register

РОЗРОБКА ТЕНДЕРНИХ МАЙДАНЧИКІВ

РАЗОМ ПРОЙДЕМО ШЛЯХ ВІД ІДЕЇ ДО ЗАПУСКУ

Розробка тендерних майданчиків

Тендерні майданчики - це інтернет-платформи, які забезпечують можливість зручного проведення конкурсів для комерційних і державних закупівель. Розробка тендерної площадки дозволить відбирати найвигідніші пропозиції для вашого бізнесу.

Розвиток високих технологій вже практично витіснив живу участь людей у торговельній діяльності на біржі з акціями або іншими активами. Тепер більшість угод проводиться у віртуальному режимі і для цього існують і постійно розробляються відповідні платформи.

Чим наша компанія буде вам корисна

Реалізуємо складні проекти.

Наша компанія спеціалізується на складних веб-проектах, таких як системи автоматизації бізнесу, B2B портали і майданчики для проведення тендерів.

Готова система під ключ.

У нас працюють всі фахівці, які потрібні для реалізації вашого проекту - від ідеї до запуску. Вам не доведеться шукати додаткових підрядників.У нас працюють всі фахівці, які потрібні для реалізації вашого проекту - від ідеї до запуску. Вам не доведеться шукати додаткових підрядників.

ДОСВІД

Ми розробили більше 100 нестандартних проектів зі складною бізнес-логікою. За цей час ми розвинули глибоке розуміння технологічного стека, в центрі якого мова програмування - Python.

Надаємо гнучку систему оплати.

Ви як замовник можете вибрати відповідну для вас модель співпраці: роботу за фіксованою вартістю або погодинну оплату.

Зручний моніторинг.

Ми розбиваємо проект на спринти і після завершення кожного з них - показуємо вам результат і обговорюємо подальший розвиток вашого проекту.

Гарантія

Якщо після введення вашого майданчики в експлуатацію, будуть виявлені баги або недоліки, наша команда виправить ці помилки в найкоротший термін.

Сфери, для яких необхідний тендерний майданчик

1. Закупівлі
Логотип для функционала 12

Хочете налагодити продаж продукції через партнерів? Відкрийте тендерну для закупівель. На ній ваші дилери зможуть брати участь в прозорих, автоматизованих конкурсах.

2. Аграрна сфера
Логотип для функционала 11

Зробіть процес купівлі-продажу зерна зручним. Всі угоди можна буде оформити онлайн, здійснюючи ставки за тонну зерна.

3. Металугія
Логотип для функционала 10

Металургійні заводи можуть використовувати можливості тендерної площадки для продажу своєї продукції і розширення ринків збуту.

4. Будівельна галузь
Логотип для функционала 7

Тендерна майданчик для цієї сфери дозволяє продавати будівельні матеріали і вибирати кращого підрядника для виконання робіт.

5. Енергетика
Логотип для функционала 4

За допомогою тендерної онлайн площадки виробники електроенергії можуть здійснювати продаж за двосторонніми договорами на електронних аукціонах.

6. Логістика
Логотип для функционала 5

Влаштовуйте тендери і вибирайте кращі логістичні компанії для транспортування вашого товару на вигідних умовах.

Тендерний майданчик повинен надавати

Оперативний доступ

Доступ до підготовленої документації, щоб учасники могли ознайомитися з умовами тендерів

Особистий рахунок

Рахунок для розміщення фінансових коштів, в подальшому заблокованих або списаних для прийняття участі в тендері.

Виписка транзакцій

Історія транзакцій і виписки по руху грошових коштів на відкритому рахунку.

Детальна документація

Можливість підготовки запиту про докладне роз'яснення деяких положень досліджуваної документації.

Система повідомлень

Просунута система повідомлень для користувачів про статус лота. Сповіщення через email, месенджери і push-повідомлення.

Перегляд угод

Можливість перегляду угод певного підрядника для підвищення прозорості роботи майданчика.

Зручний пошук

Щоб користувачі могли швидко знаходити цікавий для них тендер, важливо опрацювати зручну навігацію і пошук. Для цього необхідно інтегрувати пошуковий модуль і додати фільтрацію тендерів по статусах, місцем розташування, датою і іншим важливим параметрам.

Функционал -удобный поиск

Модуль технічної підтримки

Модуль техпідтримки обов'язковий для тендерних майданчиків. В процесі торгів або оформлення угод у учасників можуть виникати питання до адміністрації сайту. Щоб своєчасно відповідати на повідомлення користувачів, на вашій платформі повинен бути передбачений відповідний інтерфейс.

Функционал - онлайн общение

Особистий кабінет

Створення функціоналу особистого кабінету зробить ваш тендерний майданчик безпечнішим і клієнтоорієнтованим. Слід передбачити можливість реєстрації для юридичних і фізичних осіб. А також - впровадити верифікацію даних, історію торгів і перевірку балансу.

Електронна документація

Для зменшення часу на паперову тяганину варто передбачити можливість для учасників тендерів оформляти всі документи онлайн. Серед важливих функцій в цьому модулі - підтримка електронного підпису і можливість перегляду документів без скачування.

Функционал -Электронная документация

Запис на консультацію з бізнес-аналітиком

Розберемо, яке рішення необхідно саме для вашого бізнесу. Який функціонал потрібен для вашої тендерної площадки. Складемо план розробки та запуску проекту.

Адаптуємо ваш сайт під мобільні

Для всіх інтернет-проектів ми забезпечуємо підтримку повноцінної роботи на мобільних і планшетах. Ми створюємо адаптивну верстку, яка підлаштовує інтерфейс для зручної роботи на кожному розмірі екрану користувача пристроїв.

Тендерная площадка для компании

Важливий функціонал для успішної роботи площадки

Розсилка для партнерів

Тендерний майданчик передбачає взаємодію великої кількості учасників. Щоб кожен з них отримував актуальну інформацію, на вашому майданчику потрібно реалізувати автоматичну розсилку електронних листів.

Механізм реєстрації та верифікації користувачів

Для забезпечення безпеки торгових операцій на вашій платформі необхідно впровадити функціонал особистих кабінетів з верифікацією особистості або юридичної особи. Для цього в кабінеті повинна бути підключена функція завантаження документів.

Інтеграція з платіжними системами

Для прискорення взаєморозрахунків до вашої тендерного майданчика можна підключити міжнародні і національні платіжні системи. Впровадження платіжного шлюзу поліпшить користувальницький досвід і зміцнить лояльність ваших партнерів.

Автоматичні повідомлення

Завдяки автоматичної розсилці листів і push-повідомлень ваші партнери завжди будуть в курсі  про стан  торгів по тендерам, що їх цікавлять. Також користувачі вашого  майданчика будуть миттєво дізнаватися про появу нових конкурсів.

Інтеграція з ProZorro

Щоб ваш тендерний майданчик міг працювати з держсектором, необхідно підключити її до ProZorro. Через цей онлайн-сервіс здійснюються всі великі державні закупівлі.

Вибір правильної технології

Для забезпечення безперервної роботи вашого сервісу на етапі проектування ми закладаємо архітектуру, що від початку розрахована на високе навантаження. Також ми використовуємо технології розраховані на оброблення тисяч одночасних запитів.

Етапи розробки

Складання ТЗ

Досліджуємо вашу ідею і оформляємо її у вигляді докладного технічного завдання.

Створення прототипу.

Створюємо макети і інтерактивний прототип, щоб показати вам, як буде виглядати ваш майбутній продукт.

Верстка і фронтенд-розробка.

Переводимо макети в HTML, CSS і JavaScript код. Використовуємо фреймворк Vue.

Бекенд-розробка.

Програмуємо серверну частину вашої тендерної площадки. Створюємо логіку обробки даних.

Тестування

Проводимо різні види тестів, щоб проконтролювати якість і стабільність роботи вашого майданчика.

Інтеграція з необхідними сервісами.

Підключаємо зовнішні сервіси, такі як платіжні системи та служби доставки.

Кейс: "Mareven Food Holdings"

Замовник: міжнародний інвестиційний холдинг Mareven Food Holdings Ltd.

Мета

Розробити логістичний тендерний майданчик, який дозволить замовнику відбирати транспортні компанії. Формат конкурсу повинен сприяти отриманню вигідних пропозицій з перевезення продукції.

Рішення

Для вирішення завдання ми створили зручний інтерфейс, який дозволяє користувачам знаходити тендери і брати участь в конкурсах на надання логістичних послуг.

Щоб переконатися, що всі учасники тендерів відповідають необхідним вимогам, запровадили механізм верифікації користувачів.

Кейс
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Дізнатися вартість ТЗ
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом