register

Створення сайту для юридичної компанії

Більше 5 років в веб-розробці!

Створення сайту юридичних послуг

Всі сфери життя сучасної людини відображаються в інтернеті, і юридичні правовідносини - не виняток. Пошук відповідей на питання і вирішення найскладніших проблем в інтернеті - це перше, що роблять всі, потрапивши в скрутну ситуацію. Тому  створення сайту для юридичної компанії - необхідний крок для розширення практики кожної фірми.

...читати повністю

Створення сайту юридичних послуг для юридичних осіб

Створення сайту допоможе вирішити проблему пошуку клієнтів, посилити і постійно підтримувати імідж серйозної юридичної контори. Якщо ви вже на шляху до створення сайту юридичних послуг в Україні, ціна не повинна мати для вас вирішальне значення.

Наша спеціалізація - створення сайту під ключ від постановки завдання до запуску в інтернеті. За підсумком співпраці в ваших руках виявиться ефективний пророблений майданчик, підготовлений ​​для подальшого просування і отримання трафіку з пошукових систем і соціальних мереж. Все, що потрібно від вас на початку роботи - це чітке технічне завдання і розуміння своєї цільової аудиторії.

Вже понад 5 років ми займаємося аутсорсингом в сфері розробки інтернет-ресурсів. Пропонуємо вам скористатися нашим досвідом і замовити створення сайту для юридичної компанії по привабливою вартості за допомогою контактної форми .

Необхідний функціонал:

Каталог послуг, що надаються

Це перше, що захоче дізнатися відвідувач - допоможемо йому заощадити час і детально оформимо цей розділ. Важливо вказати, в яких галузях права функціонує компанія і які процедури проводять юристи.

Інформація про фірму / фахівця

Тим, хто планує скористатися послугами юристів, важливо ще до звернення розуміти, чи є людина фахівцем потрібного рівня.

Портфоліо

Основа репутації кожного юриста - проведені судові справи, особливо успішні. Цей розділ не завжди легко оформити при створенні сайту юридичних послуг для юридичних осіб через політику конфіденційності останніх, але хоча б в загальних рисах передати інформацію можна.

Форма зворотного зв'язку

Форма зворотнього зв'язку дозволить отримувати ліди в будь-який час дня і ночі. До того ж, людям часто важко почати обговорювати проблеми по телефону, для них навіть краще, якщо перший контакт буде встановлений в мережі.

Онлайн-консультант

Цей інструмент дозволяє відразу зав'язати розмову з клієнтом і переконати його звернутися за допомогою саме до Вас.

Відгуки

Зараз це один з найважливіших факторів, що впливають на рішення про співпрацю, тому відгукам повинно  бути приділено окрему увагу при створенні сайту юридичних послуг для юридичних і фізичних осіб.

Чому нас вибирають для створення сайту юридичних послуг?

  1. Досвід в розробці більш 5 років
  2. Штатні фахівці і налагоджений процес роботи
  3. Використання тех стека: Python / Django - для складних проектів, WordPress - для простих
  4. Безліч відгуків від реальних клієнтів
  5. Гарантійний період на протягом 6 місяців після запуску сайту

КЕЙС "BDD lab"

Мета

Розробити сайт для юридичної компані

Рішення

Розробили сайт згідно з усіма вимогами замовника. Дизайн сайт був виконаний у фірмовому стилі компанії, для зручності користувачів були розроблені: онлайн-консультанти, дистанційний запис, а так само калькулятор послуг

Кейс

Етапи розробки сайту:

Постановка завдання та обговорення майбутнього проекту;

Розробка ТЗ на створення сайту юридичних послуг, прототипування;

Узгодження термінів виконання та інших умов договору;

Внесення передоплати і початок роботи;

Розробка сайту юридичних послуг: дизайн, верстання, back-end;

Запуск, тестування, далі гарантійний піврічний період.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом