register

Створення порталу послуг

Створюємо проект з нуля Від ідеї до запуску

Розробка сайту послуг - це платформа, призначена для надання різних видів сервісів. Це можуть бути як офлайн так і онлайн послуги. Наша команда проектує дані проекти з нуля, від ідеї до запуску. Ми усвідомлюємо функціонал і технічні аспекти які потрібно врахувати при розробці порталу для надання послуг.

Види сайтів для надання послуг:

01

Портал з пошуку
фахівців

онлайн-сервіс, що дозволяє швидко знайти необхідного фахівця. За рахунок проектування двох особистих кабінетів: роботодавці можуть розмістити вакансію, а здобувачі можуть відправити власне резюме і подивитися відгук по ним.

02

Сайт з продажу
послуг

даний сайт ознайомлює користувачів з сервісами які надає компанія. Завдяки заповненню форм ви можете записатися на консультацію або отримати кошторис щодо необхідної послуги.

03

Автоматизація сфери послуг

індивідуальний веб-додаток який спрощує ведення і контроль кожного клієнта з вашою фірмою. Єдина база клієнтів, онлайн-чат, все це на вашій платформі.

04

Сервіс для надання державних
послуг

урядовий сервіс спрямований на спрощення взаємодії громадян з державними структурами. Це можуть бути сервіси для: подачі петицій, запис на прийом і надання адміністративних послуг.

05

Діджиталізація офлайн
послуг

платформа, призначена для швидкого запису для отримання ваших послуг. Вона допомагає скоротити час обробки кожної заявки і бачити всю історію взаємодії з клієнтом.

06

Сайт з надання онлайн послуг

веб-сайт з допомогу якого ви можете надавати свої послуги онлайн. Це може бути: інформація з державних рієcтров, онлайн-консультації, розрахунок вартості.

Переваги розробки порталу послуг

1. Спрощена взаємодія

Ви зможете скоротити час, необхідний для обробки кожного запиту. Користувачам ваших послуг стане набагато простіше записатися або отримати відповідну послугу.

2. Маркетингові інструменти

Вам буде доступна вся інформація про ваших користувачів. Ви зможете відстежити точну кількість користувачів сайту і аналізувати їх взаємоді. з вашим сервісом.

3. Збільшення охвату аудиторії

Онлайн та офлайн присутність дає можливість максимально охопити вашу цільову аудиторію.

4. Відповідний дизайн

UX-фахівці і маркетологи, проведуть аналіз вашої сфери і виконають дизайн майбутнього сайту, який буде відповідати всім тенденціям і нормам у вашій ніші.

5. Зручна аналітика

Єдина база даних дозволяє зберігати інформацію про кожного користувача ваших послуг в єдиному місці.

Розробка сайту послуг з нуля надає можливості для:

Сторонніх інтеграцій:

Велика кількість сторонніх сервісів, яких необхідно підключити до порталу послуг, стає можливою за допомогою проектуванню сайту з нуля.

Платіжних систем

Дозволяє підключити декілька платіжних систем до вашого сайту. Це можуть бути як Visa, Mastercard, PayPal.

Особового кабінету

Індивідуальна розробка дозволяє впровадити на вашому веб-сайті кілька особистих кабінетів для різних типів користувачів.

Захисту ваших даних

Завдяки створенню сайту з нуля, на вашому сайті можливо забезпечити кілька рівнів безпеки. Захист буде будуватися на: двофакторній аутентифікації, логування підозрілої активності, зашифрованих протоколах.

Підтримки відвідуваності

Основною перевагою індивідуального підходу є те що, можна підлаштувати сайт під певне навантаження. Це досягається при впровадженні комплексних робіт по: оптимізації швидкості сайту, балансуванню навантаження і кешуванню даних.

Адаптації під різні платформи

Front-end і Back-end розробники зможуть оптимізувати сайту послуг під різні види пристроїв (мобільні, планшети, ноутбуки, смарт-ТВ, ПК) і браузери (Chrome, Firefox, Safari, Edge).

Запис на консультацію

При розробці порталу послуг, ми приділяємо особливу увагу функціоналу записи на консультацію. Наша команда може реалізувати цей елемент через:
  • Форма запису;
  • Онлайн-чат;
  • Відгук за пропозиціями.

Комунікація

При замовленні або оформленні послуги у відвідувачів сайту можуть виникнути питання, які вимагають оперативної відповіді. Для вирішення цієї проблеми, наші програмісти можуть здійснити:
  • розробку чат-бота;
  • створити онлайн-чат;
  • розробити мобільний додаток.
Функционал - онлайн общение

Зручний пошук

Ми дбаємо про те щоб навігація на вашому сайті була максимально зручною для кожного користувача. Вся необхідна інформація буде знаходиться максимум в 3 кліка. Також на вашому сайті проектується:
  • пошукова панель;
  • фільтрація по різним категоріям.
Функционал - размещения объявлений

Адміністративна панель

Наша команда проектує багатофункціональну CMS-систему яка спрощує ряд процесів пов'язаних з модеруванням користувачів, відповідями на заявки і додавання нової інформації на сайті.
Функционал -Дашборд для онлайн-школы

Запис на консультацію з бізнес-аналітиком

Розберемо, яке рішення необхідно саме для вашого проекту. Який функціонал потрібен для повноцінної роботи вашого порталу послуг. Складемо план розробки та запуску проекту.

Адаптація під мобільні пристрої

На сьогоднішній момент більше половини відвідувачів сайтів послуг, це користувачі, які використовують мобільні пристрої. З цього кожен наш сайт ми проектуємо за принципом Mobile First. Це означає, те що спочатку ми проектуємо мобільну версію сайту, а вже потім основну версію - для ПК.
Адаптация сайта медицинского сайта для мобильных устройств

Необхідні інтеграції для сайту послуг

1. Viber / Telegram

За допомогою цих месенджерів, ви зможете оперативно інформувати користувачів про статус їхніх послуг.

2. Соціальні мережі

Дана інтеграція призначена для донесення інформації про нововведення та зміни для користувачів ваших послуг в соціальних мережах.

3. CRM-система

Подключение этого стороннего сервиса, дает возможность быстро обрабатывать каждую входящую заявку и хранить все обращения в одном месте.

4. Поштова розсилка

За допомогою даної інтеграції ви зможете додатково комунікувати з користувачами ваших послуг через email-розсилку.

5. Платіжними системами

Наша команда може підключити до вашу сайту послуг найбільш актуальні платіжні системи: Liqpay, Stripe, PayPal і інші.

Від чого залежить вартість порталу послуг

Функціональних модулів

Вартість проекту головним чином залежить від кількості технічних елементів які повинні бути реалізовані на вашому сайті.

Дизайну порталу послуг

Збільшення числа графічних елементів, після кожного етапу розробки вашого проекту, має вплив на фінальну вартість дизайну сайту.

Майбутнього
навантаження

При розробці архітектури, наші програмісти прогнозують майбутнє навантаження на ваш веб-сайт. Від кількості користувачів порталу послуг залежить обсяг робіт, який повинен бути ​виконаний.

Кількісті
інтеграцій

Кількість додаткових сервісів, яких потрібно підключити до вашого сайту, вплине на час розробки вашого проекту.

Термінів реалізації проекту

Прискорений темп розробки проекту, може вимагати залучення декількох команд розробників

Мобільного і веб додатока

Кінцева вартість проекту може бути збільшена за рахунок розробки мобільного додатка.

КЕЙС "BROK"

Онлайн-сервіс, який дозволяє отримати інформацію про конкретну земельну ділянку.

Мета:

Розробити дошку оголошень земельних ділянок з можливістю монетизації.

Рішення:

Наша команда розробила інтерактивну дошку оголошень з нуля. Сайт був оптимізований під велику відвідуваність і необмежену кількість оголошень.

Користувачі платформи можуть замовити послуги з оцінки землі, інформацію з геокадастра через заповнення додаткових форм під кожною ділянкою або за допомогою введення кадастрового номера.

Кейс

КЕЙС "EVROZAKAZ"

Сервіс для замовлення товарів з Німеччини

Мета:

Створити веб-сайт, який дозволить купувати речі за кордоном всього в два кліка.

Рішення:

За рахунок проектування багатофункціонального калькулятора замовлень, клієнти даного сервісу отримують інформацію про вартість доставки конкретного товару.

Завдяки розробці онлайн чату особистих кабінетів менеджерів і клієнтів. Користувачі можуть уточнити всю необхідну інформацію і дізнатися статус товару.

Кейс
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Чому варто віддати проект WEBCASE

Оплата проекту

При розробці сайту послуг, ви можете вибрати варіант як з фіксованою вартість так і погодинною оплатою.

Проект під ключ

У штат нашої команди входять всі необхідні фахівці для розробки як мобільної так і веб версії вашого сайту.

Проектний менеджер

Кожен етап розробки контролює досвідчений проектний менеджер. Він завжди буде на зв'язку для поліпшення синергії проекту.

Спеціалізуємося на складних проектах

Наші програмісти мають досвід в розробці складних типів проектів, тому ми усвідомлюємо складності і технічні елементи які можуть бути притаманні даному виду проекту.

Гарантійне обслуговування

Для кожного проекту ми прописуємо термін, протягом якого зобов'язуємося виправити всі технічні недоліки, які виникли в роботі вашого веб-сайту.

Проведемо тренінги
для персоналу

Після розміщення сайту на хостингу, наша команда навчить ваш персонал, основним аспектам необхідні для роботи з адміністративною панеллю.

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Розробка сайту для сайту послуг

Сьогодні все більше бізнесів переходять в інтернет. Цьому сприяє ряд переваг онлайн бізнесу. Перш за все, за рахунок інтернету можна істотно масштабувати свій бізнес, при цьому витрати на розширення будуть куди менше, ніж у випадку з офлайн напрямком. Адже разом з сайтом прийде і автоматизація сфери послуг. Крім того, все більше людей шукають усі послуги в інтернеті, тому кожній компанії, неважливо надає компанія оффлайн послуги або онлайн, потрібен пристойний сервіс, який відповідає всім нинішнім тенденціям і стандартам.

Створення порталу послуг

Давайте докладніше поговоримо про створення сайту послуг. В даному питанні існують як загальні критерії, які підійдуть для будь-якого виду сайтів, так і більш специфічні, притаманні лише для цього напрямку. Так, якщо ви вирішили розробити єдиний портал послуг, вам слід в першу чергу звернути увагу на такі аспекти, як:
· Швидкість завантаження сторінок;
· Правильно підібраний дизайн;
· Зручну навігацію;
· Інше.

Розробка порталів послуг та вибір виконавця

Як ви вже зрозуміли, для того, щоб отримати хороший сайт, слід хоча б трохи зануритися в цю тему і познайомитися з основними моментами. Якщо ви вирішите замовити створення сервісу послуг у професійній веб-студії, яка займається розробкою сайтів під ключ, то ви зможете істотно заощадити час, так як її співробітники допоможуть вам з усіма технічними нюансами, підкажуть нинішні тренди і стандарти, а також допоможуть розробити по- справжньому гарне технічне завдання.

Звичайно, створити сервіс для надання послуг можна і скориставшись послугами фрілансерів. І, на перший погляд, це може здатися набагато дешевше, але не все так просто. Перш за все, слід враховувати, що фріланс фахівці не завжди професіонали своєї справи, і часто на фрілансі досить багато новачків, які роблять перші кроки в своїй професії. А значить, і високої якості від їх роботи очікувати досить складно. Сайт же робиться на століття, і краще інвестувати трохи більше і отримати дійсно якісний продукт.

Крім того, щоб працювати з фрілансерами, і отримати якісний сайт з продажу послуг, вам слід набагато глибше розібратися у всіх технічних моментах, а також витрачати на контроль роботи куди більше часу. Одним словом, приказка «Скупий платить двічі» в даному випадку дуже до речна.

Компанія Webcase займається розробкою сайтів вже тривалий час. Ми з радістю допоможемо вам розробити платформу для послуг під ключ. Наші клієнти це не тільки інтернет компанії, але і фірми з надання оффлайн послуг. При цьому вам буде достатньо поспілкуватися з менеджерами компанії і скласти технічне завдання для наших фахівців. У нас працюють налагоджені команди фахівців, які завжди готові прийти на допомогу, і в найкоротші терміни вирішити будь-яке питання. Нестандартні завдання наша команда сприймає як новий, цікавий виклик, і з радістю береться за їх рішення.

Необхідний функціонал для сайту послуг

Функціонал будь-якого сервісу для послуг залежить від бачення і цілей, покладених на нього замовником. Тому перш ніж створити портал державних послуг, слід подумати про те, що і як там буде розміщено. Якщо говорити про типовий функціонал, то сюди можна віднести:

· Меню;
· Сайдбари;
· Посторінкову навігацію;
· Форми зворотного зв'язку;
· Підписку на RSS-стрічку;
· Кнопка замовлення дзвінка;
· Пошук по сайту тощо.

Це не означає, що ваш портал по підбору фахівців повинен мати весь цей функціонал, все залежить від виду порталу.

Етапи розробки порталу послуг

Як і будь-який великий проект, розробка платформи для послуг буде розбита на кілька етапів. Важливою перевагою роботи з компанією WEBCASE, є повна прозорість розробки, що дозволяє замовнику бачити результати роботи на кожному етапі і чітко розуміти загальну готовність проекту.
Якщо ж більш детально зупинитися на етапах розробки, можна виділити наступні:

1. Знайомство - на даному етапі ми знайомимося з вашим баченням і цілями покладеними на проект.
2. Дослідження - на цьому етапі ми вивчаємо ринок і проводимо аналіз основних конкурентів в ніші. Планується процес розробки.
3. Розробка - на цьому етапі відбувається безпосередня поетапна робота над створенням сайту.
4. Запуск і підтримка - після успішної розробки, ми запускаємо проект. Ми готові надати 6 місяців гарантії на свій продукт з його подальшою підтримкою.

Вартість створення сайту послуг

Ще одним поширеним питанням, є вартість даної послуги.За рахунок великого попиту, на ринку можна зустріти досить велику вилку цін. Ціна розробки на сайт послуг може стартувати від 1500 $ до 10 000 $ в залежності від функціоналу.

У будь-якому випадку, слід розуміти, що ця інвестиція на роки вперед, і тому краще орієнтуватися на якість, а не на ціну питання. Адже розробити сервіс запису на прийом можна і за копійчану ціну, але його якість може залишати бажати кращого, та й часу на його розробку може піти чимало. Тому ми рекомендуємо звертати увагу більше на відгуки, ніж на ціни.

До того ж, досить складно відразу оцінити вартість проекту, адже слід врахувати багато складових. Основним питанням є те, які технології ви хочете задіяти при створенні сайту для онлайн послуг, а також які ви плануєте терміни для реалізації проекту. Від поставлених термінів буде залежати кількість фахівців, які будуть задіяні в розробці. Чим фахівців більше, тим ціна вище. Теж і з технологіями, ніж складніше ресурс, і чим новіше технології, тим складнішою буде його розробка, а значить і ціна буде вище.

Все ж слід пам'ятати, що створюючи сайт, ви інвестуєте в розвиток своєї справи, адже сьогодні сайт є візитною карткою будь-якого бізнесу.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом