register

Розробка сайтів під ключ

З ФОКУСОМ НА БІЗНЕС ЦІЛЯХ

Розробка сайтів

Ми спеціалізуємося на створенні digital-рішень для ваших бізнес-задач: від розробки сайтів
для середнього та великого бізнесу до перетворення вашої ідеї в стартап, який вміє продавати

Які цілі досягають наші сайти

Ми не робимо сайт заради сайту. Нам цікаво добитися результату - досягти бізнес-цілей замовника:

Інформаційна ціль

Клієнти отримують доступ до повної інформації про компанію: контакти, послуги, документація, калькулятори, прайси

Іміджева ціль

Підвищити впізнаваність компанії (бренду), його айдентики і фірмових елементів. Передати правильну емоцію від взаємодії з сайтом

Підвищення продажів

Підвищити відсоток конверсій в ліди. Збільшити продаж супутніх товарів в онлайн-магазині. Збільшення середнього чека

Нові ринки

Зміщення акцентів на нові групи аудиторій або послуги

Логотип фокус на целях 4

Яка мета вашого проекту?

Реалізувавши десятки складних веб-проектів, ми прийшли до висновку, що крім технічної компетенції, важливо розуміти бізнес-нішу клієнта, щоб пропонувати рішення і поліпшення, які дозволять досягти поставлених цілей.

Розкажіть нам про свою ідею або проблеми. Досвід і експертиза команди WebCase до ваших послуг.

Розповісти про проект

Процес розробки сайту під ключ з WEBCASE

1. З'ясування вимог і складання ТЗ
Логотип для функционала 12

Обговорюємо вашу ідею. З'ясовуємо особливості бізнесу, яку проблему має вирішити і яке завдання виконати інтернет-проект. Пропонуємо варіанти доповнення ідеї. При необхідності проводимо аудит бізнес-процесів і розробляємо стратегію діджіталізаціі. Ставимо вимірні цілі - KPI проекту. Складаємо базове технічне завдання.

2. З'ясування технологій і інструментів
Логотип для функционала 11

Розбиваємо бізнес-цілі на технічні підзадачі. Складаємо покроковий план досягнення мети. Проектуємо архітектуру програми. Визначаємо пріоритетні функції. Складаємо список сервісів для інтеграції. Плануємо методи інтеграції: чи є у сервісів API, чи потрібно писати скрипти для обміну даними. Вирішуємо інші технічні питання.

3. Визначення сроків проекта
Логотип для функционала 10

Прогнозовані терміни. Тривалість проекту залежить від поставлених цілей, масштабу і складності технічних робіт. Вибираємо методологію розробки, виділяємо команду. Поділяємо проект на етапи, визначаємо послідовність і кількість циклів розробки.

4. Узгодження і підписання договору
Логотип для функционала 9

Показуємо вам результат підготовчих робіт. Вносимо коригування з урахуванням ваших побажань. Коли все узгоджено - підписуємо договір, прикріплюємо до нього ТЗ. Завдяки 5-річному досвіду розробки і налагодженим процесам ми завжди дотримуємося термінів і якості. Даємо клієнтам юридичну гарантію, що зобов'язання будуть виконані вчасно.

5. Створення прототипа
Логотип для функционала 8

Опрацьовуємо структуру програми та створюємо прототип. Прототип сайту складається з макетів - схематичних зображень сторінок. Показуємо вам варіанти дизайну інтерфейсу і проводимо призначені для користувача тести. Коли прототип узгоджений, дописуємо деталі в ТЗ. Прототипування економить бюджет проекту.

6. Створення дизайну
Логотип для функционала 7

Схематично структура сторінок готова. Тепер допрацьовуємо деталі зовнішнього вигляду веб-додатку. Наші дизайнери продумують колірну схему, створюють графічні елементи і анімації, підбирають фотографії. Як і на попередніх етапах, впритул працюємо з замовником і погоджуємо варіанти дизайну.

7. Програмування
Логотип для функционала 6

Пишемо код для інтерфейсу ,який призначений для користувача - фронт-енд, і - серверну частину - бек-енду. У нашій команді є програмісти обох спеціалізацій. Фронтендери переводять графічні макети на мови, зрозумілі браузеру: HTML, CSS і JavaScript. Бек-енд розробники пише код для обробки даних на сервері. Кожен проект курирує старший розробник.

8. Підключення зовнішніх сервісів
Логотип для функционала 5

Зовнішні сервіси допомагають розширити функціонал сайтів без необхідності прописувати аналогічні функції з нуля. Інтегруємо платіжні системи, служби доставки, сервіси геолокації і підключаємо всі необхідні для проекту бази даних. Також синхронізуємо веб-додаток з вашим корпоративним програмним забезпеченням.

9. Робота над безпекою
Логотип для функционала 4

Загальну модель безпеки продумуємо ще під час проектування. На цьому етапі вже імплементуємо заходи безпеки. Перевіряємо надійність хостингу, проводимо його передналаштування. Шукаємо уразливості в додатку. Підключаємо протокол безпеки HTTPS, перевіряємо захист від DDoS- і XSS-атак.

10. Тестування
Логотип для функционала 3

Проводимо необхідні види тестів. Перевіряємо функціональність, юзабіліті, сумісність з різними типами пристроїв: мобільними, планшетами, ноутбуками і ПК. Тестуємо сайт в різних браузерах. Вимірюємо швидкість і продуктивність. Тестуємо бази даних. Перевіряємо доступність для людей з обмеженими можливостями.

11. Здача готового проекту
Логотип для функционала 2

Переносимо веб-додаток з тестового сервера на постійний. Навчаємо ваш персонал роботі з новим ПЗ - системою управління контенту сайту, CRM, ERP або іншою внутрішньої програмою. Вимірюємо результати впровадження нашого рішення - чи виконані цілі проекту, чи досягнуті KPI.

12. Підтримка
Логотип для функционала 1

Допомагаємо замовникам з підтримкою розроблених додатків: веденням аналітики, продовженням домену та хостингу. Проводимо регулярні тести і, якщо потрібно, оновлення. Даємо гарантію на виконані нами рішення. У разі непередбачених збоїв - оперативно налаштовуємо і допрацьовуємо за свій рахунок.

Ми пропонуємо бізнес-моделі

Ми пропонуємо дві моделі надання послуг.
Ви можете вибрати ту, яка найбільш підходить для вашої бізнес-задачі

Фіксована вартість

У веб-проектуванні співпраця за фіксованою вартістю ідеальна для створення невеликих і середньої складності проектів, де можливо точно визначити функціонал і терміни виконання на етапі складання технічного завдання для інтернет-проекту. Працюючи з нами по даній моделі, ви отримуєте гарантії виконання проекту із закріпленням вартості і строків виконання в договорі

Погодинна оплата

Для веб-розробки вашого проекту при використанні моделі "time & amp; material" ми ретельно підбираємо окрему команду необхідних фахівців для виконання саме Ваших завдань, розбиваємо її на етапи - «спринти», на стадії завершення кожного з яких надаємо вам готовий до тестування функціонал. До ваших послуг цілий ряд гнучких можливостей по зміні вимог, пріоритетів і контролю ходу розробки згідно передовим agile-методологіями.

За 6 років роботи понад 350 успішних проєктів

Від імені студії «Квартал 95» дякуємо нашому партнера веб-студію «WebCase» за розробку сайту для проекту «Квартал ТВ». За час співпраці з веб-студією, команда розробників показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати завдання якісно і в строк. Відмінною рисою роботи є високий професіоналізм, комунікабельність і зацікавленість у виконуваній роботі. Рекомендуємо студію як надійного і стабільного партнера. Студія квартал 95 задоволена проведеною роботою і з задоволенням продовжимо співпрацю з веб-студією "WebCase»!

Марченко Сергій

керівник digital відділу
студії «Квартал 95»

Логотип сайта - Лига Смеха
Слоган
Логотип - асассоциации молодых фермеров
Герб изорбражающий - Житомирскую областную администрацию
Кейс разработанная тендерная площадка
Логотип Prestingo
Логотип cайта - KVARTAL95 Логотип cайта - АGRIA
Логотип cайта - 3MOB

Переваги розробки сайтів з WEBCASE

Тільки сучасні технології

Ми слідуємо всім трендам програмування, використовуємо топові мови, фреймворки і бібліотеки, основними з яких є Python / Django і Vue.js.

Оптимальна модель співпраці

Робота за фіксованою вартістю для невеликого веб-ресурсу з заздалегідь визначеним обсягом робіт або гнучка погодинна оплата для складних проектів з перспективою розширення функціоналу

Команда "під ключ" вже сьогодні

Маючи значний штат в офісі, ми маємо можливість швидко сформувати команду фахівців необхідної кваліфікації під потреби саме вашого ресурсу.

Юридичне оформлення та гарантії

Надання офіційної документації згідно законодавства, вибір зручних умов, форми і порядку оплати виконаних робіт.

Прозорий
процес

Надаємо можливості та інструменти контролю всього процесу: звіти по етапах / тижнях, щоденні мітинги і зворотний зв'язок протягом 8 годин.

Вартість
робіт

Погодинні рейти українських розробників, на відміну від зарубіжних, значно нижче. Ви не платите за менеджмент і організацію робочого місця, ліцензії на засоби розробки і супутні сервіси.

Портфоліо

Детальний гайд із розробки сайтів

Створення веб сайту під ключ - це розробка сайту фахівцями від А до Я. Ми відповідальні за створення сайту, звільняючи вас від зайвих турбот і проблем. Сайти можуть розроблятися як "з нуля", так і на базі вже готового движка. Кому буде корисний сайт під ключ?
  • Замовникам, у яких уявлення про майбутній сайт різниться c існуючими шаблонами;
  • Тим, хто має бажання створити сайт корпоративного призначення;
  • Тим, хто має чітке бачення сайту.

Що таке сайт під ключ?

Сайт під ключ - це комплексна послуга, при якій клієнт отримує на виході готовий до використання продукт. Необхідність у створенні сайтів виникає по прагматичним причинам: коли потрібно забезпечити максимально коректне уявлення окремих функціональних одиниць сайту як в десктопної версії, так і в мобільній. У більшості випадків мова йде про серйозне: про розташуванне головне меню, сторінок сайту або інших основних його елементів, які, згідно з правилами веб-дизайну і UX, звичайно містяться в інші місця на сторінці. Ще причиною, по якій наші клієнти звертаються за розробкою сайта, є забезпечення конкурентоспроможності. Кастомізація сайту допоможе вигідно презентована сайт на тлі конкурентів, зробити його впізнаваним і НЕ схожим на аналогічні веб-рішення. Розробка сайту під ключ вимагає від програмістів належного рівня експертизи (справа в тому, що непоодинокі випадки, коли прохання клієнта суперечать вимогам до UX, і доводиться шукати компроміс - і вимоги замовника задовольнити, і не пожертвувати зручністю самих користувачів).

Що входить в розробку сайту під ключ

 • Обговорення проєкту
 • Складання технічного завдання та прототипування;
 • Створення дизайн-макетів для десктопів і мобільних пристроїв;
 • Верстання;
 • Програмування;
 • Тестування та налагодження сайту;
 • Запуск.

Замовити сайт під ключ

Якщо ви прагнете забезпечити топову позицію в пошуковій видачі для сайту за рахунок адаптації під вашу цільову аудиторію (це реалізується шляхом налаштування всіх функціональних і візуальних компонентів сайту), вам варто замовити повний комплекс розробки. Ви можете сміливо звертатися за цією послугою в Webcase. Наші фахівці реалізували вже не один десяток готових проектів. Ми впевнені, що можемо запропонувати рішення, яке задовольняє всіх.

Сайт під ключ ціна

Наша компанія вже багато років працює в сфері веб-розробки, і досвід показує, що крім технічної компетенції важливе розуміння ринкової ніші і тонкощів побудови бізнесу клієнта. Ми намагаємося тримати фокус на вузькому колі індустрій, для того, щоб більш глибоко розуміти потреби замовників і тим самим ставати кращими в сфері створення веб-сайтів і додатків. Вам потрібен сайт, але ви нічого не знаєте про його вартості? Якщо говорити про ціни на інтернет сайти, вони можуть сильно коливатися, залежно від обсягу робіт, який належить виконати розробникам, дизайнерам і QA-фахівцям. Якщо ви хочете замовити сайт під ключ і дізнатися вартість роботи - зверніться до наших менеджерів. Вони швидко зорієнтують щодо ціни. Ми гарантуємо клієнтам виняткове співвідношення ціни і якості послуг, що надаються і не вмовляємо на зайвий і непотрібний функціонал. Розробка корпоративного сайту під ключ стартує від 1500 $, створення інтернет-магазину від 5000 $, індивідуальний портал від 10 000.

Ми спеціалізуємося на:

Факти про WEBCASE

Діджиталізуємо бізнес

Детальніше
Логотип бриф

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом