тільки між фахівцями, а й замовником.

Чіткий контроль під час всіх етапів розробки

Для того щоб виключити різні накладки на стадії роботи, під кожен проект виділяється персональний менеджер. Такий підхід гарантує, що управління проектом буде вестися на найвищому рівні.

Индивидуальный подход

К каждому проекту подходим индивидуально, используя только лучшие наработки.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги і команди за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху новим  командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Этапи роботи:

Розробка основної ідеї проекту і узгодження майбутнього функціоналу;

Розробка ТЗ сайту і створення прототипів проекту в графічному виконанні;

Узгодження і підписання договору, внесення передоплати;

Робота над проектом, виконання всіх завдань, прописаних в ТЗ;

Запуск реалізованого проекту і тестування;

При виявленні несправностей - надається гарантійний період протягом півроку.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який  допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Создание сайтов в Николаеве

WEBCASE - компнії, що створює веб-сайти для бізнесу. Якщо необхідна розробка сайту в Миколаєві , то звернувшись до нас, ви отримаєте найкраще рішення поставленого завдання. Тривалий досвід по реалізації веб-проектів високого рівня складності, дозволяє нам займати лідируючі позиції в цій області.

Створення сайтів в Миколаєві дає можливість зробити бренд більш впізнаваним і створити необхідний імідж для бізнесу. Замовляючи послуги в Web Case, зможете не тільки оформити замовлення, а й отримати докладні консультації що вас цікавлять. Володіючи величезним досвідом створення сайтів, наша студія виведе ваш бізнес на новий рівень розвитку. Також ми надаємо послугу - " сайт під ключ ", який не потребує додаткових налаштувань для подальшого використання.

Розробка сайту в Миколаєві: ціни

Ціни на послуги компанії формуються з декількох складових:

  • складність розробки проекту;
  • терміновість реалізації.

Також ціна може змінюватися в залежності від індивідуальних побажань замовника. Однак, ми можемо пишатися своєю якістю і швидкістю розробки.

Ідіть в ногу з часом і створюйте для своєї справи сучасні сайти за доступною ціною. Адже зараз послугу на створення сайту Миколаїв купити можна дуже просто. Якісний сайт підвищить продажі, приверне нових клієнтів і підвищить лояльність до вашого бренду. Якщо Ви цікавитеся запитами на кшталт "розробка сайтів в Миколаєві", "створення сайту в Миколаєві ціна", "розробка сайту Миколаїв телефон", "ТЗ створення сайту Миколаїв", то замовлення можна оформити, скориставшись контактами , зазначеними на сайті.+

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом