register

ДИЗАЙН САЙТУ
UX / UI

UX дизайн (User Experience) або досвід взаємодії користувача - це основний компонент контакту відвідувачів з інтерфейсом Вашого web сайту. Саме він визначає шлях ознайомлення Вашого потенційного клієнта з пропонованими web продуктами  і послугами. Крім цього, він складає основу вашого майбутнього рішення. Кожного разу, коли люди відвідують сайт Вашої компании, вони беруть участь в цьому процесі.  Ваш  прибуток залежить від враження, яке UX справляє на клієнта. З огляду на всю важлівість даного продукту оптимальним варіантом буде замовити створення  сайту під ключ у професіоналів.

Ще один важлівій аспект - унікальний и незабутній зовнішній вигляд web сайту в порівнянні з аналогічнімі сайтами інтернету. Чим привабливіший дизайн, тім більша ймовірність того, що потенційні клієнти будут віддавати перевагу саме вашій компанії . Дизайн повинен буті не  тільки  привабливим,  а й підкреслювати ваші переваги.

У WebCase Studio ми любимо створюваті призначені для користувача web інтерфейси і ексклюзивний design (дизайн) вищого рівня. Застосовуючі передові методології і реалізуючи навички и знання для розвитку сайту та його дизайну, ми досягаємо найкращих результатів. Ми пам'ятаємо, что найперш кроком до досягнені цілей проекту є самє UX і дизайн. Ваші Клієнти будут закохані в них.

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

ГЛИБОКЕ ОПРАЦЮВАННЯ ДИЗАЙНУ НА ПРОТОТИПІ

Отримайте реалістичне уявлення про кінцевий продукт і його дизайні на початковому етапі створення.

ДИЗАЙН, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ДЕТАЛІ

Наша команда приділяє пильну увагу деталям сайту, яким зазвичай не надають значення: фавікон і 404-а сторінка, набори UI Kit та листи подяки, підказки і т.д.

МОДУЛЬНА СІТКА

Глибоке розуміння модульної сітки веб сайту і принципів адаптивного дизайну - запорука чудового відображення вашого сайту на будь-яких пристроях мережі Інтернет.

КРАЩИЙ USER EXPIRIENCE

Команда досвідчених дизайнерів подбає про лояльність користувачів, розставивши все на свої місця. Користувачеві не доведеться шукати щось, все буде розташовано в логічній послідовності. Нагородою послужить високий рівень продажів.

РОБОЧИЙ ПРОЦЕС

Прямуємо природною лінійної прогресії всіх етапів розробки дизайну: від прототипу головної сторінки до всього сайту.

ОРІЄНТАЦІЯ НА ЦІЛЬОВУ АУДИТОРІЮ

Наші дизайнери завжди орієнтуються на вашу цільову аудиторію. Щоб підкреслити ваш імідж ми застосовуємо наступні стилі - мінімалізм і класика, бізнес і передові технології, ретро і вінтаж, арт-деко і скейоморфізм, органічні і природні, плоскі і полігональні, Metro і Google material і т.д.
создание сайта

ЕТАПИ ВИГОТОВЛЕННЯ САЙТУ:

  • ЕТАП 1: Обговорення сайту та збір вимог замовника;
  • ЕТАП 2: Створюємо образ користувача, продумуємо сценарії;
  • ЕТАП 3: Розробляємо інтерактивні прототипи, які є додатком до специфікації;
  • ЕТАП 4: На основі вищевикладеного створюємо дизайн і передаємо його розробникам.

Ми пропонуємо бізнес-моделі

Ми пропонуємо дві моделі надання послуг.
Ви можете вибрати ту, яка найбільш підходить для вашої бізнес-задачі

Фіксована вартість

У веб-проектуванні співпраця за фіксованою вартістю ідеальна для створення невеликих і середньої складності проектів, де можливо точно визначити функціонал і терміни виконання на етапі складання технічного завдання для інтернет-проекту. Працюючи з нами по даній моделі, ви отримуєте гарантії виконання проекту із закріпленням вартості і строків виконання в договорі

Погодинна оплата

Для веб-розробки вашого проекту при використанні моделі "time & amp; material" ми ретельно підбираємо окрему команду необхідних фахівців для виконання саме Ваших завдань, розбиваємо її на етапи - «спринти», на стадії завершення кожного з яких надаємо вам готовий до тестування функціонал. До ваших послуг цілий ряд гнучких можливостей по зміні вимог, пріоритетів і контролю ходу розробки згідно передовим agile-методологіями.

разработка сайта стартап
ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ - ЦЕ ФУНДАМЕНТ

НЕ МАЄТЕ ТЗ?
- БУДЬТЕ ГОТОВІ ДО ПОСТІЙНОЇ ПЕРЕРОБКИ ПРОЕКТУ

Неможливо побудувати будинок без плану і креслень. Аналогічно не можна створити якісний веб-ресурс без технічного завдання. Тому, ми розробляємо ТЗ абсолютно до всіх наших проектів.

18 фактів про важливість ТЗ і прототипів

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом