register

Створення WEB додатків

"Складні веб-проекти під ключ"

Веб-додаток - простими словами, це програма, яка працює в браузері користувача (клієнт-серверний додаток). Інтернет-додатки можуть бути як простими (приклад - сайт з особистим кабінетом), так і досить складними, наприклад, ERP-системи, поширювані за моделлю SaaS.

Ми створюємо веб-додатки будь-якого масштабу, рівня складності і галузевої спрямованості. Кожен проект розробляється, виходячи з конкретних бізнес-цілей наших замовників.

Види інтернет-додатків

Переваги веб-додатків

Кросплатформенність

Веб-додатки працюють на мобільних і десктопах, дозволяючи охопити максимально широку аудиторію.

Зручність оновлення

При оновленні програми всі користувачі відразу ж отримують доступ до останньої версії вашого ПО.

Інтеграції

Гнучкі можливості інтеграції з усіма сервісами, що підтримують обмін даних через API.

Безпека

При роботі по SaaS-моделі ви захищені від піратського поширення вашої програми.

Ефективність

Завдяки автоматизації внутрішніх процесів впровадження веб-додатків зробить ваш бізнес більш ефективним.

Єдина база

Веб-додатки можуть виступати центральною базою даних для всіх інших сервісів і додатків компанії.

Захист даних

При розробці web-додатки важливо забезпечити безпечний доступ до централізованих даними. Способи:

 • Створення системи облікових записів користувачів з різними привілеями та рівнями доступу.
 • Підключення зашифрованого протоколу HTTPS.
 • Впровадження багатофакторної аутентифікації: пароль, email-верифікація, SMS.
Защита данных с помощью зашифрованных протоколов и логирования

Інтеграція з іншими системами

У веб-додатків ширші можливості інтеграції в порівнянні з настільним програмним забезпеченням. Web-додаток можна синхронізувати із зовнішніми сервісами і внутрішнім софтом через: API, RSS, XML, Парсинг, WEBHOOK

Интеграция веб-приложений с другими сторонними сервисами

Налаштування під різні платформи

Інтерфейс і відображення контенту інтернет-додатків необхідно налаштувати під різні пристрої (мобільні, планшети, ноутбуки, смарт-ТВ, ПК) і браузери (Chrome, Firefox, Safari, Edge). Є кілька підходів до кросплатформенної адаптації:

 • Адаптивна верстка.
 • Responsive-дизайн.
 • PWA.
 • Окрема мобільна версія.
Настройка веб-приложения под разные платформы

Оновлення програмного коду

Веб-додатки, на відміну від десктопного ПО, зберігається централізовано на одному сервері. Це дає можливість змінювати програмний код для всіх користувачів одночасно. Таким чином всі ваші клієнти отримують доступ до:

 • Останнім системним апдейт.
 • Патч безпеки
 • Новим функцій.
Обновление программного кода в веб-приложениях

Запис на консультацію з бізнес-аналітиком

Розберемо, яке рішення необхідно саме для вашого бізнесу. Який функціонал потрібен для повноцінної роботи веб-додатка. Складемо план розробки та запуску проекту.

Інтегруємо веб-додаток з іншими сервісами

Служби доставки

Підключення транспортних служб дає можливість відстежувати статуси виконання замовлень, переглядати стан оплати, умови доставки і іншу інформацію. Підключимо до вашого додатка будь-які українські (Нова пошта, Укрпошта, Justin) і міжнародні (DHL, FedEx, UPS) сервіси доставки.

Мобільні додатки

Користувачі смартфонів складають значну частину аудиторії для будь-якого бізнесу. Інтеграція сайту і мобільного додатка підвищить охоплення ваших маркетингових кампаній і дасть вашим клієнтам можливість вибору зручного для них каналу взаємодії. При необхідності, ми не тільки побудуємо для вас адаптивний сайт, але і розробимо повноцінний мобільний додаток.

Системи обліку

Проводимо інтеграцію з програмним забезпеченням для фінансового і складського обліку, ERP-системами і іншими корпоративними софтом: 1С, Bitrix, SAP, Microsoft Dynamics. Налаштуємо автоматичний обмін даних між відділами вашого підприємства. При необхідності проведемо цифровизацию процесів і здійснимо комплексну діджіталізацію компанії.

CRM

Синхронізуємо ваш сайт з CRM-системою. Дані про ліди, покупців, заявках та замовленнях будуть автоматично надходити в вашу CRM. Це підвищить ефективність відділу продажів і маркетингу, а також поліпшить якість клієнтського сервісу завдяки прискоренню виконання замовлень. Якщо ж у вас ще немає CRM-платформи, ми можемо розробити систему, максимально оптимізовану під потреби вашого бізнесу.

Сервіси розсилок

Налаштуємо багатоканальний сервіс розсилок, що підтримує email, месенджери, SMS і повідомлення в браузері. Інтеграція з сервісами розсилок покладе основу для ефективної комунікації з вашими клієнтами. Перетворюйте лідов в покупців, зміцнюйте зв'язку зі старими клієнтами і просто інформуйте ваших передплатників в повністю автоматичному режимі.

Платіжні системи

Інтеграція платіжних систем дозволяє робити оплату товарів і послуг прямо на вашому сайті. Виходячи з цілей проекту і регіону користувачів, ми підключимо до вашого веб-додатку платіжні системи (Visa, Mastercard), онлайн-банкінг (Приват24), PayPal та інші сервіси. Налаштуємо безпечне з'єднання, яке гарантуватиме безперебійність і високу швидкість транзакцій.

КЕЙС: "LOVE STORY"

Мета:

розробити CRM систему для міжнародного агентства знайомств.

Рішення:

Для виконання поставленого завдання, сайт був розділений на кілька основних категорій: база клієнтів, звіти по роботі співробітників. Був розроблений календар і завдання для контролю робочого часу

Кейс CRM

КЕЙС"BROK"

Мета:

розробити сайт послуг з потрібних об'єктів максимально простим, перетворити сервіс в єдиний центр по роботі з землею, де можна знайти, купити або продати нерухомість і замовити будь-які супутні послуги

Рішення:

Весь проект робили вручну без заготовок. З напрацювань використовували свої модулі для критичної email-розсилки та SEO-модуль. Попередньо було адаптовано їх під цей проект. "

Кейс
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Адаптація під мобільні

Для всіх інтернет-проектів ми забезпечуємо підтримку повноцінної роботи на мобільних і планшетах. Ми створюємо адаптивну верстку, яка підлаштовує інтерфейс для зручної роботи на кожному розмірі екрану користувача пристроїв.

Адаптация портала для мобильных устройств

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Чому варто замовити розробку веб-додатки у нас

1. Cпеціалізуємося на складних сайтах
Логотип для функционала 12

Розробляючи складні інтернет-проекти, ми вирішуємо завдання наших клієнтів, з якими неможливо було б впоратися шаблонними методами. При проектуванні структури нестандартних веб-додатків ми задіємо досвідчених архітекторів ПО, старших програмістів і аналітиків, які ретельно вивчають проблему як з технічної, так і з бізнесової точки зору.

2. Працюємо по зручній для вас моделі оплати
Логотип для функционала 11

У розробці інтернет-додатків є дві популярних моделі оплати: фіксована ціна і погодинна оплата. Плюс першого варіанту - гарантія вартості і строків запуску проекту. Перевага другого - можливість змінювати вимоги і змінювати набір функцій проекту на ходу. Ми надамо вам можливість вибрати підхід, який зручний вам.

3. Розробляємо системи під ключ
Логотип для функционала 10

Ми надаємо послуги повного циклу веб-розробки: від дослідження ідеї, ринку і складання технічного завдання до дизайну, програмування та запуску. При цьому ми не тільки ретельно тестуємо всі проекти, а й займаємося з тех. підтримкою і навчанням ваших співробітників роботі з новим додатком.

4. Налаштовуємо інтеграцію і автоматичний обмін даними
Логотип для функционала 7

У нашій компанії працюють інженери ПО, що спеціалізуються на бекенд-розробці. Ми можемо інтегрувати інтернет-додаток з іншими програмами вашого підприємства або зовнішніми сервісами. Це дозволить автоматизувати обмін даними, уникнути дублювання інформації та оптимізувати бізнес-процеси в цілому.

5. Створюємо мобільні додатки
Логотип для функционала 6

В 2021 році мобільних користувачів більше, ніж користувачів ПК, практично у всіх категоріях. Тому ми будуємо не тільки адаптивні сайти, але й повноцінні мобільні додатки. Залежно від завдань проекту, ми можемо розробити для вас прогресивний веб додаток ,PWA , або нативний мобільний додаток.

6. Навчаємо і даємо гарантію
Логотип для функционала 5

Ми проведемо тренінги для ваших співробітників, щоб вони могли ефективно використовувати весь набір функцій нової програми. Для всіх наших проектів ми даємо гарантію і здійснюємо технічну підтримку, щоб ваш додаток працював без простоїв.

Розробка веб додатка - логічний крок розвитку сучасного бізнесу. Визнані бренди вже присутні в мережевому просторі, а молоді компанії тільки починають затверджуватися на різних майданчиках. Однак і ті, й інші пов'язує спільна риса - необхідність ресурсу який може вирішити їх бізнес завдання.

Що таке веб додаток

По суті, такими є всі безліч сайтів присутніх в мережі. При чому вони не прості, а володіють інтерактивними елементами, такими як:

 • форми;
 • кнопки;
 • прогрес-бари.

Цей список не є вичерпним оскільки інтерактивних елементів набагато більше.

До веб додатків мають пряме відношення різні магазини, сервіси бронювання, пошукові системи соціальні мережі і багато інших онлайн-бізнесів.

Різниця між Сайтами і додатками

Перед тим як замовляти створення, варто розібратися, щоб не переплатити. У них все-таки є деякі відмінності. Стандартні рішення типу блогів орієнтовані на просту віддачу контенту. Як правило, інтерактивність таких додатків обмежується можливістю залишити коментар. Здебільшого проекти публічно доступні через Internet.

Додаток навпаки має суттєві обмеження в публічності і в більшості призначені для взаємодії з конкретним клієнтом. Вони займаються збором даних відносяться до безпосереднього ведення бізнесу, обробляють їх і зберігають. Найчастіше в їх роботі використовується Intranet.

Прикладом першого виду ресурсів може слугувати та ж Вікіпедія. Яскравим прикладом виступають документи Гугл.

Говорячи більш предметно, можна відзначити три ключові ознаки, за якими можна відрізнить створення сайту від НЕ сайту.

Інтерактивність в роботі

Цей показник істотно відрізняється в веб додатку та на сайті. На останньому розташований контент, з яким взаємодіяти неможливо. Його можна тільки прочитати або скопіювати, створювати його може лише адміністратор через CMS (кабінет управління проектом). Але ці дії користувачів не є інтерактивністю.

Це рішення, на відміну від сайту, дає дуже широкі можливості для управління інформацією на сторінці. Відбувається своєрідний «діалог» між користувачем та програмою. На кожен своє «питання» він отримує «відповідь». І ця «відповідь» на конкретну дію - платіж, участь в чаті, завантаження контенту і т.д.

Інтеграція зі сторонніми рішеннями

Це поняття означає зчленування дрібних компонентів в більший і складний механізм. Програмісти, в разі необхідності, здатні провести інтеграцію сайту з зовнішніми системами такими як CRM. Однак на практиці, така операція найчастіше застосовується до додатків. Це пов'язано з більш складним функціоналом і частою потребою отримання інформації з зовнішніх джерел.

Авторизація клієнтів

У цьому плані, також, існує велика різниця. На звичайних сайтах більшість сторінок можна переглядати взагалі ніяк себе не позначаючи. З додатками ситуація зовсім інша. Оскільки вони надають бізнесу широкий спектр можливостей, вимоги до авторизації зростають. Наприклад, попередження про слабкий паролі, ігнорувати подібне ніяк не можна. В іншому випадку зростає ймовірність злому аккаунта. Природно, що і перші і другі «заточені» під вирішення конкретних бізнес завдань (найвідоміші CRM, CMS та ERP).

Якщо говорити про використання в бізнесі, то найбільш привабливим варіантом стає розробка веб додатків. Але найбільш оптимальним варіантом буде створити взаємну інтеграцію. При такому підході можна взяти найкраще від двох систем, мінімізувавши негативні сторони.

Які існують види

Всі, наведені нижче види, розробляються для різних цілей і покликані вирішувати ваші завдання. З цієї причини існує багато видів програмних продуктів, з них основними є:

 1. CRM - призначені для ефективної автоматизації бізнес процесів. З їх допомогою обробляються замовлення, обслуговуються клієнти, виконуються маркетингові дослідження і вирішується безліч інших ваших завдань.
 1. ERP - здійснює автоматизацію внутрішнього управління господарською діяльністю компанії.
 1. ITRP - Спеціалізований клас рішень, спрямований на контроль і управління IT-ресурсами сервісів.
 1. OSS - дозволяють працювати операторам розподілених обчислювальних систем.
 1. BSS - є різновидом OSS. Відносяться до систем підтримки бізнесу.

Крім перерахованих, існують і «екзотичні» - під конкретного замовника. Вони можуть поєднувати в собі багато ознак основних рішень і містити унікальний функціонал.

 

Серверні програми

Вони необхідні, в першу чергу, для поділу навантаження в зв'язці - клієнт-сервер. Серверна web частина отримує запити від клієнтської і відповідно до них дає необхідні відповіді у вигляді даних.

 

Програми для взаємодії з базами даних

Якщо взяти в якості бізнес прикладу інтернет-магазин, то покупці, що знаходяться в різних місцях і використовують різні пристрої, звертаються до однієї товарної базі даних. У ній же зберігаються і вся інформація про клієнтів.
Для того щоб не розносити дані по різних базах, їх обробляють спеціальними програмні модулі. Цей підхід прискорює звернення і підвищує збереження даних. Також відпадає необхідність в їх постійної синхронізації між собою.

Які існують види

Всі, наведені нижче види, розробляються для різних цілей і покликані вирішувати ваші завдання. З цієї причини існує багато видів програмних продуктів, з них основними є:

 1. CRM - призначені для ефективної автоматизації бізнес процесів. З їх допомогою обробляються замовлення, обслуговуються клієнти, виконуються маркетингові дослідження і вирішується безліч інших ваших завдань.
 1. ERP - здійснює автоматизацію внутрішнього управління господарською діяльністю компанії.
 1. ITRP - Спеціалізований клас рішень, спрямований на контроль і управління IT-ресурсами сервісів.
 1. OSS - дозволяють працювати операторам розподілених обчислювальних систем.
 1. BSS - є різновидом OSS. Відносяться до систем підтримки бізнесу.

Крім перерахованих, існують і «екзотичні» - під конкретного замовника. Вони можуть поєднувати в собі багато ознак основних рішень і містити унікальний функціонал.

 

Серверні програми

Вони необхідні, в першу чергу, для поділу навантаження в зв'язці - клієнт-сервер. Серверна web частина отримує запити від клієнтської і відповідно до них дає необхідні відповіді у вигляді даних

 

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом