register

ТЕСТУВАННЯ WEB СЕРВІСІВ І САЙТІВ

Забезпечення якості - це один із завершальних етапів розробки веб сайту, в ході виконання якого гарантується, що додаток, який буде випущений, повністю відповідає стандартам доступності, узгодженості, продуктивності, сумісності з ОС, містить документацію та покритий тестами.

В принципі, відповідні фахівці застосовують різні тактики і методи для підвищення якості процесу створення веб сайту на кожному етапі - від складання документації тестування і технічної підтримки , яка має місце після запуску веб сайту.

У свою чергу, контроль якості додатку - це трохи більше вузька спеціалізація, яка відповідає за відповідність продукту вимогам, зазначеним в документації. Під час цього етапу перевіряється код веб сайту, аналізується відповідність дизайну веб сайту сучасним стандартам кросбраузерності, а сам продукт тестується як за допомогою ручних, так і автотестів. Не менш важливо таке тестування і для мобільної версії додатків.

МИ ЗДІЙСНЮЄМО:

РУЧНЕ ТЕСТУВАННЯ

З метою пошуку дефектів і перевірки всіх компонентів веб сайту в різних браузерах і фізичних пристроях.

АВТОМАТИЧНЕ ТЕСТУВАННЯ

Функціональне тестування веб сайту за допомогою спеціальних інструментів, таких як Selenium.

НАПИСАНИННЯ UNIT-ТЕСТІВ

Покриття програмного коду тестами програмістами для відстеження працездатності функціоналу веб сайту.

АУДИТ ПРОГРАММНОГО КОДУ

Аудит програмного коду - це докладний аналіз вихідного коду програмного забезпечення для своєчасного отримання безпомилкового і надійного веб сайту.

ТЕСТУВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯ

Ми обов'язково виконуємо навантажувальний тест веб сайту, щоб протестувати і гарантувати, що веб-додаток здатний обробляти надмірно очікуваний обсяг трафіку.

ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ

Визначення зручності використання веб сайту користувачем, збір рекомендацій щодо поліпшення.
разработка сайта стартап
ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ - ЦЕ ФУНДАМЕНТ

НЕ МАЄТЕ ТЗ?
- БУДЬТЕ ГОТОВІ ДО ПОСТІІЙНОЇ ПЕРЕРОБКИ ПРОЕКТУ

Неможливо побудувати будинок без плану і креслень. Аналогічно, що не можна створити якісний веб-сайт без технічного завдання. Тому ми розробляємо ТЗ web сайту абсолютно для всіх наших програм.

18 фактів про важливість ТЗ і прототипів
создание сайта

РОБОЧИЙ ПРОЦЕС:

  • Визначення завдань і методів тестування веб сайту для забезпечення якості вашої програми;
  • Налаштування оточення і необхідних інструментів;
  • Виявлення проблем, запис в баг-трекінг;
  • Регресійне тестування після виправлення помилок.

Ми пропонуємо бізнес-моделі

Ми пропонуємо дві моделі надання послуг.
Ви можете вибрати ту, яка найбільш підходить для вашої бізнес-задачі

Фіксована вартість

У веб-проектуванні співпраця за фіксованою вартістю ідеальна для створення невеликих і середньої складності проектів, де можливо точно визначити функціонал і терміни виконання на етапі складання технічного завдання для інтернет-проекту. Працюючи з нами по даній моделі, ви отримуєте гарантії виконання проекту із закріпленням вартості і строків виконання в договорі

Погодинна оплата

Для веб-розробки вашого проекту при використанні моделі "time & amp; material" ми ретельно підбираємо окрему команду необхідних фахівців для виконання саме Ваших завдань, розбиваємо її на етапи - «спринти», на стадії завершення кожного з яких надаємо вам готовий до тестування функціонал. До ваших послуг цілий ряд гнучких можливостей по зміні вимог, пріоритетів і контролю ходу розробки згідно передовим agile-методологіями.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом