register

ЗАМОВИТИ СТВОРЕННЯ САЙТУ

Наявність власного вебсайту - це мало не головний атрибут успішності будь-якого бізнесу. Завдяки сайту ви автоматично розширюєте свою цільову аудиторію, а також підвищуєте довіру і обізнаність в продукцію / послуги для ваших клієнтів. У нас можна замовити створення сайту під ключ - як для презентації вашого бізнесу, так і для реалізації онлайн-продажів.

...читати повністю

Чому обирають нас?

Давайте дізнаємося переваги роботи з нами. Нижче ми розповімо, чому до нас вигідно звертатися за розробкою сайтів під ключ:

 • створення сайту з нуля за допомогою виключно передових технологій розробки веб сайтів: більшість наших проектів побудовано на зв'язці Python + Django + Vue.js;
 • можливість вибору одного з двох варіантів тарифікації: fixed price, з розрахунком бюджету ще перед стартом роботи, і гнучкий варіант, який розраховується виходячи з витрачених на розробку людино-годин;
 • розробка веб-сервісів і створення веб-сайтів різної складності і з нетривіальним функціоналом: завдяки присутності в нашому штаті висококваліфікованих фахівців з вузькою спеціалізацією ви можете бути впевнені, що ми виконаємо для вас навіть найскладніший в реалізації сайт під ключ;
 • чесність в роботі з клієнтами: з усіма угодами з клієнтами оформляємо документально, за допомогою юридичних осіб;
 • складання детального плану завдань: щоб скоротити бюджет до мінімального, наші клієнти отримують можливість особисто відкоригувати майбутній фронт робіт і уточнити специфікації, описані в технічному завданні;
 • регулярна взаємодія з замовником: ми даємо фідбек нашим клієнтам протягом 8-ми робочих годин.

Розробка веб сайтів: етапи

Незалежно від того, зацікавлені ви в створенні сайтів під ключ або ж зупинилися на варіанті зі стандартним функціоналом, процес розробки буде включати в себе наступні етапи:

 • розгляд вимог клієнта, словесне узгодження подробиць робочого процесу з розробниками;
 • формування ТЗ і прототипів;
 • вибір інструментів і технологій;
 • оцінка тимчасових рамок;
 • складання договору;
 • створення продукту з постійною взаємодією з замовником проекту;
 • реліз продукту.

Скільки коштує розробка веб?

Якщо ви вже який день борозните пошукові системи запитом "розробка сайтів ціна", зверніться до наших співробітників, і ми підкажемо приблизну вартість проекту в вашому випадку. Також нагадаємо, що у нас можна замовити створення сайту під ключ.

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

ТІЛЬКИ СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Ми слідуємо всім трендам програмування, використовуємо топові мови, фреймворки і бібліотеки, основними з яких є Python / Django і Vue.js.

ОПТИМАЛЬНА МОДЕЛЬ СПІВРОБІТНИЦТВА

Робота за фіксованою вартістю для невеликого веб-сайту з заздалегідь визначеним обсягом робіт або гнучка погодинна оплата для складних проектів з перспективою розширення функціоналу.

КОМАНДА "ПІД КЛЮЧ" ВЖЕ СЬОГОДНІ

Маючи значний штат в офісі, ми маємо можливість швидко сформувати команду фахівців необхідної кваліфікації під потреби саме Вашого проекту.

ЮРИДИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ І ГАРАНТІЇ

Надання офіційної документації згідно законодавства, вибір зручних умов, форми і порядку оплати виконаних робіт.

ПРОЗРАЧНИЙ ПРОЦЕС

Надаємо можливості і інструменти контролю всього процесу: звіти по етапах / тижнях, щоденні мітинги і зворотний зв'язок  протягом 8 годин.

ВАРТІСТЬ РОЗРОБЛЕННЯ

Погодинні рейти українських розробників, на відміну від зарубіжних, значно нижче. Ви не платите за менеджмент і організацію робочого місця, ліцензії на засоби розробки і супутні сервіси.

Башни близницы Днепр2

Робочий процес:

 • Обговорення майбутнього сервісу, опрацювання ідей і сценаріїв використання;
 • Пишемо технічне завдання і готуємо прототипи
 • Оцінюємо складність, етапи та терміни реалізації;
 • Підписуємо договір і отримуємо передоплату;
 • Розробляємо проект з наданням результатів проміжних етапів;
 • Запускаємо систему, навчаємо роботі з адміністративною панеллю.

Ми пропонуємо бізнес-моделі

Ми пропонуємо дві моделі надання послуг.
Ви можете вибрати ту, яка найбільш підходить для вашої бізнес-задачі

Фіксована вартість

У веб-проектуванні співпраця за фіксованою вартістю ідеальна для створення невеликих і середньої складності проектів, де можливо точно визначити функціонал і терміни виконання на етапі складання технічного завдання для інтернет-проекту. Працюючи з нами по даній моделі, ви отримуєте гарантії виконання проекту із закріпленням вартості і строків виконання в договорі

Погодинна оплата

Для веб-розробки вашого проекту при використанні моделі "time & amp; material" ми ретельно підбираємо окрему команду необхідних фахівців для виконання саме Ваших завдань, розбиваємо її на етапи - «спринти», на стадії завершення кожного з яких надаємо вам готовий до тестування функціонал. До ваших послуг цілий ряд гнучких можливостей по зміні вимог, пріоритетів і контролю ходу розробки згідно передовим agile-методологіями.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБУЄ ДОСВІДНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, рік у рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми нагромадили величезний досвід проб і помилок, тонкощів та нюансів, який безсумнівно допоможе покращити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости та розвиватися разом з ним.

СТАНІСЛАВ СИЧІВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом