register

Створення сайту онлайн школи

Створення онлайн школи - це система дистанційного навчання (LMS) призначена для того, щоб студенти ваших курсів могли навчатися в комфортній для них обстановці. Це платформа дозволить автоматизувати багато процесів пов'язаних з навчання та веденням бізнесу. Ви як власник бізнесу отримаєте детальну інформацію про структуру ваших витрат і доходів, зможете бачити ефективність роботи кожного викладача.

За рахунок впровадження автоматичної системи(LMS) вашим викладачам не ​доведеться перевіряти кожне виконання завдання і відстежувати рівень проходження курсу кожним студентом

Платформа для створення онлайн школи містить:

Конструктор тестів

Для того, щоб викладачі не вигадували щоразу які створити тести, скільки варіантів відповідей повинно бути. Наші девелопери розроблять багатофункціональний конструктор, який дозволить розміщувати різні види завдань в залежності від потреб викладачів.

CRM-систему

Велика кількість клієнтів онлайн школи змушує вести єдину базу всіх звернень в вашу фірму. Наша команда може створити індивідуальну систему для управління взаємини з клієнтами і інтегрувати її з вашим сайтом.

Єдину базу знань

Учні онлайн школи постійно вдосконалюють свої знання з цього для них важливо забезпечити місце де вони зможуть їх отримати. Front-end розробники можуть створити як блог так спеціальний модуль в рамках якого студенти вивчатимуть додаткові матеріали.

Адміністративну панель

Модерування користувачів, розміщення освітнього контенту і створення тестів вимагає великої кількості часу. Багатофункціональна CMS-система скорочує на 30% час, необхідний для виконання цих процесів.

Дашборд контролю бізнесу

Власники онлайн шкіл повинні отримувати оперативну інформацію про стан їхнього бізнесу. Для цього наші програмісти створюють окремий дашборд, який буде виводити основні метрики, що відображають основні показники для онлайн школи.

Вивантаження ваших даних

Для студентів вашої школи потрібно забезпечити можливість вивантаження документів в: csv, txt, pdf. Дане рішення спрощує ознайомлення учнів з тестами, які потрібно виконати і навчальними матеріалами.

Створення платформи для онлайн школи дозволить:

Скоротити
витрати

Освітній бізнес може розвиватися як онлайн так і офлайн. Тут важливо пам'ятати про те що, чим більше у вас клієнтів тим більше будуть складати витрати на комерційну нерухомість, якщо ви ведете бізнес офлайн.

Створити комфортне навчання

Учням вашої школи буде створена максимально комфортна атмосфера для навчання і виконання завдань. Вони зможуть підлаштувати процес під себе, переглядати матеріали по попереднім занятям.

Збільшити кількість клієнтів

Завдяки веб-сайту у вашій компанії, з'явиться можливість залучати потенційних клієнтів не тільки з вашої регіону, але і по всій країні.

Масштабувати
школу

IT-технології дозволяють перенести ваш бізнес з офлайн площині в онлайн. Ваша фірма зможе рости і розвивати нові ніші щодня, в не залежності від тих клієнтів, які можуть прийти по одному напряму офлайн.

Впровадити прогресивні методи

Сучасні методи навчання воркшопи, семінари і інтерактивні завдання підвищать якість навчання і допоможуть заповнити прогалини учнів в проблемних темах.

Контролювати
бізнес

Вся інформація про кількість ваших учнів, заборгованость по зарплатах і прибутковість вашої фірми буде зберігається в єдиному місці. Даний технічний модуль, зробить процес аналізу всього бізнесу простішим і ефективнішим при прийняття важливих рішень.

Сайт для онлайн школи повинен містити:


1. Методи гейміфікації

Додатковою мотивацією при навчанні для студентів буде отримання привілейованих нагород, за успішне виконання завдань і тестів. Це може бути: привласнення спеціальних статусів, вибір іконки профілю, підвищення рейтингу.

2. Виставляння оцінок

По проходженню всього курсу, учні повинні отримати фінальну оцінку щоб дізнатися наскільки ефективно вони засвоїли певний матеріал.

3. Push-повідомлення

Цей технічний елемент допоможе інформувати учнів про час занять та терміни до яких потрібно виконати тести.

4. Календар занять

Завдяки даному елементу студенти онлайн школи можуть вносити зміни і бачити графік всіх занять.

5. Зручну реєстрацію

Завдяки інтеграції з соціальними мережами, учні ваших курсів можуть швидко авторизуватися на цій платформі за допомогою: Gmail, Facebook, Twitter і тп.

Кабінет учня

При розробці особистого кабінету для студентів вашої школи, ми робимо акцент на тому, щоб їм було максимально комфортно навчатися і відслідковувати весь шлях проходження курсу.
Личный кабинет учителя

Кабінет викладача

Для викладачів вашої школи, наші Front-end і Back-end розробники проектує спеціальні технічні елементи які забезпечать репетиторів можливості для:
 • редагування графіка занять;
 • перегляду успішності студента;
 • створення і редагування всього курсів;
 • відстеження заробітної плати.
Кабинет преподавателей онлайн-школы

Відстеження прогресу

Учням школи важливо дати можливість для відстеження проходження курсів. Це може бути досягнуто за рахунок впровадження міток:
 • результатів по всіх пройдених тестів;
 • кількості вивченого матеріалу;
 • кількості проблемних тем;
 • коефіцієнту успішності.
Функционал - дашборд эффективности

Спілкування

Так як онлайн навчання не має на увазі фізичного контакту з викладачем, наша команда розробляє додатковий функціонал який вирішує проблему внутренной комунікації. Це може бути:
 • онлайн-чат;
 • чат бот для telegram;
 • форум.
Онлайн-чат для онлайн школы

Запис на консультацію з бізнес-аналітиком

Розберемо, яке рішення необхідно саме для вашого проекту. Який функціонал потрібен для повноцінної роботи вашої онлайн-школи. Складемо план розробки та запуску проекту.

Мобільний додаток онлайн школи

Розробимо як веб так і мобільний додаток

Для поліпшення якості взаємодії, підвищення зручності навчання в вашій школі, наші програмісти можуть розробити не тільки веб-версію, але і мобільний додаток. Штат нашої команди покриває розробку як для IOS так і для Android платформи.

Адаптация сайта Lucky lang для мобильных устройств

Інтеграції при розробці систем дистанційного навчання

1. Платіжні системи

Для того щоб учням вашої школи було зручно оплачувати курси, ми підключаємо найбільш актуальні системи в вашому регіоні.

2. Соціальні мережі

Завдяки підключенню цього стороннього сервісу, ви зможете автоматично публікувати корисні матеріали для ваших студентів в facebook.

3. Youtube

Розміщення відеоматеріалів стане можливим за допомогою інтеграції сайту з відеохостингом YOUTUBE.

4. Поштові сервіси

Інтеграція з цим стороннім сервісом дозволяє інформувати ваших клієнтів про додаткові знижки та пропозиції.

5. ZOOM

Ця інтеграція дозволить вести свої заняття викладачам, не покидаючи особистий кабінет.

Впровадження LMS-системи дозволяє:

 • Автоматизувати роботу репетиторів . Завдяки цьому технічному елементу вашим викладачам не доведеться перевіряти кожен виконаний тест вручну. Система буде аналізувати відповіді користувачів і відзначати правильні результати.

 • Аналітика навчання. Куратори ваших курсів отримають детальну інформацію про успішность студента, проблемних темах і залученості кожного студента.

 • Підвищення знань. Система управління навчанням може аналізувати результати учнів і пропонувати найбільш відповідні матеріали для підвищення знань студентів в певних темах.

Відсутність LMS-системи вимагає:

 • Збільшити витрат. Відсутність даної системи змушує збільшувати час роботи викладачів для перевірки всіх завдань. Кількість учнів вашої школи, тестів які їм необхідно проходити впливають на час, необхідний для перевірки всіх завдань цим фахівцем.

 • Довгий процес аналізу. Без впровадження системи для перевірки знань, викладачі вашої фірми будуть зобов'язані витрачати велику кількість часу на аналіз взаємодії студентів з контентом, на те як довго учні переглядають і читають навчальний матеріал.

 • Довгий процес аналізу. Без впровадження системи для перевірки знань, викладачі вашої фірми будуть зобов'язані витрачати велику кількість часу на аналіз взаємодії студентів з контентом, на те як довго учні переглядають і читають навчальний матеріал.

Створити платформу для онлайн навчання "Під ключ". Що впливає на вартість

Особистий
кабінет

Наша команда проектує особистий кабінет під кожен окремий тип користувача: викладач, учень, батько власник онлайн школи.

Система перевірки знань

Для того щоб скоротити час викладача на перевірку всіх тестів, ми можемо впровадити автоматичну систему, яка буде перевіряти всі дані без допомоги викладача.

Мобільний і веб додаток

Досягнення максимально комфортної атмосфери для навчання в вашій школі буде досягнуто за рахунок розробки окремої версії як для мобільних пристроїв так і для PC.

Кількість користувачів

Чим вище вимоги до навантаження і відмовостійкості проекту, тим більше часу необхідно витратити на його проектування і реалізацію.

Необхідний функціонал

Час створення вашого проекту залежить від кількості технічних елементів які потрібно буде розробити для вашої онлайн школи.

Сторонні
сервіси

Кількість додаткових інтеграцій яке потрібно буде підключити до вашого веб-додатку безпосередньо впливає на фінальну вартість проекту.

КЕЙC "LSE"

Мета:

Розробити освітню платформу для холдингу, що займає передові позиції в ніші навчання англійської. Дана англо-українська компанія має понад 10 офлайн шкіл на території України і готує до всіх міжнародних іспитів з цього напрямку (TOEFL, IELTS FCE, CAE, BEC).

Рішення:

 • інтегрували сайт школи C CRM-системою компанії;
 • створили онлайн систему для проходження тестів на рівень володіння англійською мовою;
 • розробили особистий кабінет для : вчителя, учня та батька;
 • hr-модуль;
 • впровадили передові методи навчання: семінари, воркшопи, гейіфікації;
 • додали оплату курсу через особистий кабінет.
Онлайн школа для компании которая занимается обучением иностранных языков

КЕЙC "LUCKY-LANG"

Мета:

Створити сайт для вивчення іноземних мов.

Рішення:

Розробили багатофункціональну, платформу яка дозволяє навчається кільком іноземним мовам. На платформі розробили:

 • особисті кабінети для різних видів користувачів;
 • можливість вибудовування гнучкої тарифної системи;
 • підключили кілька платіжних систем;
 • створили єдину базу знань.
Кейс
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 6 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Створення сайту дистанційного навчання з WEBCASE

Зручна оплата
проекту

При розробці сайту для онлайн школи, ми надаємо нашим клієнтам можливість вибрати погодинну або фіксовану модель оплати за проект.

Мобільний і веб-додаток

В штат нашої комнади входять всі необхідні фахівцям як для створення веб версії так і мобільної версії вашої онлайн школи.

Розробляємо
під ключ

Ми надаємо повний цикл зі створення сайту для онлайн школи, починаючи від ідеї і закінчуючи розміщенням вашого сайту на сервері.

Великий досвід

Наші Front-end і Back-end розробники мають багаторічний досвід в створенні складних проектів для онлайн шкіл.

Закріплюємо менеджера

За кожним нашим проектом, ми закріплюємо окремого менеджера. Це ваш людина в нашій команді він завжди буде залишатися на зв'язку для досягнення повного консенсусу при створенні вашої онлайн-школи.

Постпроектна підтримка

Після введення вашого сайту в експлуатацію, команда наших програмістів усуне технічні недоліки, які можуть виникнути під час роботи вашої школи.

Стек технологий

Имея многолетний опыт веб разработки, мы консультируем наших клиентов о том, какие технологии могут положительно повлиять на их бизнес.

№1

Python №1 в мире по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом