register

ІНТЕГРАЦІЯ ERP І ДОКУМЕНТООБІГУ

Впроваджуємо ERP систему і документообіг

Інтеграція ERP-системи і документообігу - це сучасні IT рішення, яке дозволяє автоматизувати рутинний процес всередині компанії. ERP-система служить для ефективного планування ресурсами, ECM і СЕД для ведення документообігу. Комплексна інтеграція цих платформ неминуче покращує взаємодію між внутрішніми відділами компанії, а також скорочує управлінські, фінансові витрати підприємства.

Індустрії які потребують інтеграції ERP-системи з документообігом

Логістика

Дана ніша має великий достаток різних видів документів: транспортні накладні, коносаменти, вантажні документи. Погано збудований процес управління документами, може негативно позначатися на показниках компанії. За допомогою інтеграції сайту з документообігом, ваша логістична компанія зможе спростити процес документообігу.

Освіта

Головною проблемою кожного навчального закладу є - велика кількість документів яке воно повинно вести. Впровадження інноваційної системи документообігу дозволить діджиталізувати цей процес і зберігати всі дані в одному місці.

Медицина

Частою проблемою з якою стикаються багато клінік або лікарень - це те, що вся документація про пацієнтів ведеться в паперовому вигляді. Інтеграція документообігу з вашим сайтом, зробить процес пошуку особистої картки хворого більш швидкої і менш витратною для компанії.

Фінанси

У ніші фінансів полягає і публікується цілий ряд договорів щодня. Для того що забезпечити контроль і єдине місце зберігання всіх даних, ми можемо інтегрувати ваш сайт з системою електронного документообігу.

Юриспруденція

Юридичним фахівцям часто доводиться перевіряти записи і протоколи. Відсутність повноцінної електронної бази всіх договорів займає велику кількість часу на пошук потрібної інформації.

Урядові організації

Великий обсяг письмових даних пов'язаних з прийнятими законами, дозволами на будівництво, податковими звітностями стане простим в аналізі та зберіганні, завдяки впровадженню електронної системи документообігу.

Що дає запровадження електронного документообігу

1. Підвищення
безпеки
Логотип для функционала 11

Безпека документів критично важлива для організацій будь-якого розміру. Щоб забезпечити захист конфіденційних даних, наша компанія виконає всі необхідні дії щоб зв'язати ваш сайт з сучасною електронною системою документообігу.

2. Відповідність норативним вимогам
Логотип для функционала 10

Недотримання відповідності оформлення багатьох документів, може спричинити для компанії великі штрафи. Для цього, ми можемо підключити електронну систему документообігу, яка дозволить забути власникам про цю проблему.

3. Безпека
даних
Логотип для функционала 9

Головним активом для компанії є її дані. У тому випадку коли всі дані зберігаються в паперовому вигляді, пожежа або будь-яке стихійне лихо може знищити ваші дані, вашу перевагу перед конкурентами. Для вирішення цієї проблеми слід інтегрувати сайт з ERP і ECM системою.

4. Зменшення місця
для зберігання даних
Логотип для функционала 12

Витрати на комерційну нерухомість ростуть, як і витрати на зберігання паперових документів, з цього наша компанія може інтегрувати ваш сайт з електронними системами ЄСМ.

5. Збільшення
ефективності команди
Логотип для функционала 8

Коли співробітники управляють декількома проектами, вони часто витрачають багато часу намагаючись отримати доступ до важливих документів, які часто доступні тільки членам керівництва. Інтеграція ЄСМ з вашим сайтом дасть значний імпульс у вирішенні цієї проблеми.

6. Тренд
экологічності
Логотип для функционала 7

Впровадження електронної системи документообігу дозволить слідувати трендам екологічності і не відставати в цьому напрямку від ваших конкурентів.

Чому вам варто інтегрувати ERP-систему і документообіг

1. Комплексна робота двох систем

ERP і ECM-системи доповнюють один одного. ERP і ECM-системи доповнюють один одного. Перша дозволяє вести управління ресурсами підприємства і здійснювати управлінський облік в цілому. Вона може містити інформацію про наявність документів, але не подробиці їх змісту. Друга ж забезпечує зберігання, організацію і пошук документів.

2. Обробка документів

У ECM можна обробляти документи з різних бізнес-ланцюжків. В іншому випадку вони перебували б розрізнено в інших додатках або окремих Excel-таблицях. За допомогою ECM досягається автоматизація рутинних процесів, таких як маркування первинних документів.

3. Корпоративні витрати

За ліцензії для корпоративного програмного забезпечення може стягуватися додаткова плата для кожного користувача окремо. Копії ECM і СЕД коштують менше, ніж ліцензії більш складних систем. Тому для співробітників, які виконують вузький набір функцій, немає сенсу купувати дорогі універсальні рішення.

4. Більш детальна аналітика

Спеціалізовані платформи, провідні, наприклад, бухгалтерський або управлінський облік, можуть надати більш глибоку аналітику на основі зібраних в ECM даних.

5. Спрощення ведення обліку

Інтеграція двох систем дозволяє зробити процеси нарахування заробітної плати та оплати кредиторської заборгованості зручною і більш швидкою.

6. Зниження витрат на навчання

Адаптація та налаштування платформ класу ERP для всіх бізнес-процесів підприємства - комплексна процедура, що вимагає виділення значних ресурсів на навчання і супровід. ECM - набагато менш громіздке ПО, його інтерфейс простіше, а впровадження відбувається швидше і дешевше.

Запис на консультацію з технічним фахівцем

Розберемо, який функціонал необхідний саме для вашої системи. Складемо план розробки для запуску проекту

Інтеграція ERP-системи з вашими ресурсами:

01

НАША КОМАНДА НАДАЄ МОЖЛИВОСТІ ІНТЕГРАЦІЇ З НАСТУПНИМИ ГАЛУЗЯМИ ПО:

 • всі види CRM і ERP;
 • мобільні додатки;
 • торгові інтернет-майданчики (Amazon, Ebuy, JD Gain, Etsy, Rover, Alibaba, etc.).
02

ГОЛОВНІ РАЗНОВИДНОСТИ, ПО ЩО ПІДКЛЮЧАЮТЬСЯ І ВЕБ-СЕРВІСІВ

 • геолокаційні і картографічні системи;
 • мовні та пошукові веб-сервіси;
 • текстові редактори;
 • поштові веб-сервіси;
 • сервіси хмарного зберігання даних;
 • платформи для створення блогів;
 • хостинги;
 • сервіси електронної комерції.
03

РОЗРОБКА ЧАТ-ботів і СЕРВІСІВ ОМНІКАНАЛЬНОСТІ

Для більшості веб-додатків чат-боти несуть безліч переваг. Вони не тільки економлять час ваших співробітників, але і можуть повністю замінити деяких з них. З їх допомогою можна організовувати служби клієнтської підтримки, внутрішньокорпоративний документообіг і вирішувати масу рутинних завдань.

Анимированное изображение
МИ ГОТОВІ ВНЕСТИ ВЕСЬ СВІЙ ДОСВІД І ВМІННЯ В успішність ВАШОГО ПРОДУКТУ!

ERP і документообіг можна інтегрувати з допомогою трьох способів:

1. Сервісної шини (або ESB-платформи)

Шина приймає дані з різних платформ, а також обробляє, перенаправляє, перевіряє і зберігає їх.

2. Індивідуальне рішення

Кастомні рішення, розроблені на замовлення спеціально під ваше програмне забезпечення.

3. Коробочного варіанту

Коробкова синхронізація продуктів одного видавця, наприклад: 1С з його документообігом і ERP-системою.

Інтеграція з системами управлінського обліку

Обмін даними з 1С

З системами обліку: Інтеграція з 1С; МійСклад і ін.

Логотип 1 с

Службами доставки: Нова пошта, Meest Express, Інтайм та ін.

логотип Новой Почты

CRM системами: Bitrix24; amoCRM; OneBox і ін.

Логотип Onebox

Зовнішніми сервісами: ЕЦП, Telegram, Unisender і ін.

Логотип Telegram
Ми можемо підключити вашу ERP- систему до будь-якого стороннього сервісу, у якого є канал обміну даними (API)
создание сайта

Етапи інтеграції ERP системи і документообігу

 • Анализ вашої ніші. Робимо аналіз вашої ніші, і підбираємо необхідні системи які потрібно буде інтегрувати з вашим проектом.
 • Складання технічного завдання. На цьому етапі, ми прописуємо час і вартість робіт для вашого проекту.
 • Верстка і Програмування. На цьому етапі наші програмісти прописують код, який дозволить проводити обмін даними між вашими системами.
 • Тестуємо проект. QA фахівці проводять перевірку і стрес-тести на правильність обміну даними між різними системами вашого проекту.
 • Проектна документація. Для того щоб поліпшити свій проект або додати нові інтеграції, наш головний проектний менеджер складає технічне завдання, в якому буде описано методології і стек технологій які були використані в процесі розробки вашого проекту.
 • Гарантійний період. При розробці кожного проекту ми юридично оформляємо термін гарантійного обслуговування, який становить 6 місяців. Протягом цього періоду, наша команда усуне будь-які помилки які можуть виникнути в процесі обміну даними.
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом