register

СТВОРЕННЯ СКЛАДНИХ САЙТІВ

МИ ЕКОНОМИМО ЧАС І ПІДВИЩУЄМО ЕФЕКТИВНІСТЬ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

Розробка складних сайтів - це особливий різновид створення веб сервісів , який має на увазі створення нешаблонних інтернет -майданчиків, ідеальних для вирішення конкретно поставлених бізнес-цілей. Нижче ми поговоримо про особливості такого підходу до розробки.

Вимушений пошук оптимальної стратегії для подальшого розвитку бізнесу змушує цих власників звертатися до розробників за створенням сайту "з нуля" , тобто, вже не на основі готового рішення. В такому випадку вартість розробки виходить на порядок вищою, ніж у випадку з шаблонними веб-сайтами, проте в довгостроковій перспективі подібні витрати себе повністю виправдовують.

...читати далі

Що лежить в основі розробки складних сайтів?

Розробка веб-сайтів "під ключ" має на меті проходження команди розробників чотирьом найважливішими правилам:

 • повний облік індивідуальних вимог і побажань власника сайту;
 • створення унікального веб-дизайну;
 • побудова сайту з кастомізованої структурою;
 • опрацювання нестандартного функціонала.

Етапи створення складних сайтів

Очевидно, що в даному випадку створення складного сайту самому взагалі не розглядається. Так, щоб вдало зробити комплексний сайт на замовлення, необхідно задіяти в процесі його створення досвідчену команду розробників. Вони звикли креативно мислити і працювати не за "заїждженою схемою". Проте, незалежно від підходу розробників до організації структури сайту, створення його дизайну, а також опрацювання специфічних функцій, існує ряд послідовних етапів, які їм в будь-якому випадку доведеться виконати. Ось вони:

 • Проектування . Даний етап включає в себе процедуру складання технічної документації до майбутнього сайту, в тому числі, ретельне опитування його власника щодо індивідуальних переваг. Це той етап, на якому вноситься найбільша кількість коригувань. Тому постійна взаємодія з замовником тут обов'язкова.
 • Дизайн . Дизайн у складних сайтів завжди розробляється з нуля - тобто, "заточений" під специфіку конкретного роду діяльності, яку цей сайт представляє. Правильно складений дизайн стане запорукою правильного іміджу вашого бізнесу, а також підвищить рівень user experience (UX).
 • Написання програмного коду . Даний етап створення складного сайту html має на увазі два варіанти розвитку подій: в першому випадку розробники вибирають готову CMS і кастомізують вже готові шаблони (що в даному випадку - небажано), у другому ж випадку розробники пишуть програмний код для сайту "від а до я " (це займає набагато більше часу, проте в подальшому надає куди більше гнучкості в плані масштабування, інтеграції та внесення видозмін в поточний функціонал).
 • Тестування . Це останній етап розробки складного сайту, що включає в себе комплекс заходів з перевірки ефективності і коректності роботи створеного рішення. Так, процедура тестування дозволяє не тільки виявити грубі помилки в реалізації веб, а й удосконалити якість досвіду його майбутніх відвідувачів.

Розробка технічних сайтів

Це поняття рівнозначно "створенню складних сайтів". Даний тип сайтів передбачає націленість на програмну складову ресурсу, швидкість і точність проведення розрахунків (як правило на сервері) і робота з ВЕЛИЧЕЗНИМИ масивом даних. Дизайну відводиться другорядне місце.

Створити складний сайт під замовлення

Вартість створення складного сайту, розробки веб-сервісів або розробка технічних сайтів, залежить від багатьох факторів. Як правило вартість буде починатися від $ 5000, в залежності від кількості та складності функцій може досягати і $ 50,000, а іноді і перевищувати. Як ви бачите, розкид величезний, і для того щоб його звузити, необхідно знати деталі вашого проекту. Тоді ми розрахуємо вартість і етапи, які зможемо зафіксувати в Договорі . До того ж у нас в компанії над проектом працює повноцінна команда:

- проект менеджер
- дизайнер
- back-end
- front-end
- QA

Завдяки кожному з її учасників, кожен етап проекту виконується під контролем, вчасно і з високою якістю. Саме тому ми працюємо за договором.

Якщо ви готові приступати до реалізації своєї ідеї, звертайтеся до нас в WebCase ! Ми зробимо технічно складний сайт без особливих зусиль, оскільки маємо досвід більше 7 років в створенні величезних проектів.

Нюанси розробки складних сайтів

Ми створюємо нестандартні цікаві проекти з 2015 року. Щомісяця з нами запускаються нові стартапи, системи автоматизації та державні проекти діджіталізаціі.

Проектування - наріжний камінь проекту

Будь-функціонал можна реалізувати десятками різних способів, але тільки досвідчений technical writer зможе передбачити можливі складнощі, незручність використання або нестикування логіки роботи, і вже на етапі Технічного завдання підказати як краще реалізувати той чи інший функціонал

У кожному проекті є технічні складності

Завжди може піти щось не за планом: не виходить підключитися до API, система не витримує заявлене навантаження або проблеми з швидкодією системи. У нашій компанії працюють понад 15 виділених команд, кожна розробляє різнопланові проекти і якщо проблему не вдається вирішити на рівні однієї, завжди є хтось уже стикався з подібною проблемою і рішення буде знайдено.

Досвідчений PM - запорука прогнозованого результату

Розробка проектів підвищеної складності вимагає особливого контролю, з чітким розумінням кінцевого результату і проблем (ризиків) які можуть виникнути на шляху його досягнення. Тому вкрай важливо, щоб розробку курував досвідчений Проект-менеджер, який зможе передбачити всі труднощі і чітко провести роботу по намічених етапах.

ShowImpulse

Сервіс з продажу квитків на заходи

Ціль:

Підвищити продаж квитків через сайт

Рішення:

 • Новий сайт повинен працювати однаково добре на мобільному і ПК. У користувачів повинна бути можливість вибору місць на точних схемах залів;
 • Для підвищення лояльності вирішили реалізувати дисконтну систему і промокодом. Створити генерацію електронних, фізичних і мобільних квитків, щоб клієнт міг зберігати / використовувати квиток зручним для нього способом;
 • Автоматизувати роботу з партнерами, створити систему обліку проданих  квитків,  функціонал управління і угруповання заходів

Feodal

Веб-проект для залучення клієнтів в оффлайн бізнесі

Ціль:

Підвищити продажу землевпорядних послуг, що надаються компанією замовника

Як ми це зробили:

 • залучили цільову аудиторію за допомогою безкоштовних сервісів: інтерактивної кадастрової карти і каталогу оголошень;
 • зробити замовлення послуг з потрібних об'єктів в 2 кліка;
 • перетворили проект в єдиний центр по роботі з землею, де можна знайти, купити або продати нерухомість і замовити будь-які супутні послуги.

Лісова поляна

Конструктор житлових комплексів

Ціль:

Створити інтерактивне рішення з пошуку квартири в містечку, що складається з 123 будинків

Як ми це зробили:

Розробили унікальне рішення по конструюванню житлових комплексів, що дозволяє додати на сайт сотні будинків і тисячі квартир всього за кілька хвилин.

CARGO CARDS

Портал міжнародних вантажоперевезень

Цель:

Створити зручний і інтуїтивно зрозумілий сервіс пошуку транспорту

Як ми це зробили:

У сервісі реалізована можливість створення заявки на перевезення вантажів, а також каталог вантажоперевізників. Докладний фільтр, можливість відправки повідомлень, а також відкрита інформація про компанію дозволяє з легкістю знайти клієнта або надійного партнера.

Чому більше 140 клієнтів довірили створення складних проектів нам?

1. Високонавантаженість
і швидкодія

Ми готові забезпечити показники закріплені в договорі. Щодня, нашими сайтом та додатками користуються мільйони користувачів, що підштовхує нас безпервного розвитку в підходах щодо оптимізації швидкості роботи і масштабованості системи.

2. Обмін даними
і інтеграція

У нас великий досвід інтеграції з CRM / ERP-системами, системами агрегації даних, модулями імпорту і сторонніми сервісами. Можемо сміливо заявити, що підключимо все що завгодно з за умови наявності документації.

3. Розробка системи
“під ключ”

Ми відповідаємо за всі етапи роботи і беремо на себе відповідальність за весь проект в цілому. З гарантіями. Якщо над проектом працюватимуть різні команди, наш проект-менеджер може взяти на себе координацію всіх для досягнення загального результату.

4. Мікросервісна або монолітна архітектура

Наша команда може запропонувати створити проект на обох підходах до розробки. Ми проконсультуємо, що краще конкретно для вашого рішення.

5. Розробка мобільних додатків

У нашій команді є круті розробники мобільних додатків і якщо ви вирішите вивести свій проект в цю площину, то вам не доведеться шукати нового підрядника.

6. Масштабованість команди

Якщо того вимагатиме проект, ми зможемо підключити до проекту додаткові команди програмістів, технічного архітектора або бізнес-аналітика.

разработка сайта стартап
ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ - ЦЕ ФУНДАМЕНТ

НЕ МАЄТЕ ТЗ?

Неможливо побудувати будинок без плану і креслень. Аналогічно не можна створити якісний веб-ресурс без технічного завдання. Тому ми розробляємо ТЗ абсолютно до всіх наших проектів.

18 фактів про важливість ТЗ і прототипів

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом