register

Створення інтернет магазину автозапчастин

Більше 6 років в веб-розробці!

Створення інтернет магазину з продажу автозапчастин

Створення інтернет магазину автозапчастин Україна

Зовсім недавно основним джерелом деталей на машину були магазини і автобазари. Володарі рідкісних марок автомобілів могли тижнями чекати замовлення на потрібні автозапчастини. З появою всесвітньої мережі, створення інтернет магазину запчастин стало не тільки вигідним комерційним об'єктом для підприємців, але і зручним сервісом для покупців. Основні переваги віртуальної площадки - це можливість розміщувати практично безмежну кількість товарів.

Функціонал сайту магазину автозапчастин:

Пошук за типом, номером або VIN-кодом

Підбір автозапчастин по типу автомобіля, номерам автозапчастин або VIN-коду. Не потрібно переглядати десятки сторінок в пошуках потрібної деталі. Введіть в пошукове поле ідентифікаційний код автомобіля, марку або номер деталі і сервіс видасть потрібні варіанти;

Особовий кабінет

Отримувати повідомлення про статус замовлення. Завжди доступна історія замовлень. Користування сервісами: запит по VIN, Форум, Блокнот, Страхування. Можливість стежити за переміщенням свого замовлення, спілкуватися з покупцями та іншими користувачами магазину, робити нотатки і вибирати страхові послуги прямо в інтернет магазині.

Інтеграція з зовнішніми сервісами по API

Синхронізація інтернет магазину з ресурсами користувачів дозволяє передавати повідомлення, робити розсилку і пропозиції в автоматичному режимі.

Каталог товарів

Розділ з переліком деталей, відфільтрований за назвою марок автомобілів, назвою запчастин. Зручний і легкий спосіб знайти необхідну запчастину, дізнатися її вартість;

Допомога

Розділ з часто вживаними питаннями. Рішення неполадок в роботі сайту. Відвідувач завжди зможе отримати детальну інформацію по товару, а також внести свої пропозиції та скарги, пов'язані з роботою сайту

Гарантія та повернення

Розділ, де докладно описуються умови повернення та надання гарантійного періоду;

Лого Сайта "Rezina Track"
 
use cases

Інтернет-магазин з продажу шин "Rezina Truck"

Проаналізувавши цільову аудиторію магазину, було прийнято рішення розробити максимально легкий і практичний сайт, нічого зайвого - тільки зручний пошук, доступна інформація про товар і проста процедура оформлення замовлення.

Створення сайту автомагазину запчастин

Вибір концепції, обговорення ідей, можливостей використання ресурсу;

Складання технічного завдання і кошторису. Встановлення термінів здачі;

Складання та підписання договору, отримання передоплати;

Робота над проектом: дизайн, верстання, програмування;

Запуск і тестування ресурсу;

Надання гарантії на послугу терміном 6 місяців.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом