register

СТВОРЕННЯ СКЛАДНИХ САЙТІВ

МИ ЕКОНОМИМО ЧАС І ПІДВИЩУЄМО ЕФЕКТИВНІСТЬ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

Розробка складних сайтів - це особливий різновид створення веб сервісів , який має на увазі створення нешаблонних інтернет -майданчиків, ідеальних для вирішення конкретно поставлених бізнес-цілей. Нижче ми поговоримо про особливості такого підходу до розробки.

Вимушений пошук оптимальної стратегії для подальшого розвитку бізнесу змушує цих власників звертатися до розробників за створенням сайту "з нуля" , тобто, вже не на основі готового рішення. В такому випадку вартість розробки виходить на порядок вищою, ніж у випадку з шаблонними веб-сайтами, проте в довгостроковій перспективі подібні витрати себе повністю виправдовують.

...читати далі

Що лежить в основі розробки складних сайтів?

Розробка веб-сайтів "під ключ" має на меті проходження команди розробників чотирьом найважливішими правилам:

 • повний облік індивідуальних вимог і побажань власника сайту;
 • створення унікального веб-дизайну;
 • побудова сайту з кастомізованої структурою;
 • опрацювання нестандартного функціонала.

Етапи створення складних сайтів

Очевидно, що в даному випадку створення складного сайту самому взагалі не розглядається. Так, щоб вдало зробити комплексний сайт на замовлення, необхідно задіяти в процесі його створення досвідчену команду розробників. Вони звикли креативно мислити і працювати не за "заїждженою схемою". Проте, незалежно від підходу розробників до організації структури сайту, створення його дизайну, а також опрацювання специфічних функцій, існує ряд послідовних етапів, які їм в будь-якому випадку доведеться виконати. Ось вони:

 • Проектування . Даний етап включає в себе процедуру складання технічної документації до майбутнього сайту, в тому числі, ретельне опитування його власника щодо індивідуальних переваг. Це той етап, на якому вноситься найбільша кількість коригувань. Тому постійна взаємодія з замовником тут обов'язкова.
 • Дизайн . Дизайн у складних сайтів завжди розробляється з нуля - тобто, "заточений" під специфіку конкретного роду діяльності, яку цей сайт представляє. Правильно складений дизайн стане запорукою правильного іміджу вашого бізнесу, а також підвищить рівень user experience (UX).
 • Написання програмного коду . Даний етап створення складного сайту html має на увазі два варіанти розвитку подій: в першому випадку розробники вибирають готову CMS і кастомізують вже готові шаблони (що в даному випадку - небажано), у другому ж випадку розробники пишуть програмний код для сайту "від а до я " (це займає набагато більше часу, проте в подальшому надає куди більше гнучкості в плані масштабування, інтеграції та внесення видозмін в поточний функціонал).
 • Тестування . Це останній етап розробки складного сайту, що включає в себе комплекс заходів з перевірки ефективності і коректності роботи створеного рішення. Так, процедура тестування дозволяє не тільки виявити грубі помилки в реалізації веб, а й удосконалити якість досвіду його майбутніх відвідувачів.

Розробка технічних сайтів

Це поняття рівнозначно "створенню складних сайтів". Даний тип сайтів передбачає націленість на програмну складову ресурсу, швидкість і точність проведення розрахунків (як правило на сервері) і робота з ВЕЛИЧЕЗНИМИ масивом даних. Дизайну відводиться другорядне місце.

Створити складний сайт під замовлення

Вартість створення складного сайту, розробки веб-сервісів або розробка технічних сайтів, залежить від багатьох факторів. Як правило вартість буде починатися від $ 5000, в залежності від кількості та складності функцій може досягати і $ 50,000, а іноді і перевищувати. Як ви бачите, розкид величезний, і для того щоб його звузити, необхідно знати деталі вашого проекту. Тоді ми розрахуємо вартість і етапи, які зможемо зафіксувати в Договорі . До того ж у нас в компанії над проектом працює повноцінна команда:

- проект менеджер
- дизайнер
- back-end
- front-end
- QA

Завдяки кожному з її учасників, кожен етап проекту виконується під контролем, вчасно і з високою якістю. Саме тому ми працюємо за договором.

Якщо ви готові приступати до реалізації своєї ідеї, звертайтеся до нас в WebCase ! Ми зробимо технічно складний сайт без особливих зусиль, оскільки маємо досвід більше 7 років в створенні величезних проектів.

Нюанси розробки складних сайтів

Ми створюємо нестандартні цікаві проекти з 2015 року. Щомісяця з нами запускаються нові стартапи, системи автоматизації та державні проекти діджіталізаціі.

Проектування - наріжний камінь проекту

Будь-функціонал можна реалізувати десятками різних способів, але тільки досвідчений technical writer зможе передбачити можливі складнощі, незручність використання або нестикування логіки роботи, і вже на етапі Технічного завдання підказати як краще реалізувати той чи інший функціонал

У кожному проекті є технічні складності

Завжди може піти щось не за планом: не виходить підключитися до API, система не витримує заявлене навантаження або проблеми з швидкодією системи. У нашій компанії працюють понад 15 виділених команд, кожна розробляє різнопланові проекти і якщо проблему не вдається вирішити на рівні однієї, завжди є хтось уже стикався з подібною проблемою і рішення буде знайдено.

Досвідчений PM - запорука прогнозованого результату

Розробка проектів підвищеної складності вимагає особливого контролю, з чітким розумінням кінцевого результату і проблем (ризиків) які можуть виникнути на шляху його досягнення. Тому вкрай важливо, щоб розробку курував досвідчений Проект-менеджер, який зможе передбачити всі труднощі і чітко провести роботу по намічених етапах.

ShowImpulse

Сервіс з продажу квитків на заходи

Ціль:

Підвищити продаж квитків через сайт

Рішення:

 • Новий сайт повинен працювати однаково добре на мобільному і ПК. У користувачів повинна бути можливість вибору місць на точних схемах залів;
 • Для підвищення лояльності вирішили реалізувати дисконтну систему і промокодом. Створити генерацію електронних, фізичних і мобільних квитків, щоб клієнт міг зберігати / використовувати квиток зручним для нього способом;
 • Автоматизувати роботу з партнерами, створити систему обліку проданих  квитків,  функціонал управління і угруповання заходів
Изображение сайта по покупке билетов на компютере

Feodal

Веб-проект для залучення клієнтів в оффлайн бізнесі

Ціль:

Підвищити продажу землевпорядних послуг, що надаються компанією замовника

Як ми це зробили:

 • залучили цільову аудиторію за допомогою безкоштовних сервісів: інтерактивної кадастрової карти і каталогу оголошень;
 • зробити замовлення послуг з потрібних об'єктів в 2 кліка;
 • перетворили проект в єдиний центр по роботі з землею, де можна знайти, купити або продати нерухомість і замовити будь-які супутні послуги.
FEODAL поиск по недвижимости

Лісова поляна

Конструктор житлових комплексів

Ціль:

Створити інтерактивне рішення з пошуку квартири в містечку, що складається з 123 будинків

Як ми це зробили:

Розробили унікальне рішення по конструюванню житлових комплексів, що дозволяє додати на сайт сотні будинків і тисячі квартир всього за кілька хвилин.
Функционал сайта Лесная Поляна -главная страница сайта

CARGO CARDS

Портал міжнародних вантажоперевезень

Цель:

Створити зручний і інтуїтивно зрозумілий сервіс пошуку транспорту

Як ми це зробили:

У сервісі реалізована можливість створення заявки на перевезення вантажів, а також каталог вантажоперевізників. Докладний фільтр, можливість відправки повідомлень, а також відкрита інформація про компанію дозволяє з легкістю знайти клієнта або надійного партнера.
Кейс

Чому більше 140 клієнтів довірили створення складних проектів нам?

1. Високонавантаженість
і швидкодія
Логотип для функционала 10

Ми готові забезпечити показники закріплені в договорі. Щодня, нашими сайтом та додатками користуються мільйони користувачів, що підштовхує нас безпервного розвитку в підходах щодо оптимізації швидкості роботи і масштабованості системи.

2. Обмін даними
і інтеграція
Логотип для функционала 5

У нас великий досвід інтеграції з CRM / ERP-системами, системами агрегації даних, модулями імпорту і сторонніми сервісами. Можемо сміливо заявити, що підключимо все що завгодно з за умови наявності документації.

3. Розробка системи
“під ключ”
Логотип для функционала 9

Ми відповідаємо за всі етапи роботи і беремо на себе відповідальність за весь проект в цілому. З гарантіями. Якщо над проектом працюватимуть різні команди, наш проект-менеджер може взяти на себе координацію всіх для досягнення загального результату.

4. Мікросервісна або монолітна архітектура
Логотип для функционала 6

Наша команда може запропонувати створити проект на обох підходах до розробки. Ми проконсультуємо, що краще конкретно для вашого рішення.

5. Розробка мобільних додатків
Логотип для функционала 1

У нашій команді є круті розробники мобільних додатків і якщо ви вирішите вивести свій проект в цю площину, то вам не доведеться шукати нового підрядника.

6. Масштабованість команди
Логотип для функционала 2

Якщо того вимагатиме проект, ми зможемо підключити до проекту додаткові команди програмістів, технічного архітектора або бізнес-аналітика.

разработка сайта стартап
ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ - ЦЕ ФУНДАМЕНТ

НЕ МАЄТЕ ТЗ?

Неможливо побудувати будинок без плану і креслень. Аналогічно не можна створити якісний веб-ресурс без технічного завдання. Тому ми розробляємо ТЗ абсолютно до всіх наших проектів.

18 фактів про важливість ТЗ і прототипів

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом