register

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Будь-який веб сайт в інтернеті вимагає допрацювань або підтримки сайту з огляду на зміни навколишнього середовища: оновлень сервера, браузера. Якщо ви не є експертом-розробником або не приймаєте участі в створенні сайту, то з'ясувати самому, де і що міняти або виправляти буде нелегким завданням. У цьому випадку найбільш розумним було б замовити відповідну послугу в ІТ-компанії. В іншому випадку ціна втраченого часу на супровід веб сайту буде невиправданою.

  • служба технічної підтримки веб сайту означає перш за все:
  • реалізація невеликих доробок для веб-додатків після його запуску;
  • швидке виправлення помилок;
  • консультації з підтримкою веб сайту з будь-яких питань.

В результаті вам не доведеться страждати від очікування того, що розробники знайдуть трохи вільного часу для вашого супровіду веб сайту (як це відбувається у випадках, коли ви не "забронюєте» людино-години заздалегідь). Це дозволяє значно знизити ціну, пов'язану з простоєм вашого бізнесу через непрацюючий веб-сайту.

...читати повністю

Також бувають випадки, коли з тієї чи іншої причини наші клієнти просто не можуть або не хочуть продовжувати співпрацю з командою розробників, яка спочатку працювала над проектом. У таких випадках, при необхідності в доробках або розширенні функціоналу, звернутися до нас за технічною підтримкою є найбільш прийнятним рішенням.

 

Зверніть увагу відразу, що розібратися в чужому коді і адаптувати його до загальних стандартів - досить складна справа, яка вимагає багато часу. У деяких випадках ми пропонуємо більш доступну альтернативу. А саме, створюємо повністю ідентичне рішення, яке, до речі, часто виходить набагато дешевше і реалізується набагато швидше, ніж в разі рефакторінга коду (особливо, якщо ми говоримо про веб-сайти на основі призначених для користувача самописних движків).

 

Проте, ми завжди готові максимально відповідати вимогам та очікуванням наших клієнтів. Результат такої корпоративної політики досить очевидний - всі наші клієнти воліють співпрацювати з нами на постійній основі.

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

БЕЗПЕРЕРВНА РОЗРОБКА

Окремо виділені фахівці для виправлення помилок

ЄДИНА ТОЧКА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Комплексне забезпечення підтримкою працездатності всієї функціональності веб сайту.

РЕКОРДНА ГАРАНТІЯ

Безкоштовне усунення виявлених недоробок протягом 6 місяців після здачі проекту.

ВІДСУТНІСТЬ ВТРАТ

Ми завжди пропонуємо доопрацювання замість невикористаних годин техпідтримки.

ПРОЗОРА ЗВІТНІСТЬ

Використання внутрішньої системи обліку часу виключає непорозуміння.

Безкоштовні консультації

Технічна підтримка включає постійний зв'язок з менеджером проекту.
создание сайта

РОБОЧИЙ ПРОЦЕС:

  • Затвердження формату постановки завдань і їх пріоритетності;
  • Укладення договору визначення вартості та отримання передоплати за узгоджені години за послугою;
  • Робота над поточними поліпшенням і оперативне усунення помилок проекту;
  • Звітність в кінці місяця за завданнями і витраченим часом.

Ми пропонуємо бізнес-моделі

Ми пропонуємо дві моделі надання послуг.
Ви можете вибрати ту, яка найбільш підходить для вашої бізнес-задачі

Фіксована вартість

У веб-проектуванні співпраця за фіксованою вартістю ідеальна для створення невеликих і середньої складності проектів, де можливо точно визначити функціонал і терміни виконання на етапі складання технічного завдання для інтернет-проекту. Працюючи з нами по даній моделі, ви отримуєте гарантії виконання проекту із закріпленням вартості і строків виконання в договорі

Погодинна оплата

Для веб-розробки вашого проекту при використанні моделі "time & amp; material" ми ретельно підбираємо окрему команду необхідних фахівців для виконання саме Ваших завдань, розбиваємо її на етапи - «спринти», на стадії завершення кожного з яких надаємо вам готовий до тестування функціонал. До ваших послуг цілий ряд гнучких можливостей по зміні вимог, пріоритетів і контролю ходу розробки згідно передовим agile-методологіями.

Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом