register

IT консалтинг

Професійні консультації в сфері технологій

IT-консалтинг

IT-консалтинг - це експертна підтримка нетехнологічних компаній з питань поліпшення, автоматизації та діджіталізаціі бізнесу за допомогою інформаційних технологій.

Чим IT-консалтинг може бути корисний вашому бізнесу?

 1. Знайти затребуваний і ефективний IT-продукт.
 2. Оцінити необхідний обсяг інвестицій в IT-проект.
 3. Вибрати правильну архітектуру для проекту
 4. Підібрати рішення по автоматизації
 5. Провести аудит вашої компанії
 6. Опрацювати необхідний функціонал для вашого проекту

Сфери, які потребують IT-консалтинг

Управління виробництвом

Проектування, аудит або створення програмного забезпечення, яке допоможе взаємозв'язок між різними підрозділами виробництва.

Логістика

Консультація по впровадженню систем, які дозволять налагодити логістичні ланцюжки поставок, а також збільшити якість і швидкість доставки товарів.

Облік товарів

Консалтинг в цій сфері економіки підприємства дозволяє впровадити автоматизовану систему інвентаризації та надати клієнтам і співробітникам компанії точні дані про наявність товарів.

Взаємовідносинами з клієнтами

Інтеграція і розробка програм, які зберігають історію спілкування з клієнтами по всіх каналах комунікації і допомагають аналізувати воронку продаж.

Управління персоналом

Впровадження програмного забезпечення для відділу кадрів. Дане ПО оптимізує процес відбору, прийняття на роботу і онбордінга нових співробітників, а також покращує взаємодії між співробітниками всередині компанії

Управління фінансами

Складання плану того, як за допомогою цифрових інструментів забезпечити можливість детальної фінансової аналітики і оптимізації витрат підприємства.

Для чого варто замовити IT-консалтинг

Підвищити конкурентоспроможність

Всі ваші клієнти вже перейшли на поліпшені IT продукти, а ви залишилися на старих або коробкових рішеннях? Ми вникнемо в вашу ситуацію і допоможемо вибрати рішення, яке допоможе вам повернутися в гонку.

Вибрати необхідний IT-продукт.

Ми можемо вибрати необхідні компоненти IT-продукту які вам будуть потрібні: від вибору платформи і типу додатка до списку ключових функцій.

Поліпшити якість обслуговування

Продумаємо, як зробити ваш сервіс більш клієнтоорієнтованим, а вашу доставку швидшою.

Оптимізувати бізнес-процеси

Допоможемо визначити і усунути слабкі місця вашого бізнесу. Зробимо бізнес-процеси більш швидкими та ефективними.

Автоматизувати роботу з клієнтами

Допоможемо спроектувати ефективну CRM або ERP систему для вашого бізнесу.

Підвищити залученість клієнтів.

Продумаємо для вас інтерфейс і функціонал, який забезпечить максимальну взаємодію з вашими користувачами.

Запис на консультацію з бізнес-аналітиком

Розберемо, яке рішення необхідно саме для вашого бізнесу. Який функціонал потрібен для повноцінної роботи порталу. Складемо план розробки та запуску проекту.

ІТ консалтинг включає

Митинг в офисе
Трейдеры
Митинг в компании
Офис финансовой компании
Команда обсуждает проблему
Формалізацію процесів компанії.
01

Підготовка проекту, технічних вимог, завдань і специфікацій.

Розробку документації за основними бізнес-процесів
02

Розробку документації за основними бізнес-процесами

Розробку рішень для специфічних завдань
03

Створюємо програмне забезпечення, виходячи із завдань вашого бізнесу.

Докладний поетапний план впровадження ІТ-рішень для компанії
04

Підготуємо проект ефективної інтеграції нового продукту.

Складання списків типових запитів
05

Проведемо дослідження запитів користувачів вашої майбутньої програми.

«Срібна Роса»

Мета

«Срібна роса», компанія-постачальник питної води, звернулася до нас з кількома цілями: оптимізувати бізнес-процеси, налагодити облік продукції і систему управління взаємовідносинами з клієнтами.

Рішення

 • Провели аудит і спроектували комплексне рішення для оптимізації бізнесу.
 • Розробили кастомную CRM-систему, яка прискорює обробку замовлень і покращує комунікацію з клієнтами.
 • Для поліпшення клієнтського досвіду створили функціонал, який давав можливість здійснювати покупку води в пару кліків.
 • З'ясували, що більшість замовлень від клієнтів приходили не через сайт компанії, а по телефону. Для обліку цих заявок, підключили IP-телефонію.
 • Для поліпшення комунікації між відділами та підвищення ефективності співробітників створили кілька типів особистих кабінетів. Кожен співробітник отримав доступ до набору необхідних функцій.
Кейс CRM

Local Moving Service

Мета

Транспортна компанія прийшла до нас з наступними завданнями: автоматизувати і спростити бізнес-процеси, розробити систему планування ресурсів та фінансової аналітики підприємства.

Рішення

Для вирішення бізнес-цілей замовника ми провели дослідження бізнес-процесів компанії. За результатами аудиту ми спроектували, розробили і впровадили багатофункціональну ERP-систему. Що було реалізовано:

 • Дані про товар автоматично заносяться в систему під час відвантаження.
 • Після відвантаження товару формується статистика про те, скільки часу було витрачено на доставку, розраховується собівартість витрат на доставку.
 • Доступ до цих даних дозволив компанії оптимізувати витрати і час на доставку.
 • Також ми впровадили механізм розрахунку заробітної плати та інші модулі.
 • Проект був реалізований на Python з нуля.
Кейс

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Спеціалізуємося на складних проектах

Ми маємо великий досвід в розробці комплексних веб-проектів і розуміємо, як вирішувати завдання бізнесу за допомогою цифрових технологій.

Навчаємо після запуску

Проведемо тренінг для ваших співробітників, щоб вони могли скористатися наявними можливостями нового програмного забезпечення на 100%

Проводимо юридичне оформлення

Укладаємо договір, в якому фіксується наші обов'язки, терміни виконання проекту і гарантійний період.

Покриваємо всі сфери ІТ-консалтингу.

У наш штат входять всі необхідні фахівці. Ми надаємо послуги комплексного ІТ-консалтингу без залучення зовнішніх експертів.

Використовуємо передові технології

Бекенд програмуємо на Python, фронтенд реалізуємо на Vue.js. Постійно впроваджуємо останні тренди в нашу практику.

Займаємо топ-позиції

В міжнародних рейтингах веб-розробників, таких як Clutch.co та Topdigital.agency.

Ми пропонуємо бізнес-моделі

Ми пропонуємо дві моделі надання послуг.
Ви можете вибрати ту, яка найбільш підходить для вашої бізнес-задачі

Фіксована вартість

У веб-проектуванні співпраця за фіксованою вартістю ідеальна для створення невеликих і середньої складності проектів, де можливо точно визначити функціонал і терміни виконання на етапі складання технічного завдання для інтернет-проекту. Працюючи з нами по даній моделі, ви отримуєте гарантії виконання проекту із закріпленням вартості і строків виконання в договорі

Погодинна оплата

Для веб-розробки вашого проекту при використанні моделі "time & amp; material" ми ретельно підбираємо окрему команду необхідних фахівців для виконання саме Ваших завдань, розбиваємо її на етапи - «спринти», на стадії завершення кожного з яких надаємо вам готовий до тестування функціонал. До ваших послуг цілий ряд гнучких можливостей по зміні вимог, пріоритетів і контролю ходу розробки згідно передовим agile-методологіями.

IT консультація - це оптимізація і розробка програмного забезпечення, підбір обладнання, а також можуть включати і додаткові опції такі як створення сайту під ключ, для подальшого його просування.

При онлайн консалтингу можна провести аудит для подальшої оптимізації інтелектуальних ресурсів компанії та її управлінської інфраструктури. Іншими словами - IT аудит знижує витрати на бізнес і підвищує продуктивність праці без втрати якості.

Ведення бізнесу в 2020 році висуває нові цифрові виклики щодня. Гармонійна інтеграція цифрових технологій - це запорука успішної роботи компанії та оптимальних управлінських рішень. З цієї причини відповідь на питання "Як краще виконати оцифровку даних?" -
це Консалтинг стає все більш актуальним.

IT консультація - для бізнесу

Будь-який бізнес є складною системою, що складається з безлічі функціональних процесів. Як і в будь-який інший сфері, спільна робота такої структури в значній мірі залежить від кожного з них. Тим не менше, більшість галузевих виробництв і галузь були історично дуже розділені. Фактично, тільки недавно, вони почали об'єднуватися для обробки даних і створення систем їх зберігання.

Як управляти всіма розміщеними і різнорідними процесами всередині однієї корпоративної структури? Зараз, в 2020 році, існує ефективне рішення цієї проблеми - консалтингові послуги програмістів або Технологічний it консалтинг.

Тих. аудит - це аналіз робочого процесу компанії для розробки системи заходів щодо підвищення його ефективності. Правильно реалізований алгоритм є надзвичайно потужним інструментом оптимізації робочого процесу. З його допомогою безліч палаючих питань будуть швидко вирішені.

Наприклад, клієнт може запросити контроль і нагляд за окремим процесом, виконуваних співробітниками або цілим відділом. Команді також може знадобиться стороння допомога на стадії складання програмою архітектури проекту, або навпаки, при проведенні остаточного тестування і оцінки. Проблеми, які можуть викликати необхідність в АйТі консалтингу, можуть також включати оренду сервера, допомога в налаштуванні домену, одноразовий аутсорсинг, управління проектами, планування ризиків, технічне аудит і т.д.

Іншими словами - це комплекс заходів, покликаних оптимізувати роботу компанії з максимальною ефективністю. Крім цього, в процесі роботи розробляються технології, спрямовані для реалізації конкретних процесів в бізнесі.

Технологічний IT консалтинг

Консалтинг починається з ІТ аудиту, для визначення загальної ефективності в цифровий роботі компанії і використання внутрішніх ресурсів. На стадії проектування розробляється модель оптимального управлінського рішення і формування витрат на виробничі процеси.

Етап управління в консалтингу має на увазі під собою практичне впровадження розроблених на стадії проектування рішень. При цьому супровід дозволяє закріпити отримані результати і досягти стабільності компанії.

Вартість консалтингу залежить від складності поставленого завдання і формується після завершення первинного інтерв'ю. Ціна, залежить від складності завдань. Щоб отримати консалтинг або додаткову інформацію про нього, звертайтеся за контактами або заповніть форму нижче .

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом