register

Інтеграція ERP систем

Впроваджуємо ERP-систему і налаштовуємо обмін даними

Інтеграція сайту з ERP системою - це комплексне впровадження системи управління бізнесом. Кожен бізнес унікальний і "універсальні ERP-системи підходять далеко не кожному. Тому, ми пропонуємо розробити індивідуальну систему, враховуючи всі особливості ваших внутрішніх бізнес-процесів.

Cфери які потребують інтеграції з ERP системою

Магазини

Приймання товару і зберігання, вимагає величезної кількості часу і людських ресурсів. Без впровадження автоматизованої системи неможливо робити детальний котнроль бізнесу. Інтеграція сайту з ERP-системою дозволить звести ці витрати до мінімуму.

Склади

Головною проблемою логістичних складів виступають приймання та інвентаризація товарів, так як це займає величезну кількість часу. Підключення ERP-системи дозволяє раз і назавжди усунути цю проблему.

Виробництво

Збільшення показників прибутковості виробничого підприємства може бути досягти за рахунок підключення ERP-системи.

E-commerce

Кожен інтернет-магазин стикається з проблемою оперативного прийняття та відправлення замовлення клієнта, проводячи багато часу на складі в пошуках товару. При підключення коробочної ERP-системи, ви зможете прискорити цей процес на 50%.

Бухгалтерія

Складність обліку та оцінки, полягає в постійній зміні вартість об'єктів підприємства.Інтеграція багатофункціональних ERP модулів, зробить цей процес простішим для вашого відділу бухгалтерії.

Маркування

100% контроль кожного товару досягається за рахунок використання маркування, головною ж проблемою є те що велика різноманітність товарів і довгі ланцюжки поставок, створюють складнощі для відстеження товару. Додавання ERP модуля на сайті дозволить закрити цю проблему.

Переваги ERP системи

01

Об'єктивний аналіз

Аналіз діяльності організації відбувається на основі об'єктивних показників вашого бізнесу.

02

Спрощення обліку

Сучасна ERP-система дозволить зробити процес нарахувань заробітної плати для співробітника швидшою і безпомилковою.

03

Оперативна інформація

Топ-менеджмент отримує всю інформацію про всі внутрішні робочі процеси в деталях практично в режимі реального часу.

04

Єдине місце зберігання даних

Дані про всі ресурси бізнесу консолідовані в одній чітко вибудуваної системі, вам більше не доведеться збирати всю інформацію з різних джерел, це дозволить прискорити бізнес-процеси вашої компанії.

05

Поліпшення бізнесу

Прозорість бізнесу, виконується за рахунок впровадження ERP системи. Даний модуль дозволяє оперативно впливати на зміни і впроваджувати швидкі рішення у вашій компанії.

06

Зручний контроль бізнесу

Ви зможете контролювати свій бізнес завдяки створеному функціоналу ERP системи. Всі послуги з автоматизації (CRM, документообіг, фінанси, логістика) будуть доступні в рамках єдиної екосистеми.

Впровадження ERP системи дозволяє

 1. Робити ефективне планування, контроль оборотних коштів і обсяг продажів
 2. ЗМЕНШЕННЯ КІЛЬКОСТІ БРАКУ АБО ПРОСТОЮ ТОВАРУ НА ВАШОМУ СКЛАДІ
 3. Збільшує швидкість доставки товару
 4. Контроль всіх сегментів бізнесу в одному місці
 5. Автоматизувати процес нарахування заробітної плати
 6. Впровадити електронно-цифровий документообіг

Запис на консультацію з технічним фахівцем

Розберемо, який функціонал необхідний саме для вашої системи. Складемо план розробки для запуску проекту

Інтеграція ERP з сайтом і іншими системами

Через API

Найшвидший і ефективний шлях для підключення ERP системи - це через API. У нас не займе багато часу інтегрувати потрібну систему, якщо у програми є API.

Через базу даних

ERP система буде підключатися безпосередньо до вашої базі даних і акумулювати звідти інформацію.

Парсер даних

У тому випадку коли всі дані знаходяться в електронному вигляді, то можна реалізувати їх парсинг і відправку в ERP систему.

Через XML сторінку

У тому випадку якщо одна з двох систем зможе виробляти генерацію xml файлів, то друга система зможе отримувати необхідні дані через парсинг.

Через файл CSV

Якщо сторонній сервіс може періодично генерувати файл з даними і розміщувати його на сервері, то ми можемо забирати ці дані в ERP систему тобто обмінюватись інформацією з файлом.

создание сайта

Етапи інтеграції ERP-системи

 • Вибір способу інтеграції. Робимо аналіз найбільш відповідного способу інтеграції для вашого проекту.
 • Прописуємо етапи створення. В технічному завданні фіксуємо вартість проекту.
 • Верстка і Програмування. Наші front-end і back-end розробники прописують код який дозволить проводити обмін даними для двох систем.
 • Тести. QA інженери виконує стрес-тести і перевіряють правильність обміну даними.
 • Документация для проекта. Якщо ви захочете поліпшити проект або додати до нього новий функціонал, наші програмісти складають технічний документ, в якому буде докладно описано методи та технології, що застосовуються при розробці вашого проекту.
 • Гарантійний період. Для кожного наша проекту, ми фіксуємо 6 місяців гарантійного обслуговування, для того щоб виявити і усунути можливі неполадки які можуть виникнути під час обміну даних.

КЕЙС "LOCAL MOVING SERVICE"

Мета:

Розробити індивідуальну систему для управління логістичним бізнесом, автоматизувати основні бізнес-прцесси.

Рішення:

Дана ERP система була розроблена "під ключ". При створенні даної системи були розроблені функціональні модулі, які дозволяють автоматизувати процес роботи компанії, в тому числі нарахування заробітної плати і ведення бухгалтерського обліку.

При проектуванні даної системи ми здійснили інтеграцію з Google Maps і корпоративним сайтом компанії.

Кейс

КЕЙС "TCG"

Мета:

Компанія, яка займається доставкою вантажів з Китаю в Україну прийшла до нас із завданням, побудувати систему для автоматизації та контролю всіх логістичних ланцюжків.

Рішення:

Наша команда створила кілька багатофункціональних особистих кабінетів під кожен підрозділ компанії, а саме: менеджерів, бухгалтерів, працівників складу, відділу логістики.

Був спроектований додатковий модуль аналітики. На єдиному дашборді відображається вся інформація про стан головних показників компанії.

Кейс

Інтеграція з ERP і ваших ресурсів:

01

НАША КОМАНДА НАДАЄ МОЖЛИВОСТІ ІНТЕГРАЦІЇ З НАСТУПНИМИ ГАЛУЗЯМИ ПО:

 • всі види CRM і ERP;
 • мобільні додатки;
 • торгові інтернет-майданчики (Amazon, Ebuy, JD Gain, Etsy, Rover, Alibaba, etc.).
02

ГОЛОВНІ РАЗНОВИДНОСТИ ПО, що підключаються і ВЕБ-СЕРВІСІВ:

 • геолокаційні і картографічні системи;
 • мовні та пошукові веб-сервіси;
 • текстові редактори;
 • поштові веб-сервіси;
 • сервіси хмарного зберігання даних;
 • платформи для створення блогів;
 • хостинги;
 • сервіси електронної комерції.
03

РОЗРОБКА ЧАТ-ботів і СЕРВІСІВ ОМНІКАНАЛЬНОСТІ

Для більшості веб-додатків чат-боти несуть безліч переваг. Вони не тільки економлять час ваших співробітників, але і можуть повністю замінити деяких з них. З їх допомогою можна організовувати служби клієнтської підтримки, внутрішньокорпоративний документообіг і вирішувати масу рутинних завдань.

Анимированное изображение
МИ ГОТОВІ ВНЕСТИ ВЕСЬ СВІЙ ДОСВІД І ВМІННЯ В успішність ВАШОГО ПРОДУКТУ!
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Що таке ERP

ERP - це програма або частіше пакет програм, що дозволяє вести облік всіх ресурсів організації: від часу співробітників до кількості товарів на прилавках і завантаженості логістичних вузлів.

Переваги використання ERP-системи

У будь-якої комерційної організації є інструменти планування, будь-то Excel-таблиці, блокноти, окремі документи або - у багатьох випадках - пам'ять самих менеджерів. ERP ж дозволяє вивести планування на абсолютно новий рівень. І ось чому:

 • дані про всі ресурси бізнесу консолідовані в одній чітко вибудуваної системі;
 • топ-менеджмент отримує інформацію про всі внутрішні робочі процеси в деталях практично в режимі реального часу;
 • аналіз діяльності організації відбувається на основі об'єктивних показників.

Сума цих факторів призводить до зростання продуктивності праці, скорочення часу виконання проектів і окремих замовлень, своєчасному поповненню складських запасів і, як наслідок, - скорочення витрат і зростання прибутковості бізнесу.

Синергія комплексного впровадження CRM і ERP-систем.

Перший тип програм спрямований на поліпшення комунікації з клієнтами, другий - на оптимізацію внутрішніх механізмів бізнесу. Інтеграція цих двох найважливіших різновидів систем управління не просто можлива, а й вкрай бажана. Вона дозволить отримувати цілісну картину, що відбуваються в компанії, і відслідковувати непомітні без загальної систематизації взаємозв'язок.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом