register

РОЗРОБКА САЙТУ ДЛЯ CТАРТАПА

ВАШ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПАРТНЕР В СТВОРЕННІ СТАРТАПА

Принципи розробки стартапів в WEBCASE

Дистанційна команда

Ми розуміємо, що віддаленій команді складніше повністю зануритися в проект. Щоб мінімізувати цю проблему, ми можемо проводити щотижневі Zoom-конференції для синхронізації напрямки руху і набуття проектної синергії.

Зручний контроль

Проект розробляється за етапами, зазвичай тривалістю в один місяць. Після закінчення кожного відрізка замовнику відправляється результат для перевірки.

Вузькопрофільні фахівці:

У нас в команді працюють вузькопрофільні фахівці:бізнес-аналітики, системні адміністратори, архітектори. Ми будемо підключати їх на різних стадіях для досягнення кращого результату.

Міжнародна експертиза

WebCase є технологічним консультантом EBRD (European Bank for Reconstruction and Development). У разі отримання гранту від цього фонду, ви зможете продовжити роботу з нами.

Досвідчений проект-менеджер.

Розробку вашого стартапу буде курирувати досвідчений проект-менеджер. Це ваш чоловік в нашій команді. Він щодня на зв'язку і контролює досягнення узгоджених проміжних цілей

Штатні фахівці

В нашій команді працюють тільки штатні розробники. Це дозволяє досягти максимальної ефективності взаємодії команди. І, як наслідок, підвищити якість і швидкість розробки вашого проекту.

Функціонал Монетизації

Краще відразу закласти в архітектуру проекту функціонал заробітку, щоб потім його можна було без проблем реалізувати.

Зручне управління

Стартап - це новий продукт, з яким користувачі знайомляться вперше. Тому важливо продумати зручне навігаційне меню або фільтр.

Масштабованість проекту

Важливо продумати, яким буде ваш продукт через 2-3 роки, і чи зможете ви його масштабувати при обраної архітектурі.

Онлайн оплата

Щоб вашим користувачам було зручно здійснювати оплату, необхідно підключити місцеві або глобальні платіжні системи.

Засоби аналітики

Для стартапів важливо відстежувати ROI. Хороші засоби аналітики дозволяють розрахувати, через який час ваші інвестиції принесуть прибуток.

Канал зворотнього зв'язку

Ви як власник бізнесу повинні знати, що користувачі думають про ваш проект, які переваги і недоліки вони в ньому знаходять.

Ми можемо інтегрувати ваш стартап з будь-яким 3th-part сервісом

Наша команда може підключити ваш проект до будь-якого стороннього додатка або пристрою, якщо у нього є відкрите зовнішні API c документацією або будь-який інший канал передачі даних.

Ідеально, якщо буде доступ до технічної підтримки або програмісту, який розробляє цю програму.

Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
Логотип стороннего сервиса
WEBCASE

Фіксуємо вартість до старту робіт

Ніяких прихованих платежів та додаткових оплат. Прописується обсяг робіт в технічному завданні і закріплюємо вартість реалізації в договорі.

Гарантія якості

6 місяців на тестування проекту

Запис на консультацію з технічним фахівцем

Розберемо, який функціонал необхідний саме для вашого типу стартапу. Складемо план розробки для запуску проекту

Чому вам варто довірити разробтку стартапу Webcase

Спеціалізуємося на складних проектах

Ми маємо багаторічний досвід розробки високонавантажених стартапів, CRM, ERP і інших систем автоматизації підприємств.

Міжнародні сертифікати

Займаємо ТОП позиції в міжнародних рейтингах веб-розробників, таких як CLutch.co і Topdigital.agency.

Багаторічний досвід

Щорічно проводимо курси з програмування. Наші програмісти мають високий рівень фундаментальних і прикладних знань.

Міжнародна експертиза

Створюємо комплексні веб-проекти для компаній з усього світу. Розбираємося в специфіці роботи на глобальному ринку.

Розробка стартапу під ключ

Розробимо ваш стартап під ключ .Не делегуємо стороннім експертам. Робота над проектом інхауси підвищує швидкість його реалізації і якість

Передові технології

Використовуємо передові технології для розробки вашого проекту. Бекенд програмуємо на мові Python, фронтенд реалізуємо на Vue.js.

Фактори що впливають на вартість розробки стартапа

1. Необхідний функціонал
Логотип для функционала 12

На вартість вашого проекту впливає складність і обсяг функціоналу, який треба розробити. Приклади модулів, що збільшують ціну проекту: зручні фільтри, особистий кабінет, можливість записатися або протестувати ваш продукт заздалегідь.

2. Розробка мобільного додатка
Логотип для функционала 9

Розробка відразу двох платформ - веб-і мобільного застосування покращує взаємодію користувачів з вашим проектом і відкриває для вас нові канали продажів. Але разом з цим підвищується і ціна розробки.

3. Елементи дизайну
Логотип для функционала 8

Витрати на розробку UX дизайну залежать від кількості елементів, які доведеться відрисовати для вашого проекту. Складний інтерфейс з безліччю сторінок і елементів коштує дорожче.

4. Кількість користовачів
Логотип для функционала 6

Чим більше користувачів повинні будуть користуватися вашим стартапом, тим складніше повинна бути архітектура проекту. Це, в свою чергу, збільшує інвестиції в розробку.

5. Кількість інтеграцій
Логотип для функционала 5

Інтеграція вашого проекту із зовнішніми сервісами розширює його функціонал. Однак налаштування інтеграції вимагає додаткового часу роботи програмістів.

6. Терміни виконання роботи
Логотип для функционала 4

Якщо ваш проект необхідно запустити в стислий термін, до нього доведеться підключити більше фахівців. Це відбивається на загальній вартості створення вашого стартапу.

Розробка MVP для стартапу

Коли у вас зароджується ідея для стартапу, і ви до кінця не впевнені, "приживеться" Чи ваш проект у передбачуваної цільової аудиторії, дуже важливо знайти рішення по оптимізації витрат трудових ресурсів, витрачених на його створення. В такому випадку, ми пропонуємо звернутися до розробки сайту для стартапу з максимально простим підходом до його реалізації і створити мінімально життєздатний продукт (MVP). Такі рішення містять в собі основний набір функцій, який відрізняє ваш проект від інших, але при цьому не зачіпають додатковий (експериментальний) функціонал, який може і зовсім не бути затребуваним серед клієнтів.

Завдяки розробці сайту для MVP стартапу, ви отримаєте максимально детальний фідбек від потенційних користувачів вашого продукту, при цьому обмежившись відносно невеликими витратами бюджету. Крім того, після запуску версії зі скороченим функціоналом (а значить - і з більш низькою вартістю) ви отримаєте обґрунтовану реальними фактами (тобто, аналітикою, зібраної серед справжніх користувачів) і гранично точну установку для подальшого становлення вашого стартапу.

детальніше

разработка стартапа
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНИЧЕСКОЕ ЗАДАНИЕ РАЗРАБАТЫВАЕТ ОПЫТНЫЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

ПРОБЛЕМИ БІЛЬШОСТІ СТАРТАПІВ

01

Складна система

Дуже багато перспективних ідей вмирає на стадії реалізації, процес розробки стартапу затягується на роки, обростаючи все більш складним функціоналом, занурюючись в нескінченні доопрацювання або ще гірше виявляється, що продукт не затребуваний.

Оптимальне рішення - випробувати ідею на мінімальної функціональної версії, за допомогою якої можна перевірити ефективність проекту і презентувати його потенційним інвесторам. До слова, такий підхід дозволяє раціонально розподілити бюджет і сконцентруватися на перевірці затребуваності стартапу.

02

ВІДСУТНІСТЬ КОМАНДИ

Більшість стартапів закриваються ще до втілення в життя і неважливо наскільки приголомшливою була ідея. Одна з основних причин - відсутність команди, здатної перейнятися проектом і втілити задум у життя. Адже спроектувати щось - це півсправи, без грамотного впровадження і контролю, використання необхідних інструментів розробки, будь-хто, навіть самий амбітний план потерпить крах.

Компанія "WEBCASE" - готова вкласти весь свій досвід і знання, щоб стати надійним партнером і втілити вашу ідею в життя!

03

ПОСТІЙНА ЗМІНА ВИМОГ

Реалізувавши демо версію стартапа і отримавши зворотний зв'язок від потенційних користувачів, вектор розвитку продукту може кардинально змінюватися і ваша технічна команда повинна бути готова до цього.

В нашій команді, проект розбивається на модулі (блоки), на реалізацію яких відводиться певний проміжок часу (спринт). Процес роботи контролюється професійним проект-менеджером, який може оперативно донести команді всі поточні зміни і побажання, які виходять від клієнта.

По завершенню кожного етапу - надається готова частина продукту. Після чого, замовник може змінювати вимоги до функціоналу для наступного спринту.

Такий підхід не тільки дозволяє виявити проблеми, а й вносити коригування, змінюючи напрямок розвитку стартапу.

Анимированное изображение
МИ ГОТОВІ ВНЕСТИ ВЕСЬ СВІЙ ДОСВІД І ВМІННЯ В УСПІХ ВАШОГО СТАРТАПА

Переваги роботи з WebCase

 1. Юридичне оформлення. Працюємо за договором, даємо офіційну гарантію
 2. Фокус на бізнес-цілях. При реалізації проекту орієнтуємося, на цілі вашого бізнесу
 3. Гнучка система оплата. Працюємо по різним моделям: фіксованої вартості і погодинною оплатою.
 4. Штатні программісти.У нас працюють фронтенд, бекенд і мобільні розробники.
 5. Сучасний UX. Маємо багаторічний досвід роботи з різними галузями при дизайні інтерфейсу.
 6. Постпроектне навчання. Після здачі проекту ми проведемо тренінги для ваших співробітників

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Тому ви повинні бути готові до того, що сценарій дій, а також технологічний стек в даному випадку можуть істотно змінитися під впливом думки вашої ЦА.

Розробка стартапу. Етапи:

А тепер ми представимо вашій увазі послідовний перелік етапів, з яких складається створення сайту для стартапу:

 • складання технічного завдання і виявлення пріоритетного / непріоритетного функціоналу;
 • розбиття проекту стартапу на окремі підзадачі і розподіл їх між розробниками;
 • демонстрація можливостей продукту після завершення чергового блоку завдань;
 • коригування продукту відповідно до вимог замовника;
 • тестування продукту;
 • реліз MVP стартапу .

Замовити створення сайту для стартапів

Ви можете звернутися до нас, щоб замовити сайт для start up або ж вдатися до послуг розробки веб-сервісів для нього. Щоб уточнити ціну наших послуг, зв'яжіться з нами по контактам , зазначеним на сайті.

Завдяки розробці сайту для MVP стартапу, ви отримаєте максимально детальний фідбек від потенційних користувачів вашого продукту, при цьому обмежившись відносно невеликими витратами бюджету. Крім того, після запуску версії зі скороченим функціоналом (а значить - і з більш низькою вартістю) ви отримаєте обґрунтовану реальними фактами (тобто, аналітикою, зібраної серед справжніх користувачів) і гранично точну установку для подальшого становлення вашого стартапу.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом