register

Сайт будівельної компанії під ключ

Розробка будівельного сайту - це онлайн-ресурс, який розповідає про специфіку вашої діяльності і послуги які ви надаєте на ринку. Даний сайт може знадобитися не тільки індивідуальним забудовникам, але і великим холдингам, які займаються будівництвом житлових масивів.

При створенні будівельних сайтів слід враховувати ряд особливостей: дизайн, технічні модулі і необхідну навігацію для ваших клієнтів.

Створення будівельного сайту. Основні переваги

Маркетингова складова

Після створення сайту, ваша компанія зможе залучати клієнтів не тільки з офлайн, але і онлайн площині. Вам будуть доступні такі інструменти digital marketing як: контекстна реклама, пошукове просування і email-розсилка.

Скорочення витрат

Менеджерам не доведеться робити сотні холодних дзвінків з метою донести до клієнта, які у вас є переваги. Клієнт зможе відкрити сторінку на сайті "про нас" і він побачить повну інформацію.

Брендингова частина

За рахунок веб-ресурсу, можна збільшити цільову аудиторію, поліпшити сервіс в компанії, а також давати корисні рекомендації для своїх клієнтів за рахунок особистого блога.

Підвищення зручності для клієнтів

Запуск сучасного сайту поліпшить взаємодію з компанією для клієнтів. Вони зможуть отримувати швидку і інформативну відповідь за допомогою чат-бота.

Єдина база всіх
клієнтів

Менеджерам не потрібно буде зводити десятки таблиць, вся інформація про них буде доступна в один клік. Це вирішується за рахунок підключення або розробки СRM-системи для вашого бізнесу.

Вимога
часу

Незважаючи на те, що зараз ваша компанія не відчуває необхідність в даному IT-рішення, варто заздалегідь подбати про це, щоб зберегти і примножити попит на свої послуги і в подальшому.

Онлайн-каталог

Допомагає збільшити кількість проданих квартир за рахунок 3D-візуалізації ваших об'єктів. Клієнтам достатньо клікнути на об'єкт, і йому буде доступна 3D-модель всієї будівлі, поверху і квартири.
Каталог недвижимости

Особистий кабінет

За рахунок персонального ЛК, покупці квартир можуть стежити за ходом будівництва, а також після здачі об'єкта оплачувати надані їм послуги (за парковку, за комунальні послуги).
Функционал - Личный кабинет для сайта

Вивантаження на маркетплейсах

Щоб збільшити кількість проданих квартир, можна реалізувати вивантаження ваших об'єктів на популярних маркетплейсах таких як: OlX, ціан, DOM.RIA.
Выгрузка на маркетплейсах

Інтеграція з CRM-системою

Ви зможете автоматизувати і підняти клієнтський сервіс на новий рівень за рахунок розробки та інтеграції сайту з системою обліку клієнтів.
Функционал - Интеграция с CRM

Створення сайту будівельної компанії. Необхідні інтеграції

Поштовими сервісами

Зробить можливою тригерну email-розсилку по базі ваших клієнтів.

IP-телефонія

Підключаються до сайту, щоб забезпечити менеджерам можливість вести переговори, як міжнародні, так і міжміські.

Google Maps

Користувач зможе детально відстежити де знаходяться об'єкти які ви вже зробили або які ще знаходяться в розробці.

Соціальними мережами

Прискорить реєстрацію і зробити її простішою для ваших клієнтів.

Сайт будівельної компанії. Основні елементи дизайну

1. Фонові фографії
Логотип для функционала 11

Сторінка "послуги" повинна вміщувати не тільки текст, а й фотографії, з тієї причини що вони втягують читача більш ніж один текст. Їх слід оптимізувати під пікове навантаження.

2. Брендова складова
Логотип для функционала 10

Будівельної сайт зобов'язаний бути витриманий у фірмовому стилі компанії. Коли дизайн всіх сторінок і форм збігається, це створює єдину айдентику бренду, що в значній мірі спрощує процес прийняття рішення клієнтом.

3. Тривимірний тур
Логотип для функционала 9

3D тур по вашим об'єктам стимулює продажі. Ця технологія реалізується за рахунок монтажу 360 ° фотографій. Цей інструмент активно використовується на ринку США і Європи.

4. Ваші
сертифікати
Логотип для функционала 8

Відрисовка і розміщення головних нагород на основній сторінці сайту демонструє клієнтам вашу експертність і досвід. Це реалізується за рахунок скан-копій і сертифікатів у відповідному розділі сайту.

5. Інтерактивний
дизайн
Логотип для функционала 7

Інтерактивний і анімований дизайн сприяє створенню емоційного зв'язку між вами і вашими клієнтами. Переходи, жива анімація залучає більш ніж статичні сторінки.

6. ВІДПОВІДНІСТЬ UX-ПРАКТИКАМ
Логотип для функционала 6

Інтерфейс сайту повинен бути зрозумілий користувачам, основні форми для отримання лидів, запис на дзвінок повинні бути доступні в два кліка.

Запис на консультацію з технічним фахівцем

Розберемо, який функціонал необхідний саме для вашого проекту. Складемо план розробки для запуску проекту.

Розробка будівельного сайту. Додатковий функціонал

Експорт даних

Щоб клієнти могли ознайомитися з докладним кошторисом на ваші послуги або з документацією згідно якої ви будуєте будівлі, на проекті реалізовується вивантаження в csv і інших форматах

Комунікація

У ніші будівельних сайтів важливо забезпечити швидку і зручну комунікацію з вашим клієнтом. Це може бути реалізовано за рахунок онлайн-чату або чат-бота.

Push-повідомлення

Цей модуль допомагає дібратися до ваших клієнтів, коли контекстна реклама і email-розсилка не працює. Покупці будуть отримувати актуальну інформацію прямо в браузері на головних сторінках вашого сайту.

SEO-модуль

Призначається для того, щоб ви могли конкурувати з іншими сайтами в пошуковій видачі. Складові цього модуля залежать від типу проекту, які потрібні для розробки вашого проекту.

Модуль аналітики

Аналітика ефективності рекламних кампаній стане простіше за рахунок виведення на єдиному дашборді: витрат на рекламу і кількість отриманих лідів.

Захист даних

Забезпечення безпеки ваших корпоративних даних і клієнтів, досягається за рахунок впровадження на сайті зашифрованих протоколів: https і oauth.

Від чого залежить ціна сайту будівельної компанії

1. Технічні модулі

Більше половини вартості проекту, залежить від функціоналу необхідного для вирішення бізнес-завдань.

2. Дизайн

Залежно від елементів, необхідних для виконання UX-фахівцю буде складатися витрати на дизайн проекту.

3. Кількість інтеграцій

Вартість сервісів, які потрібно підключити до вашого сайту, також впливає на вартість проекту

4. Терміни реалізації проекту

Залежно від дати дедлайну до якої необхідно підготувати ваш проект, ми розраховуємо скільки доведеться залучити Front-end і Back-end розробників.

КЕЙС "ЛІСОВА ПОЛЯНА"

Мета:

У нашу компанію звернувся холдинг, який займається будівництвом житлових масивів з метою збільшити кількість продаж і спростити облік житлових об'єктів.

Рішення:

Ми спроектували інтерактивний онлайн-конструктор, що надає можливість агентам компанії публікувати об'єкти нерухомості в кілька секунд, а також інтегрували його з CRM-системою обліку клієнта.

Кейс

КЕЙС "AXIOMA"

Мета:

Будівельна компанія, що володіє житловим масивом в місті Астані, звернулася до нас з метою збільшити продажі новобудов і оптимізувати адміністративні витрати.

Рішення:

Головним рішенням в даній ситуації виступив інтерактивний каталог квартир комплексу. Потенційним клієнтам досить перейти на сайт, і буде доступна вся інформація про: квартири які продаються, їх поверховості та детальне планування.

Каталог сайту був інтегрований з CRM-системою компанії. Після кожної проданої квартири, в системі змінюється відповідний статус про цей об'єкт.

Кейс аксиома
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Сайт будівельної компанії під ключ з WEBCASE

Розробка під ключ

У штат нашої команди входять всі необхідні фахівці, для розробки вашого проекту.

Гнучка оплата проекту

Ми працюємо як за погодинною так і за фіксованою оплатою за проект. Ставка для вашого проекту залежить від функціональних вимог до вашого сайту.

Досвідчений менеджер

Для досягнення повної синергії між командою розробників і вимогами замовника, ми закріплюємо за проектом досвідченого Project manager.

Офіційне
оформлення

Будь-який проект на створення сайту і мобільного додатоку ми оформляємо юридично.

Багаторічний
досвід

Ми маємо великий досвід розробки складних сайтів для будівельних компаній. Починаючи від корпоративних сайтів і до систем автоматизації бізнесу.

Постпроектна підтримка

При розробці проекту, ми закріплюємо юридичний термін гарантійного обслуговування, протягом якого ми виправимо всі технічні помилки на вашому сайті.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом