register

РОЗРОБКА САЙТІВ В ОДЕСІ

МИ ЕКОНОМИМО ЧАС І ПІДВИЩУЄМО ЕФЕКТИВНІСТЬ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Переваги роботи з нами:

Гнучкіcть співпраці

Кілька моделей, що дозволяють проводити гнучкі розрахунки за виконану роботу: фіксована вартість і почасовая оплата .

Штатні спеціаліcти

Повністю офісна робота без залучення сторонніх фахівців дає тісний контакт співробітників між собою. Це не тільки прискорює процес розробки, а й підвищує його якість.

Надійний менеджмент

Окремий менеджер для кожного проекту завжди знаходиться на зв'язку з Замовником, виключаючи виникнення непорозумінь між ним і командою розробників.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги і команди за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху  новим командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Етапи роботи:

Обговорення та формулювання ідеї на основі проведених консультацій;

Створення технічного завдання, прототипування;

Визначення термінів реалізації проекту, підписання необхідної документації та отримання оплати;

Безпосередня робота над проектом: дизайн, front & back-end розробка;

Тестування, запуск сайту і навчання замовника роботі з адмінкою;

Піврічна гарантія після здачі сайту, виправлення всіх несправностей в роботі.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Створення сайтів Одеса

Компанія «Web Case» є командою професійних web-розробників, здатна до вирішення поставлених завдань будь-якої складності. Якщо вам необхідно замовити виготовлення сайтів в Одесі, то співпраця з нашою студією принесе не тільки бажаний результат, але і позитивні емоції від роботи.

Розробники компанії прагнуть знайти прості та зручні рішення для проектів, що розробляються. Кінцевою метою роботи є створення сайту під ключ , який допоможе вам піднятися на новий рівень у вашому бізнесі або особистому просуванні.

Повна розробка сайтів в Одесі не обмежується створенням простих ресурсів. Великим компаніям часто необхідна розробка корпоративного сайту - Одеса не стала винятком. «Web Case» готова вирішити всі питання, пов'язані з розробкою і запуском нового ресурсу.

Компанія орієнтована на чітку установку при роботі з клієнтами - робота триває до повного узгодження Замовником і Виконавцем кінцевого результату. Не менш важливим завданням є створення сайту з незабутнім «обличчям», не схожим на аналогічні ресурси.

Поетапний підхід до ведення проекту враховує всі виникаючі нюанси і розробка сайтів Одеса протікає в конструктивному режимі. Наші переваги діють незалежно від виду проекту: будь то створення сайту інтернет магазину Одеса або великого корпоративного порталу.

Створення сайтів Одеса - ціни

Якщо вас цікавить розробка сайтів Одеса - ціни, то вартість, на ринку коливається і немає єдиного прайса. У цьому питанні не варто гнатися за дешевизною, адже сайт - складна структура, яка створюється на багато років вперед. Тут головним пріоритетом повинно бути якість розробки і фахівці «Web Case» здатні забезпечити таку якість.

Якщо ви цікавитеся запитами на кшталт: "створення сайту одеса ​​адреса", "створення сайту одеса ​​телефон", "створення сайту одеса ​​wordpress", то досить відвідати сайт компанії « Web Case ». Також, по телефону можна проконсультуватися з менеджером - контакти є на сайті.

Для того що б остаточно переконатися в правильності вибору варто заглянути в портфоліо компанії. Цей розділ переконливо доводить професіоналізм співробітників. Висока якість робіт і позитивні відгуки клієнтів підтвердять, що замовляти сайт треба тільки в компанії «Web Case».

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом